PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Επιπτώσεις σκούπας & φιλτροχοάνης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Οκτ 2003, 05:31:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σου χω γκουντ νιουζ και μπαντ νιουζ. Cool

Γκουντ νιουζ: ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΦΡΑΓΚΟ
Μπαντ νιουζ: Πρεπει να το φτιαξεις ο ιδιος, ή να στο φτιαξει καποιος αλλος...(τουλαχιστον μεχρι να τυποποιηθει μια λυση και να πωλειται, πραγμα που το βλεπω στο μακρινο μελλον και αν)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Οκτ 2003, 09:14:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ή κοβεις το καπώ και κάνεις αυτό που έκανα εγω και τελίωσε... Οι αναθυμιάσεις να είναι πάντα μεσα να προσέχουμε Smile

Για την Σκούπα και στο δικό μου συνεργείο λένε οτι ΔΕΝ παθαίνει τίποτα... και σαν συνεργείο... Δέν νομίζω να μπορει καποιος να αμφισωητίσει την δουλειά που κάνουν και το μεράκι που έχουνε τα παιδια.... παράδειγμα η ΚΟΥΛΑ..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Οκτ 2003, 09:26:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω φιλτροχοανη και μαλιστα την εβαλα στο συνεργειο μου ( OSCAR ).Πριν την βαλω τους ειχα ρωτησει για τυχον προβληματα κ το μονο που μπορει να κανει ειναι μια πολυ πολυ μικρη αρυθμια στη ρελαντι !
Για τις αναθυμιασεις ειναι καλη φαση να βγαλεις το σωληνακι κ να βαλεις μια πολυ μικρη φιλτροχοανη ( σαν εμφανιση φιλτροχοανη ) που θα φιλτραρει τις αναθυμιασεις !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 00:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως γνωρίζετε αν κάνει να αφήσβ το μανίσιο κολάρο με την σκούπα;
τώρα μου έχει ένα κολάρο χωρίς υποδοχή για τις αναθημιάσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 00:36:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα ακόμη πράγμα που θα ήθελα να πώ είναι: Arrow Arrow Την παρασκευή που γύρισα από θεσσαλονίκη με την σκούπα και το τελικό και με (3) άτομα μαζι με εμένα το κοντέρ στην εγνατία μου έδειξε 190!
Απλά το αναφέρω επειδη είχε γίνει μία αναφορά στο ότι η σκούπα κόβει λίγο από την τελική!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 10:09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
Γιατι να πιστεψω λοιπον εσενα και οχι αυτον που στην διπλα ραμπα ειχε ενα 206 με σκουπα και χαλασμενη εισαγωγη μετα απο 16.000χμ που ειχε πανω την σκουπα και εσκασε 140.000δρχ για ανταλλακτικο?????


Κάτι παίζεται με αυτό και θα την βρούμε την άκρη... Wink

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει πιθανότητα να δημιουργηθεί πρόβλημα αλλά ακόμα δεν έχει διαπιστωθεί από που.

Μέσα σε ένα μήνα είναι η 2η πεταλούδα που παθαίνει βλάβη, χωρίς όμως να ξέρουμε γιατί και αυτή την στιγμή το ψάχνουμε. Η βλάβη είναι ότι δεν μπορεί να ακολουθήσει η πεταλούδα τις μοίρες ανοίγματος που της δίνει ο εγκέφαλος με αποτέλεσμα να μπλοκάρει.

Ομως δεδομένου ότι φοράω σκούπα εδώ και ένα χρόνο και τίποτα μέχρι στιγμής δεν είχα πάθει και τώρα μέσα σε 1-2 μήνες να χαλάσουν 2 πεταλούδες με βάζει σε σκέψεις:
1. Η πεταλούδα δεν μπορεί να ανοίξει με την ταχύτητα που της δίνει ο εγκέφαλος αφού τώρα με το κοντό κωρονοπήνιο πρέπει να ανοίγει πιο γρήγορα.
2. Το φίλτρο που έβαλα πριν 3 μήνες στην σκούπα είναι της RamAir ενώ πριν είχα της K&N. Θα το ψάξω και αυτό.

Μέσα σε αυτή και την άλλη εβδομάδα θα ψαχτεί και είμαι σίγουρος ότι θα βρεθεί η λύση, έστω και αν αυτή είναι να αλλάξω από ηλεκτρονική πεταλούδα σε ντίζα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 06:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
... έστω και αν αυτή είναι να αλλάξω από ηλεκτρονική πεταλούδα σε ντίζα.


Τελικά ρε Τάσο γίνεται; Γιατί εμένα μου είπαν ότι με το "μυαλό" που έχουμε δεν γίνεται (εγκέφαλος) αφού θα αποσυντονιστούν πολλά πράγματα που καταλήγουν να δίνουν (και να παίρνουν) εντολή στην πεταλούδα.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 10:42:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Sidobre έγραψε:
... έστω και αν αυτή είναι να αλλάξω από ηλεκτρονική πεταλούδα σε ντίζα.


Τελικά ρε Τάσο γίνεται; Γιατί εμένα μου είπαν ότι με το "μυαλό" που έχουμε δεν γίνεται (εγκέφαλος) αφού θα αποσυντονιστούν πολλά πράγματα που καταλήγουν να δίνουν (και να παίρνουν) εντολή στην πεταλούδα.


To "έστω" Μίλτο μου δεν το έβαλα τυχαία. Για να γίνει κάτι τέτοιο όντως θα χρειαστούν πολλά παρελκόμενα και το κόστος είναι μεγάλο!

Συγκεκριμένα υπάρχουν 2 επιλογές:

Α. Και η πιο φθηνή. Εγκέφαλος μονόφυσος από Rallye, πλεξούδα, Πολλαπλή εισαγωγής, πεταλούδα, αισθητήρες και μπεκ. Κόστος με μεταχειρισμένα γύρω στο 1000ικο. Για να δουλέψει το όλο εγχείρημα θα χρειαστούν και οι εκκεντροφόροι. Βέβαια το αποτέλεσμα λόγω της συμπίεσης (11 έναντι 10,5 που έχει το rallye) και κάποια άλλα ψιλοπραγματάκια θα φτάσει τα 140 άλογα (που το πάω που το φέρνω πάλι στις βελτιώσεις είμαι!)

Β. Και η πιο ακριβή. Εγκέφαλος 206 MiniGroupA, πλεξούδα, πολλαπλή εισαγωγής μπλα μπλα μπλα....3.000 ευρά!

Ψάχνω και μια 3η αλλά δεν με βοηθάει κανείς.... Μπορεί άραγε ο εγκέφαλος του 206 MiniGroupA με την πλεξούδα του που είναι φτηνός (300 ευρά και τα 2) να παίξει με την υπάρχουσα πολλαπλή και με μια άλλη μηχανική πεταλούδα; Αυτό δεν το ξέρω και ίσως να μην το μάθω ποτέ....

Τεσπα, το αυτοκίνητο είναι μέσα σήμερα και μάλλον και αύριο μέχρι να διασταυρώσουν από Γαλλία και ίσως και Αγγλία τι είναι αυτό που παθαίνει και γιατί το παθαίνει ώστε να σταματήσει να χαλάει έτσι τις πεταλούδες!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jongou (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1400 (8v) 2002 colorline multi

Ένταξη: 18 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Alexandroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 16:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απαντήστε και σε μενα βρε!!!Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Μήπως γνωρίζετε αν κάνει να αφήσω το μανίσιο κολάρο με την σκούπα;
τώρα μου έχει ένα κολάρο χωρίς υποδοχή για τις αναθημιάσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 17:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jongou έγραψε:
τώρα μου έχει ένα κολάρο χωρίς υποδοχή για τις αναθημιάσεις!


Εεεε ανοιξε τρυπες και βαλτες μεσα ξανα.Που κολλας δεν μπορω να καταλαβω Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 04:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Jongou έγραψε:
τώρα μου έχει ένα κολάρο χωρίς υποδοχή για τις αναθημιάσεις!


Εεεε ανοιξε τρυπες και βαλτες μεσα ξανα.Που κολλας δεν μπορω να καταλαβω Question

Η ακομα καλυτερα αγορασε ενα καινουργιο μεταλικο που θα αντανακλά και την θερμοτητα Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 00:05:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Η ακομα καλυτερα αγορασε ενα καινουργιο μεταλικο που θα αντανακλά και την θερμοτητα Wink


Εδώ θέλει προσοχή γιατί το μεταλλικό δεν απορροφά τους κραδασμούς της μηχανής που τους μεταβιβάζει αυτούσιους η σκούπα και κάποια στιγμή δεν αργεί να σπάσει. Υπάρχουν σκούπες με μεταλλικά κολλάρα με "αντικραδασμικά" σημεία στήριξης ή με ένωση τύπου σπιράλ με την εισαγωγή.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 03:28:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
kanelj έγραψε:
Η ακομα καλυτερα αγορασε ενα καινουργιο μεταλικο που θα αντανακλά και την θερμοτητα Wink


Εδώ θέλει προσοχή γιατί το μεταλλικό δεν απορροφά τους κραδασμούς της μηχανής που τους μεταβιβάζει αυτούσιους η σκούπα και κάποια στιγμή δεν αργεί να σπάσει. Υπάρχουν σκούπες με μεταλλικά κολλάρα με "αντικραδασμικά" σημεία στήριξης ή με ένωση τύπου σπιράλ με την εισαγωγή.

Χμμμμ,σωστη παρατηρηση,αν και σε πολλες σκουπες τα κολαρα εχουν μικροτερη διαμετρο απο εκεινη της υποδοχης της σκουπας για να ειναι λιγο "χαλαρη" η ενωση και να απορροφα τους κραδασμους.
και στη δικια μου ετσι ειναι το κολαρο (simota).


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 09:01:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει πιθανότητα να δημιουργηθεί πρόβλημα αλλά ακόμα δεν έχει διαπιστωθεί από που.

Μέσα σε ένα μήνα είναι η 2η πεταλούδα που παθαίνει βλάβη, χωρίς όμως να ξέρουμε γιατί και αυτή την στιγμή το ψάχνουμε. Η βλάβη είναι ότι δεν μπορεί να ακολουθήσει η πεταλούδα τις μοίρες ανοίγματος που της δίνει ο εγκέφαλος με αποτέλεσμα να μπλοκάρει.


Xρειάστηκαν 2 μέρες και τηλεφωνική επικοινωνία με τους μηχανικούς στην Γαλλία (!) γιατί οι Ελληνες δεν βρίσκαν τον υπαίτιο για την βλάβη.

Οι Γάλλοι δώσαν μια πολύ λογική εξήγηση του φαινόμενου που ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΚΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ!!!!

Αρα μην πολυφοβάστε... Τα 206 1,6 16v έχουν κάτι από... "Γερμανική αξιοπιστία". Το πρόβλημα που παρουσιάστηκε δεν είναι τίποτα άλλο από τον αισθητήρα γκαζιού, το ποτενσιόμετρο δηλαδή που δίνει σήμα στον εγκέφαλο για το πόσο γκάζι πατάμε. Η όλη πατέντα (αισθητήρας γκαζιού, ηλεκτρονική πεταλούδα Bosch) είναι γερμανικής κατασκευής και την μοιράζονται τα Ibiza, Polo, Golf... με τα ίδια προβλήματα!

Για να καταλάβετε το πρόβλημα όπως το κατάλαβα και εγώ, αν έχετε παρατηρήσει παλιά ραδιοφωνάκια που ανοίγουμε το volume και κάνει χρατσα χρουτσα... κάτι τέτοιο κάνει και μπερδεύει τον εγκέφαλο και βγάζει την πεταλούδα σε "Safe Mode". Δεν το κάνει συχνά αλλά....

Περιμένω ανταλλακτικό από την Γαλλία και θα σας πω αν λύθηκαν όλα



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 15:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσέξτε άλλο αισθητήρας γκαζιού και άλλο πεταλούδα!
Τον έχω αλλάξει μία φορά,όταν είχα τα γνωστά προβλήματα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1828s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on