PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

εξατμιση για 207 rallye 150 αλογα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2014, 23:54:46    Θέμα δημοσίευσης: εξατμιση για 207 rallye 150 αλογα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα, εχω ενα peugeot 207 Rallye 150 αλογα...αυτη τη στιγμη δεν το χω πειραξει καθολου ειμαι μαμα...εχω 6000 χιλιομετρα και θελω να βαλω εξατμιση για να ακουω πιο ωραιο, μπασο και δυνατοτερο ηχο χωρις να εχω καμια απολυτως μειωση σε αποδοση...αν εχω και αυξηση σε αποδοση δεν θα με χαλαγε καθολου.... αυτο που με νοιαζει ομως ειναι ηχος τουμπανο και αποδοση στην χειροτερη οπως εχω τωρα (καθολου μειωση της δηλαδη...)
αυτο μου ακουγεται κα@@λα http://www.youtube.com/watch?v=wmHA_73HdRY

και σε λιγο λιγοτερο απο αυτο θα μαρεσε παλι....
εχω διαβασει αρκετες απο τις σελιδες εδω αλλα τα εχω μπερδεψει αρκετα μεσα μου και δεν ξερω τι ειναι πιο value for money και καλο για το αμαξι μου......να σημειωσω αν βοηθαει καπου, οτι αμεσα δεν με ενδιαφερει να βαλω προγραμμα και AN ΘΑ εβαζα ποτε θα εβαζα πρωτο σταδιο το πολυ μεχρι 190-200 αλογα δηλαδη...αλλα προς το παρον και για πολυ καιρο δεν με ενδιαφερει καθολου και δυσκολα θα εβαζα γενικα....
περιμενω τις απαντησεις σας και ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0907s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on