PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξοπλισμος για αγωνιζομενους
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 19:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:
Γιώργο σου είπα... θα φέρω μεγάλο πράμα! Φτιάχτε τη λίστα και προωθήστε μου!
Επειδή και εμείς θα "ψωνίσουμε" αν θέλεις, στείλε μου ένα μήνυμα ή πάρε με ένα τηλ πριν φέρεις το μεγάλο πράμα, να συνεννοηθούμε Wink

Εστάλη πμ με το link του μεγάλου πράματος Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 21:31:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαστε μπλοκαρισμένοι σαν immobilazer...
Τα δανικά πράγματα δεν είναι κάλο χάνονται, σκίζονται, λερώνονται και άλλα πολλά. Είμαι και εγω αυτής της άποψης να ξεκινήσουμε με κράνος, εσώρουχα αγοράσαμε.



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Οκτ 2013, 09:26:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Παρακαλούνται θερμά οι αγωνιζόμενοι το φόρουμ να παραθέσουν εταιρίες και μοντέλα του προσωπικού τους εξοπλισμού και να γράψουν τα + και τα - των επιλογών που έχουν κάνει.
Ποιος φέρνει Alpinestar στην μπανανία?

Τακης Γεωργακοπουλος, αλλα μακρυα..... Καλυτερα Deamon Tweaks
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Οκτ 2013, 22:30:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oreca


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2013, 10:29:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Παρακαλούνται θερμά οι αγωνιζόμενοι το φόρουμ να παραθέσουν εταιρίες και μοντέλα του προσωπικού τους εξοπλισμού και να γράψουν τα + και τα - των επιλογών που έχουν κάνει.
Ποιος φέρνει Alpinestar στην μπανανία?

Τι θελετε από Alpinestar??????

Εγω εχω τα παντα από sparco (την εκάστοτε απλη σειρα), εδώ και 8 χρονια και δεν εχω το παραμικρο παραπονο......

Από εκει και περα εχω ξεχωρισει:
1) τις "καλες" σειρες φορμων της εκάστοτε εταιριας γιατι είναι πιο διαπνεουσες, με αποτέλεσμα το καλοκαιρι να εισαι αρκετα πιο ανετος

2) Υπαρχει μια καλη σειρα από "εσώρουχα" της σπαρκο που όταν τα φορας, ιδρωνεις και "αναπνεει", μυριζει μεντα:
http://www.sparcousa.com/product/carmyth

3) Ωραια αισθηση μου αποπνεουν τα ελαφρια κρανη και Χανς

Σε οτιδήποτε άλλο μπορω να βοηθησω, με μεγαλη μου χαρα.....! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Φεβ 2015, 20:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε κάπου ανακοίνωση της ομαε για παράταση των ομολογκασιών του εξοπλισμού?


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2015, 11:25:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,εχει George...

Το διαβασα καπου στον κανονισμο μεσα.
Εδωσαν αρκετη παραταση και σε ζωνες αλλά και σε καθισματα.
Αν δεις στην ΟΜΑΕ,θα το βρεις,εναλλακτικα,μολις ξαναπεσει στα χερια μου,το ανεβαζω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Φεβ 2015, 21:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ναι,εχει George...

Το διαβασα καπου στον κανονισμο μεσα.
Εδωσαν αρκετη παραταση και σε ζωνες αλλά και σε καθισματα.
Αν δεις στην ΟΜΑΕ,θα το βρεις,εναλλακτικα,μολις ξαναπεσει στα χερια μου,το ανεβαζω. Wink


Ορίστε
http://www.omae-epa.gr/images/documents/J_253_2015.pdf

Το ζήτησα με αφορμή αυτό

Κώδικας:
Message for users / drivers
Subject: sports seats "EXPERT" manufactured by Bimarco Company
Please be informed that in order to provide the highest level of safety, Bimarco manufacturer tested "Expert" seats with FIA STANDARD 8855-1999 tests. For these tests different types of brackets available on the market were used.
Studies have shown the need to develop our own design brackets that will work optimally with the seat in the most extreme events.
Therefore, in the agreement and according to the FIA recommendations following decisions have been taken:
1. FIA homolgation No. CS.057.02 (FIA technical list No 12) on the sport seats under the trade name "EXPERT" will be terminated.
2. The FIA will issue a new homologation for seat EXPERT 2, in next couple weeks, which will be placed with the additional label informing about the need of using Bimarco brackets with them.
3. Seat "EXPERT", which are currently in use will be able to be still in use under FIA approval under following conditions:
- Inspect the seat by manufacturer (free of charge),
- Obtain new homologation sticker and hologram described above in section 2.
Note that the new sticker and hologram will be fitted exclusively by Bimarco. (free of charge)
- Obtain an instructions of safe installation (free of charge),



3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1984s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on