PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Αναρτήσεις σε 307. Βοήθεια!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούν 2013, 23:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: εντυπωσεις απο sachs advantage Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik_marin έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 έγραψε:
καλησπερα σημερα μπηκανε τα sachs advantage. Ετσι μια προχειρη δοκιμη πολυ καλα καλες εντυπωσεις πραγματικα εδεσε αυτοκινητο. Σαββατοκυριακο που θα το χωσω στην στροφη του σταδιου ειρηνης και φιλιας θα σας πω εντυπωσεις.


οδήγησε προσεκτικά στην άρχει.... γιατί δεν ξέρεις πώς συμπεριφερεται το αυτοκίνητό στα όρια του...



Ναι Νικο εχεις δικιο



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούλ 2013, 20:20:58    Θέμα δημοσίευσης: θορυβος στην αλλαγη ταχυτητων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα. Εντυπωσεις μετα απο μια εβδομαδα με τα καινουργια αμορτισερ. Παραπολυ καλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος το αυτοκινητο εδεσε η αποσβεση απο λακουβες κτλ ειναι απιθανα.

Εχω μια απορια εαν ξερεις κανενα στο συνεργειο που αλλαξανε τα αμορτισερ μου ειπανε οτι ακουνε ενα γκουπ στη αλλαγη των ταχυτητων αλλα και στην αποτομη αλλαγη ταχυτητων, το ακουγα και πριν αλλα νομιζα οτι ηταν απο την αναρτηση



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 01:03:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: θορυβος στην αλλαγη ταχυτητων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΤΩΝΗΣ 307 έγραψε:
καλησπερα. Εντυπωσεις μετα απο μια εβδομαδα με τα καινουργια αμορτισερ. Παραπολυ καλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος το αυτοκινητο εδεσε η αποσβεση απο λακουβες κτλ ειναι απιθανα.

Εχω μια απορια εαν ξερεις κανενα στο συνεργειο που αλλαξανε τα αμορτισερ μου ειπανε οτι ακουνε ενα γκουπ στη αλλαγη των ταχυτητων αλλα και στην αποτομη αλλαγη ταχυτητων, το ακουγα και πριν αλλα νομιζα οτι ηταν απο την αναρτηση


Κάποια βάση ίσως, μηχανής ή σασμαν Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούλ 2013, 20:52:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: θορυβος στην αλλαγη ταχυτητων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 έγραψε:
καλησπερα. Εντυπωσεις μετα απο μια εβδομαδα με τα καινουργια αμορτισερ. Παραπολυ καλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος το αυτοκινητο εδεσε η αποσβεση απο λακουβες κτλ ειναι απιθανα.

Εχω μια απορια εαν ξερεις κανενα στο συνεργειο που αλλαξανε τα αμορτισερ μου ειπανε οτι ακουνε ενα γκουπ στη αλλαγη των ταχυτητων αλλα και στην αποτομη αλλαγη ταχυτητων, το ακουγα και πριν αλλα νομιζα οτι ηταν απο την αναρτηση


Κάποια βάση ίσως, μηχανής ή σασμαν Wink


Μαλλον βαση σασμαν γιατι μηχανης αλλαξα περσι. Ξερετε περιπου ποσο κοστιζει?



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούλ 2013, 09:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

20-25 € Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Ιούλ 2013, 22:57:21    Θέμα δημοσίευσης: sachs advantage απιθανα αμορτισερ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα βαση σασμαν. Μου κοστισε μαζι με εργασια 120€. Το αυτοκινητο παντος με την καινουργια ανρτηση μετα απο 1 εβδομαδα ειναι απιθανη την συστηνω ανεπυφιλακτα best value for money. Το αυτοκινητο εχει γινει αγνοριστω



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Ιούλ 2013, 01:14:31    Θέμα δημοσίευσης: αψογα τα sachs Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα τελικα δοκιμαστηκαν σε ταξιδι και στροφιλικια στη Ευβοια.
Τα αμορτσερ ειναι αψογα τα συστηνω ανεπυφυλακτα οποιος θελει αμορτισερ με ανεση απιστευτη,κρατιμα και δεσιμο παρα πολυ καλο.

Πραγματικα τα ευχαριστηθηκα



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
atari 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2014, 11:02:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΟΝΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΕΛΟΣ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

delete

Έχει επεξεργασθεί από τον/την atari στις Τρι 04 Φεβ 2014, 11:04:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
atari 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2014, 11:04:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΟΝΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΕΛΟΣ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΤΩΝΗΣ 307 έγραψε:

ευχαριστω δεν εχουν τιποτα ειναι αυτο που ειπα οτι δεν εχει πλεον το εργοστασιο της Κονι να στειλει.
Προχωραω αυριο να βαλω Sachs advantage 250ευρω τα οποια συνδιαζουν σπορ οδηγηση με ανεση. Γερμανικη εταιρεια η οποια πλεον χρησημοποιειται απο bmw και mercedes στα περισσοτερα μοντελα


Διαβασα οτι εισαι ευχαριστημενος, 250 με τοποθετηση πηγαν;

Ψαχνομαι και γω αυτες τις μερες, 307 1.6, 102000χλμ.

Κατι αλλο σε αυτη την τιμη; Να μη κοπαναει πισω οσο τα μαμισια, αλλα και λιγο καλυτερο κρατημα στις στροφες;

Σας ευχαριστω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Φεβ 2014, 17:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα monroe τα χω δει να δουλευουνε καλα σε 307 και να κανουνε αυτο που θες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Φεβ 2014, 21:54:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΟΝΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΕΛΟΣ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

atari έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 έγραψε:

ευχαριστω δεν εχουν τιποτα ειναι αυτο που ειπα οτι δεν εχει πλεον το εργοστασιο της Κονι να στειλει.
Προχωραω αυριο να βαλω Sachs advantage 250ευρω τα οποια συνδιαζουν σπορ οδηγηση με ανεση. Γερμανικη εταιρεια η οποια πλεον χρησημοποιειται απο bmw και mercedes στα περισσοτερα μοντελα


Διαβασα οτι εισαι ευχαριστημενος, 250 με τοποθετηση πηγαν;

Ψαχνομαι και γω αυτες τις μερες, 307 1.6, 102000χλμ.

Κατι αλλο σε αυτη την τιμη; Να μη κοπαναει πισω οσο τα μαμισια, αλλα και λιγο καλυτερο κρατημα στις στροφες;

Σας ευχαριστω...



καλησπερα απο το καλοκαιρι που τα εχω βαλει και συγκεκρκιμενα τα εχω τοποθετηση στον Φωκα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος ειναι με ενδιαμεση κατασταση επισης ειδα μεγαλη διαφορα στο κρατημα στα συνηστω



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1592s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on