PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 RALLYE 1.3--ΧΡΟΝΟΙ ΜΕΓΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Σεπ 2013, 22:21:09    Θέμα δημοσίευσης: 106 RALLYE 1.3--ΧΡΟΝΟΙ ΜΕΓΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωριζει καποιος να μου πει τί χρονους γυρνανε τα 13αρια στα Μεγαρα και αν θυμαται κανεις τους χρονους τους στις διαφορες αναβασεις του πρωταθληματος???Ρωταω παντα για αγωνιστικα 1.3αρια rallye ή και track-day cars.

Απο τα χρονια του ενιαιου στα Μεγαρα θυμαται κανεις χρονους???

Ευχαριστω σε οσους μπουν στον κοπο να γυρισουνε πισω το μυαλο τους μπας και θυμηθουνε τιποτα!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Σεπ 2013, 22:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα Μεγαρα δεν υπηρχαν οταν εκαναν ενιαιο τα 13αρια.
Τριπολη μονο.
Μπες στο www.rally.gr μηπως υπαρχει κατι .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2013, 08:08:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eνα τρακ ντει καρ γυρναει στο 1.17~1.18
http://www.youtube.com/watch?v=ceBkAorMjQ8
Σε αγωνα ταχυτητας ενα αγωνιστικο με σλικς κλπ πρεπει να πηγαινει στο 1.14~1.15
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Απρ 2014, 11:03:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρχικα μπορει καποιος να αλλαξει τον τιτλο του thread και εκει που λεει Μεγαρα να βαλει στην θεση του Τριπολη γιατι απο κεκτημενη ταχυτητα εκανα λαθος οπως σωστα ειπε ο φιλος πιο πανω??

Συνεχιζω αυτο το thread και γυρναω πισω στα ωραια χρονια που εζησα σαν πιτσιρικας-φοιτητης με τα 13αρι σε αναβασεις και αλλους γωνες.

Αναρωτιομουνε προσφατα που πηγανε ολα αυτα τα αγωνιστικα 106R 1.3 του ενιαιου που τρεχανε εκεινες τις χρονιες στις αναβασεις και την Τριπολη.

Υπαρχουνε ακομα??Τα εχουνε οι ιδιοι που τα ειχανε και τοτε αραγμενα σε κανενα γκαραζ???Τρεχουνε με αλλους οδηγους???

Οποιος ξερει ας γραψει καμια πληροφορια,ψαχνω αρχεια και φωτο απο αναβασεις,θα αγορασω και βιντεο της εποχης αν βρω.

Για να διευκολυνω βαζω εδω τα ονοματα των οδηγων,τα αμαξια με χρωματισμο και τον αριθμο κυκλοφοριας τους οσα ειχανε και τον ειχα κρατησει.Θα ξεχασω καποιον οδηγο ας συμπληρωσουνε οι παλιοτεροι.

1)Μπουροθανασοπουλος ΥΟΥ-1402 REPSOL

2)Παπακωστας ΥΚΜ-7304

3)Κουβιδης Γιωργος ΥΟΤ-8046 ΥΑCCO (πρεπει να ειναι το ιδιο με του Σιριοπουλου/Μπαρελιε,ασπρο-πρασινο-κιτρινο)

4)Ηλιας Βρυωνης ΥΕΤ-8752

5)Ρενος Καισαρ DENIM

6)Σταθης Ρωμαιος ΥΕΝ-6627 Italian Petroli

7)''Αμερικανος'' SEIKO

8)Μιχελακακης JAMEX

9)Αργυρης Μαρινος ΥΕΝ-5344 K+F DESIGN (ειχε κανει και μια προσπαθεια με το PEUGEOT OWNERS CLUB τοτε αν θυμαστε οι πιο παλιοι).

10)Κυπριωτης ΡΟΕ-8465 ασπρο-κιτρινο

11)Χαλδαιος Στελιος ΥΚΜ-7458

12)Διονυσης Γεωργατος ασπρο-κιτρινο

13)Τσαμαδος ΡΟΕ-8465 (τωρα ειδα οτι ειναι το ιδιο με του Κυπριωτη πιο πανω).

Σιγουρα εχω ξεχασει καποιους του ενιαιου εκεινης της εποχης,αν θυμηθειτε κανεναν το βαζουμε και αυτο.

Ελπιζω να σας γυρισα λιγο στα παλια.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Απρ 2014, 22:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω τι απεγινε κανενα απο αυτα που γραφεις, πιθανολογω οτι τα περισσοτερα εγιναν βολτισια παλι και πουληθηκαν.
Του αμερικανου ειχα πετυχει πριν 5-6 χρονια στα χερια αλλου ιδιοκτητη με μοτερ 1.6 8ν γιατι το καλο μοτερ ειχε παρει φωτια.
Μετα το πουλησε και αυτος και χαθηκαν τα ιχνη του .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1521s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on