PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καθίσματα bucket
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2014, 19:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεύω είναι σχετική η ερώτηση με την ενότητα. Χρειαζομαι βοήθεια. Πρόσφατα αγόρασα ενα σαλόνι απο rc σε καλή τιμή. Το έχω καιρό και λέω να το βάλω μεσα στο Πασχα. Το παιδί μου το έδοσε μαζί με τους διακόπτες των θερμαινόμενων καθισμάτων. Ερωτήσεις πριν την τοποθέτηση:
1. Υπάρχει περίπτωση να υπάρχουν κατω απο την ταπετσαρία φισες για τους αεροσακους των καθισμάτων; (το δικο μου όντας 1400αρι δεν έχει αερόσακους στα καθισματα)
2. Ότι ισχύει στην 1 ερώτηση αλλά για τα θερμαινόμενα καθίσματα.
Σε περίπτωση πάλι που δεν υπάρχουν φίσες-καλωδιώσεις κτλ (για αεροσακους και θερμαινόμενα) γίνεται να συνδεθούν σχετικά "εύκολα" ή να το ξεχάσω; Ευχαριστω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2014, 20:17:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα βρεις τπτ...και δεν αξιζει να ασχοληθεις με τους αεροσακους τουλαχιστων....το τελευταιο που θες ειναι να κανει κανα μπαμ χωρις λογο.....τα θερμενομενα πιστευω ενας ηλεκτρολογος δεν θα εχει θεμα να τα συνδεσει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2014, 21:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206rc με θερμαινόμενα καθίσματα; Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
trs (Κωστάκης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 Dynamic

Ένταξη: 05 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 00:28:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε και εγω το 1.4 Dynamic εχω και εχει αεροσακους στα καθισματα...
Τωρα για τα υπολοιπα που λες ορεξη να υπαρχει τιποτα δεν ειναι δυσκολο, απλα στο χρηματικο πηγαινεις μετα.Ο καθενας μπορει να ζητησει οτι θελει ακομα και αστρονομικα ποσα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 15:52:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 αν όντως δεν έχει φίσες δεν προκειται να ασχοληθώ με τους αερόσασκους γιατί πράγματι, το τελευταίο που θέλω είναι να σκάσει κανένας εν ώρα οδήγησης. Αλλά τα θερμαινόμενα δεν θα με χάλαγαν. Το κόστος και η αξιοπιστία είναι το θέμα...γιατί και με τα θερμαινόμενα δεν θέλω να πάρει καμια φωτιά ο κόλος μου, κυριολεκτίκα.

Steve και εμένα μου φάνηκε περίεργο αλλά το παιδί μου είπε ότι είναι ΚΑΙ θερμαινόμενα και μάλιστα μου έδοσε και την κονσόλα με τους διακόπτες. Μπορώ να βγάλω και μια φώτο κάτω από τα καθίσματα με τις φίσες αν αυτό όντως ισχυει και βοηθάει σε κάτι.

trs Το δικό μου αν και αγορασμένο το 2005 δεν έχει αεροσακους στα καθίσματα και μάλιστα στην αντιπροσωπία είχαν πει ότι τα γενικά τα 1.400αρια δεν έχουν...και ναι όντως έχω ακούσει ότι μερικά 1400αρια έχουν. Τώρα γιατί το δικό μου (όπως και άλλα που βλέπω) δεν έχουν πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω...Μακάρι να υπάρχουν φίσες κάτω απο την ταπετσαρία αλλά χλωμό..

τελικά με βλέπω στο τέλος με μια απλή, λιτή και απέριττη τοποθέτηση ως έχουν Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Σελίδα 29 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0919s (PHP: 44% - SQL: 56%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on