PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εangel eyes φαγαμε ταπα μαγκες!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιαν 2014, 23:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Εangel eyes φαγαμε ταπα μαγκες! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και που λετε εχω πεψει 150ευρω σε ενα %$^%$^& να μου στηλει κατι φαναρια για το πεζο με τα πολλα μου τα στελνει και τα 2 σπασμενα Mad καθομαι σαν τον μλκ και φιαχνω μετα κοπον και βασανων το 1 απο φιλοτιμο για να μην του στειλω πισω και τα 2 το οποιο την παλευε λιγακι, το αλλο ητανε τελειος διαλιμενο απο μεσα ειχε μοιρασει στα 2 τελος παντον,εδω και 2 εβδομαδες τωρα τον παιρνω τηλ και μου κανει την παπια στο εχω στηλει μου λεει δεν θυμαμαι αριθμο αποστολης κτλ με την acs, περνω στην acs στην Αθηνα και μου λενε δεν υπαρχει τιποτα πηγενω εδω τα ιδια, τι μπωρουμε ρε μαγκες να κανουμε καμια ιδεα?
Αυτος εδω ειναι ο ''μαγκας'' δεν ειναι ομως αυτο το φαναρι,ειναι το αποκατω που εχω βαλει!
http://www.car.gr/parts/view/1854185/
http://www.virtualcctuning.com/WebRoot/StoreES3/Shops/62193189/4D07/289A/2191/6D8A/1741/C0A8/28BB/49EE/FKFSPG001.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 01:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμπλεξες με εμπορο... Τι τα θελες?? Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 20:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος είναι ο έμπορος? (ακόμη και με π.μ.)

Για καινουρια τα πλήρωσες?



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:21:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι παιδια καινουρια εννωειτε τον εμπορο τον εχω βαλει στο προτο ποστ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ έγραψε:
Ναι παιδια καινουρια εννωειτε τον εμπορο τον εχω βαλει στο προτο ποστ!

Τωρα βλεπω την αγγελια των διεγραψανε μαλλον απο το Καρ γιατι εστειλα καταγγελια Γκυζης Πετρος Χα'ι'δαρι Οδος Μανης, πολυ καλα αντανακλαστικα το car,θα γινει και μηνυση απο μερους μου οπως με συμβουλεψε ο ξαδελφος μου ο οποιος ειναι δικηγορος για απατη και υπεξαιρεση λουκουμι θα του ρθει και ολα αυτα για μισο φαναρι αυτοκινητου θα ξεγηβεντηστει,στο τελος λεει θα με παρακαλει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1091s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on