PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μοντελισμός
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2013, 15:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:
Έχω ένα 15ρι μοτέρ καινούριο άστρωτο και κάθεται και λέω να πάρω ένα σασί μόνο. Αλλά κλείνω προς άσφαλτο...
Τι σασί προτείνεται?


Να πω κι εγω μια γνωμη,μιας και παλιοτερα ειχα ασχοληθει αρκετα με το αντικειμενο (τοπικοι αγωνες buggy κλπ),αν επιμενεις σε θερμικο,να ξερεις οτι εχει ενα παιδεμα με ρυθμισεις,βρωμια,συντηρηση κ.α βεβαια εχει αλλη καυλα! Twisted evil
Εγω προσωπικα,ειδικα σε ασφαλτινο,θα επαιρνα ηλεκτρικο...θα συμφωνησω με τα παιδια στην επιλογη καποιου ραλλυ κρος ή ακομα καλυτερα για μενα σε buggy 1/8 παει παντου και κανει τα παντα!
Αν παρολ'αυτα παρεις δρομου,παρε δαγκωτο serpent οπως ειπε και ο Γιαννης!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2013, 16:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:
Έχω ένα 15ρι μοτέρ καινούριο άστρωτο και κάθεται και λέω να πάρω ένα σασί μόνο. Αλλά κλείνω προς άσφαλτο...
Τι σασί προτείνεται?

Ti μοτέρ?
Δώσε specs...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2013, 18:11:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Jean έγραψε:
Έχω ένα 15ρι μοτέρ καινούριο άστρωτο και κάθεται και λέω να πάρω ένα σασί μόνο. Αλλά κλείνω προς άσφαλτο...
Τι σασί προτείνεται?


Να πω κι εγω μια γνωμη,μιας και παλιοτερα ειχα ασχοληθει αρκετα με το αντικειμενο (τοπικοι αγωνες buggy κλπ),αν επιμενεις σε θερμικο,να ξερεις οτι εχει ενα παιδεμα με ρυθμισεις,βρωμια,συντηρηση κ.α βεβαια εχει αλλη καυλα! Twisted evil
Εγω προσωπικα,ειδικα σε ασφαλτινο,θα επαιρνα ηλεκτρικο...θα συμφωνησω με τα παιδια στην επιλογη καποιου ραλλυ κρος ή ακομα καλυτερα για μενα σε buggy 1/8 παει παντου και κανει τα παντα!
Αν παρολ'αυτα παρεις δρομου,παρε δαγκωτο serpent οπως ειπε και ο Γιαννης!


Γιώργο τα ξέρω έχω ένα ραλλυ κρος θερμικό. Αλλά με κουράζουν οι μπαταρίες ποιο πολύ από το καθάρισμα.
Για αρχή να δούμε τι σασί γιατί αν πάρω καθαρό δρόμου σχεδόν όλα έχουν το μοτέρ εγκάρσια και το δικό μου
μοτέρ δεν μπορεί να μπει έτσι.



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2013, 21:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλιοτερα,εβγαζε η kyosho το fw 05 σε μορφη κιτ,χωρις κινητηρα κλπ,ηταν αξονατο με τον κινητηρα στο διαμηκη αξονα,βεβαια,απ'οτι βλεπω στο ελληνικο site της δεν υπαρχει στη λιστα,παρα μονο το v one sr,ηταν πολυ αξιολογο σασι στην κατηγορια pure ten και σε λογικη τιμη(τοτε)...Αν δεις υπαρχει στο site kyosho.com αλλα μαλλον δε το εισαγουν πλεον Confused Αν το βρεις σε μεταχειρισμενο θα ειναι αρκετα φθηνο πιστευω...

Εν τω μεταξυ,νομιζα οτι ασχολουσουν μονο με ιπταμενα Razz


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Απρ 2013, 10:31:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτάω για Serpent 733 Twisted evil Και vone rrr

Τα δοκίμασα όλα τα είδη (αέρα, γη, νερό)
Έχω κάνει και μια ιδιοκατασκευή με τουμπανιασμένο βαρκακι 36cm με outrunner ελικοπτέρου υδρόψυκτη βάση μοτέρ και esc υδρόψυκτο 4000kv 3σελο 95ρι rudder χειροποίητα turn fins. Μονό η προπέλα ο συλλέκτης νερού και το πηδάλιο είναι μέσα στο νερό Twisted evil Twisted evil
Αν δώσεις απότομα σταματημένο έχει τουμπάρει...



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Απρ 2013, 12:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Καλά πλακετοκαύτη, μας έκαψες πάλι!!!

Λοιπόν, όταν οργανώσουμε εκείνη τη περιβόητη βιντατζοοσυμμάζωξη, μην τολμήσεις να απουσιάσεις! Evil Very happy



Άλλη μία βινταζομάζωξη..! Very happy

[/url]


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Απρ 2013, 09:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοροιδευουν το original, απλα δεν φαινεται απο την αρχη. RC cars

http://www.pistonheads.com/news/default.asp?storyId=27550

και αλλο ενα..

http://www.youtube.com/watch?v=WEROVWDp3n0



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 12:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Onboard από Tamiya στο Πανευρωπϊκό 4WD buggy του 2011. Thumbs Up

http://www.youtube.com/watch?v=bcrWWqFLTQA


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 12:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για εμένα ότι πιο ωραίο είναι τα ελικόπτερα...Κάποτε είχα ασχοληθεί ξεκίνησα με ένα lama v4 και το τελευταίο ήταν ένα BELT CP Crying or Very sad απεβίωσε με άσχημο τρόπο φευγοντας σε γκρεμό (δε το βρήκα ποτέ)

Απο τότε δε ξανασχολήθηκα΄.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 12:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο, το κάθε είδος έχει και κάτι διαφορετικό να σου δώσει. Το θέμα είναι να βρεις τι σου ταιριάζει και τι σου δίνει περισσότερη ικανοποίηση (κατά τη χρήση αλλά και κατά το σετάρισμα, μαστόρεμα, στον πάγκο κοινώς).

Το ελικόπτερο, προσωπικά δε με εντυπωσίαζε σαν θεατή. Όταν όμως έπιασα στα χέρια μου 4κάναλο πομπό και άρχισα να μαθαίνω, κατάλαβα ότι αυτό που έβλεπα σαν θεατής δεν ήταν καθόλου εύκολο να γίνει. Ακόμα και η πιό απλή κίνηση, ακόμα και το hover θέλουν πολλές ώρες εξάσκησης, ειδικά αν μιλάμε για outdoor.
Και το αεροπλάνο έχει τη γλύκα του (κατά τη γνώμη μου πιό όμορφο οπτικά) με τη διαφορά ότι στο ελικόπτερο κάθε σφάλμα 99% κοστίζει ενώ στο αεροπλάνο έχεις συνήθως χρόνο να διορθώσεις.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 12:55:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Τάσο, το κάθε είδος έχει και κάτι διαφορετικό να σου δώσει. Το θέμα είναι να βρεις τι σου ταιριάζει και τι σου δίνει περισσότερη ικανοποίηση (κατά τη χρήση αλλά και κατά το σετάρισμα, μαστόρεμα, στον πάγκο κοινώς).

Το ελικόπτερο, προσωπικά δε με εντυπωσίαζε σαν θεατή. Όταν όμως έπιασα στα χέρια μου 4κάναλο πομπό και άρχισα να μαθαίνω, κατάλαβα ότι αυτό που έβλεπα σαν θεατής δεν ήταν καθόλου εύκολο να γίνει. Ακόμα και η πιό απλή κίνηση, ακόμα και το hover θέλουν πολλές ώρες εξάσκησης, ειδικά αν μιλάμε για outdoor.
Και το αεροπλάνο έχει τη γλύκα του (κατά τη γνώμη μου πιό όμορφο οπτικά) με τη διαφορά ότι στο ελικόπτερο κάθε σφάλμα 99% κοστίζει ενώ στο αεροπλάνο έχεις συνήθως χρόνο να διορθώσεις.


Τα λές πολύ σωστά Γιάννη , έτσι είναι...
Και τα αυτοκίνητα δεν είναι άσχημα αλλα ποτέ δε με τρέλαιναν.. Θεωρώ τα ελικόπτερα (3D πάντα) κάτι πιο ασυνήθιστο και πιο εντυπωσιακά.Με το τίμημα τους βέβαια οτι είναι και πολύ δύσκολα στον χειρισμό αλλα δεν συγχωρούν ΤΙΠΟΤΑ. Τα αεροπλάνα απο την άλλη είναι άλλη φάση (έχω δεί ανεμόπτερο με μικρό ηλεκτροκινητήρα και κάμερα να αιωρείται στα 700μέτρα χωρίς το μοτέρ για ώρες!! τα πλάνα που τραβάει είναι καταπληκτικά)


Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι (αν και ομολογώ οτι ζαχάρωνα το t-rex του jean) γιατί αποφάσισα οτι ΔΕΝ είναι εποχές να δίνεις μια μικρή περιουσία σε ζημιές...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 17:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και εγω την άποψη μου μιας και τα έχω δοκιμάσει όλα...
Το ελικόπτερο είναι είναι φοβερό τεχνολογικά μαθαίνεις πολλά πράγματα. Πτητικά ιδρώνουν τα χέρια σου (προσωπικά όταν βλέπεις να πετάνε 1500 ευρώ...) ο θόρυβος το μέγεθος και δεν μιλάω για το τιρεξάκι..
Αυτό που πουλάω είναι το δεύτερο 250ρι που πήρα το πρώτο το έκανα σχεδόν ολική Laughing σε ένα 3d και το τελευταίο που έσπασα. Μετά πέταγα ποιο μυαλωμένα... Wink
Το 250ρι είναι φοβερό αρκετά σταθερό για τόσο μικρο, μαθαίνεις πολύ καλά και αρκετά οικονομικό μπαταρίες ανταλλακτικά...

Το αεροπλάνο δεν με τρέλανε και πολύ αρκετά ουδέτερο ποιο πολύ με συγκίνησε το modiφαρισμενο βαρκάκι...

Το αυτοκίνητο είναι άλλο πράγμα λόγο κάποιας τεχνογνωσίας που απέκτησα με το 106 το βλέπω έτσι περίπου αυτός είναι και ο λόγος που θέλω να πάρω ένα ψαγμένο 10ρι λόγο ρυθμίσεων και τεχνολογίας...



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 18:32:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσωπικά, με το μοντελισμό αισθάνομαι για λίγο μια ψευδαίσθηση ότι είμαι ο πραγματικός πιλότος ή οδηγός ή καπετάνιος. Αν και η κατασκευή είναι scale even better! Στα στατικά μάλιστα δεν είναι λίγα αυτά που πήρα γιατί απλά είναι αυτά που θα θελα να 'χω στην πραγματικότητα.

Αρκετά με τις παραισθήσεις όμως, οι του ανέμου τσεκάρετε αυτό.
Σχεδόν 800km/h χωρίς μοτερ Wink

http://youtu.be/rfoxjNg-eg0
http://rcspeeds.com/pilot.aspx?p=74
http://www.dskinetic.com/

και λίγο on-off topic ... με 135.000$
http://www.cubcrafters.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SpyrosA (Σπύρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 22 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 21:12:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:

Γιώργο τα ξέρω έχω ένα ραλλυ κρος θερμικό. Αλλά με κουράζουν οι μπαταρίες ποιο πολύ από το καθάρισμα.
Για αρχή να δούμε τι σασί γιατί αν πάρω καθαρό δρόμου σχεδόν όλα έχουν το μοτέρ εγκάρσια και το δικό μου
μοτέρ δεν μπορεί να μπει έτσι.

για πιο λόγο δεν μπορείς να βάλεις το μοτέρ σου εγκάρσια??? αν το πρόβλημα σου είναι το θέμα ψύξης στο μοτέρ μπορείς να γυρίσεις τη κεφαλή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 21:22:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει την εξάτμιση δεξιά του όχι πίσω... και άρα πρέπει να πάρω άλλη εξάτμιση με γωνία άλλη αλλά δεν ξέρω αν χωράει.
Αν περάσει έχει κάλως αλλιώς το κρατάω για το ραλλυ κρος



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SpyrosA (Σπύρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 22 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Απρ 2013, 23:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά δεν το είχα σκεφτεί έτσι. Πάντως η γνώμη μου σχετικά με τον μοντελισμό μιας και έχω ασχοληθεί με όλα εκτός από σκάφη, είναι πως αξίζει να ασχοληθείς με το είδος του μοντελισμού με το οποίο θα μπορέσεις εύκολα να βρεις παρέα να παίξεις. Για παράδειγμα τι να το κάνεις να έχεις μια formula και όλη η παρέα να έχει buggy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Απρ 2013, 11:16:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Θα κοίταζα σοβαρά το tamiya XV-01 που μου είχε προτείνει ο Πέτρος... (και δεν τον άκουσα Crying or Very sad)


Βρήκα τυχαία αυτό και σε/με θυμήθηκα!

http://www.tamiyaclub.com/showroom_model.asp?cid=119073&id=15376

Από ότι φαίνεται το XV01 είναι πολύ καλό! Όχι πως τα παλιότερα rallycars μας χαλάνε βέβαια..!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Απρ 2013, 15:35:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Θα κοίταζα σοβαρά το tamiya XV-01 που μου είχε προτείνει ο Πέτρος... (και δεν τον άκουσα Crying or Very sad)


Βρήκα τυχαία αυτό και σε/με θυμήθηκα!

http://www.tamiyaclub.com/showroom_model.asp?cid=119073&id=15376

Από ότι φαίνεται το XV01 είναι πολύ καλό! Όχι πως τα παλιότερα rallycars μας χαλάνε βέβαια..!


ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!?



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Σεπ 2014, 18:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απίστευτη διαφήμιση μακντόναλντς με r/c!

https://www.youtube.com/watch?v=5b7P7Vbj2v8


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2459s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on