PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

fanaria

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mairi (mairi)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 2002

Ένταξη: 19 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 14:59:20    Θέμα δημοσίευσης: fanaria Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kalispera exw to 206cc thelw na valw fanaria apo to 206 plus kserei kapoios an tairiazoun?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 15:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικα εννοεις τα πισω.. Εχω δει cc με αυτα τα φαναρια και ειναι πολυ ομορφο..! Δεν ξερω αν μπαινουν αμεσως η αν θελουν κοψιμο σε ενα σημειο..

(Αν θες γραφε με ελληνικους χαρακτηρες Thumb Left )

Περνα μια βολτα και απο εδω: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=59&start=5420

Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mairi (mairi)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 2002

Ένταξη: 19 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 15:14:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ειναι πολυ ομορφο απλα που μπορω να μαθω με σιγουρια αν ταιριαζουν?τα πισω εννοω!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 15:20:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.economycarparts.gr/%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC/PEUGEOT/206/206-PLUS-2009--less_cat_725.html

οπως τα βλεπω εδω σαν εικονα ταιριαζουν.. Μεταχειρισμενα τα εχεις βρει;


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mairi (mairi)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 2002

Ένταξη: 19 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 16:08:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι γνησια μεταχειρισμενα!το εχω δει σε αμαξι σαν το δικο μου απλα κανεις δεν ξερει με σιγουρια αν ταιριαζουν ή τι πρεπει να κανω για να τα κανω να ταιριαζουν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 16:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα.. Η μονη διαφορα μεταξυ φαναριου 206cc και 206, 206+ ειναι αυτη που φαινεται στην εικονα:


Απ οτι ειδα στα φαναρια του plus αυτο το κομματι πλαστικο εχει κατι βιδες οποτε υπαρχει περιπτωση να βγαινει και τελειως..
Τα εχεις βρει απο ιδιωτη η σε μαγαζι;

(Δε βρηκα του plus σε μεγαλη και εβαλα αυτα αλλα ειναι το ιδιο..)


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2013, 17:10:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η μόνη διαφορά είναι το πλαστικό στην φοτο του Μάνου,,,,αν έχει βίδες το ξεβιδώνεις αν δεν έχει βίδες απλά το κόβεις Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mairi (mairi)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc 2002

Ένταξη: 19 Δεκ 2013
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Δεκ 2013, 12:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω πολυ παιδια!παντως μου εκανε τρομερη εντυπωση που στην αντιπροσωπεια δεν γνωριζει κανενας τιποτα και στα καταστηματα δεν μπαινουν καν στον κοπο να συγκρινουν τα δικα μου με ενα 206+ εγω αυτο ηθελα να κανει καποιος γιατι εδω θεσσαλονικη δεν εχει κανενας φαναρια απο 206+.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Δεκ 2013, 14:21:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τους ελεγες οτι τα ηθελες καινουρια να δεις πως θα στα εβαζαν στην αντιπροσωπεια..!


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0973s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on