PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Carbon parts
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 19:09:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα τα ντυμενα που θελουν να δειχνουν "ελαφρυα" ειναι καραγκιοζιλικια...
και δε μιλαω να ντυσεις μια λεπτομερεις ετσι για εφε...
εκει να πάει κι ερχεται...

τωρα πλαστικο (οχι πολυεστερικο) με αυτοκολλητο εχει ενα καποιο νοημα (κοστους) αλλα και πάλι πλαστικο με τετοιο σχεδιο αεραγωγών (αν του παιδιου του αρεσει το σχεδιο) δεν θα ειναι "σταμπα" και μαζι με το αυτοκολλητο δεν θα βγει "φθηνό"

φθηνοτερο ισως (εννοώ απο το παραπάνω καρμπον) αλλα "φθηνό" οχι.

αν τωρα το θελει μαμα σχεδιο (οπως το μαμα καπο) τοτε οκ υπαρχει ετοιμο φθηνο πλαστικο (οχι πολυεστερας)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 19:17:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης στο πολυεστερικο αν τρακαρεις φευγουν κομματια που ειναι σα λεπιδες και αν παρουν κανενα σβαρνα...τον εχασες Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 19:48:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


αν τωρα το θελει μαμα σχεδιο (οπως το μαμα καπο) τοτε οκ υπαρχει ετοιμο φθηνο πλαστικο (οχι πολυεστερας)


Shocked τι βαρος εχουν αυτα τα πλαστικα και τι βαρος το μαμα? και σε τι κοστολογια τα βρισκεις? απο ebay?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Αύγ 2011, 01:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διαβαστε τοπικ απο αρχη
και αντιστοιχο το καταλογο (αν δεν τα χουμε σβησει δεν θυμαμαι)
διαφορα αρκετη*...ανω των 5 κιλων -σχεδον 10 αν θυμαμαι καλα

*για καποιον που κατανοει ποσο δυσκολο ειναι να μειωσεις το βαρος ενος αμαξιου χωρις να το κανεις "τσιγαροχαρτο"


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Αύγ 2011, 02:00:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης στο πολυεστερικο αν τρακαρεις φευγουν κομματια που ειναι σα λεπιδες και αν παρουν κανενα σβαρνα...τον εχασες Crying or Very sad


επισεις το πολυεστερικο σκαει ξανα και ξανα και ξανα και οσες φορες να το βαψεις παλι σκ@τ@ δεν αντεχει πανω απο μια εβδομαδα στον ηλιο


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Αύγ 2011, 07:43:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλαστικο λεμε ΟΧΙ πολυεστερικο Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Αύγ 2011, 10:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδικά για τους Θεσσαλονικείς, υπάρχει ένα μαγαζί επάνω που έχει κάνει τρομερές δουλειές carbon με πολύ καλή λεπτομέρεια. Δε θα δώσω στοιχεία για να μη θεωρηθεί διαφήμηση, αν κ δεν το ξέρω προσωπικά το παιδι.
Σαν κοστος για καπώ 106 μου είχε πει 400+φπα αν θυμάμαι καλά, πριν κανα χρόνο...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manavis207Gt (Giannis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 14 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 370

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 10:12:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
διαβαστε τοπικ απο αρχη
και αντιστοιχο το καταλογο (αν δεν τα χουμε σβησει δεν θυμαμαι)
διαφορα αρκετη*...ανω των 5 κιλων -σχεδον 10 αν θυμαμαι καλα

*για καποιον που κατανοει ποσο δυσκολο ειναι να μειωσεις το βαρος ενος αμαξιου χωρις να το κανεις "τσιγαροχαρτο"


Παντως παιδια στο 207 το καπω δεν εχει πολυ μεγαλη διαφορα κιλων,γιατι ειναι ηδη ελαφρυ το μαμα.... Wink



Powered By POWER BOOST SERVICE
http://www.youtube.com/watch?v=IeW0EOscXMA
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GreeceHot (Θεοδωρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 cc 16v 1.6

Ένταξη: 06 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 17:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου εχουν απαντησει απο atlas υπαρχει σταθερο τηλεφωνο απλα για πιο γρηγορη εξυπηρετηση εχουν το κινητο, πραγματι ειναι στο Καπανδριτι και δεν θα εχω κανενα προβλημα να παραγγειλω καποια στιγμη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 18:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ειδικά για τους Θεσσαλονικείς, υπάρχει ένα μαγαζί επάνω που έχει κάνει τρομερές δουλειές carbon με πολύ καλή λεπτομέρεια. Δε θα δώσω στοιχεία για να μη θεωρηθεί διαφήμηση, αν κ δεν το ξέρω προσωπικά το παιδι.
Σαν κοστος για καπώ 106 μου είχε πει 400+φπα αν θυμάμαι καλά, πριν κανα χρόνο...


γνωριζει κανενας το βαρος του μαμα καπο σε 206? και ενα καρμπον ποσο ζυγηζει? δεν ξερω ανα αξιζουν τα λεφτα.

εχει κανενας λινκ για πλαστικο?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 18:24:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να αξίζει λόγω βάρους, σε ένα αυτοκίνητο σαν το 206 CC;

Είσαι σοβαρός; Το καπώ σε μάρανε; Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 19:52:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Να αξίζει λόγω βάρους, σε ένα αυτοκίνητο σαν το 206 CC;

Είσαι σοβαρός; Το καπώ σε μάρανε; Laughing


ε επειδη ειναι βαρυ δεν συμαινει οτι πρεπει να το γαμησουμε το θεμα... εστω και 20 κιλα να γλυτωνουμε ειναι κατι..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 19:56:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρίσκω πέταμα λεφτών επιεικώς αυτήν την κίνηση, όχι μόνο σε ένα βολτάδικο CC, αλλά ακόμα και σε ένα κλειστό 206 που δεν εμπλέκεται σε σοβαρή χρήση πίστας/αγώνων.

Δικά σου τα λεφτά, βέβαια, και ό,τι θέλεις τα κάνεις. Περί ορέξεως, τα γνωστά. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 20:25:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξαρταται για τι ειδους καρμπον καπο μιλάς.
Υπολογισε πάντως μειωση απο 5~15κιλά αναλογα πως θα ειναι (εσωτερικές ενισχυσεις/σαντουιτς/αεραγωγοί κλπ)
το αν "αξιζει" ειναι δικο σου θεμα...
αν (κατσει η "στραβή") και σου δοθει "ευκαρία" εχει ενα καποιο νοημα...αλλιώς οτι εγραψε Σινανάι... Wink

πάντως αν δεν σε ενδιαφερει και η εμφανιση του πραγματικου καρμπον (και οχι εννοείται του αυτοκολλητου...) = αν ειχες πχ σκοπο να παρεις καρμπον και να το βαψεις στο χρωμα του αυτοκινητου - τοτε ξεχνας το καμπον και αγοραζεις ετοιμο πλαστικο (προσοχη! οχι πολυεστερικο) και κανεις την δουλεια σου μια χαρα...
και μειωση βαρους γυρω στα 10 αν θυμαμαι καλα
πάντως για το cc - (καλα ξερω οτι σιγα να μην σε ενδιαφερει κατι τετοιο - αλλα το αναφερω) - ειχε (δεν ξερω αν τα εχει ακομα) καποια πραγματα η PS λόγω RCC... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 21:02:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Εξαρταται για τι ειδους καρμπον καπο μιλάς.
Υπολογισε πάντως μειωση απο 5~15κιλά αναλογα πως θα ειναι (εσωτερικές ενισχυσεις/σαντουιτς/αεραγωγοί κλπ)
το αν "αξιζει" ειναι δικο σου θεμα...
αν (κατσει η "στραβή") και σου δοθει "ευκαρία" εχει ενα καποιο νοημα...αλλιώς οτι εγραψε Σινανάι... Wink

πάντως αν δεν σε ενδιαφερει και η εμφανιση του πραγματικου καρμπον (και οχι εννοείται του αυτοκολλητου...) = αν ειχες πχ σκοπο να παρεις καρμπον και να το βαψεις στο χρωμα του αυτοκινητου - τοτε ξεχνας το καμπον και αγοραζεις ετοιμο πλαστικο (προσοχη! οχι πολυεστερικο) και κανεις την δουλεια σου μια χαρα...
και μειωση βαρους γυρω στα 10 αν θυμαμαι καλα
πάντως για το cc - (καλα ξερω οτι σιγα να μην σε ενδιαφερει κατι τετοιο - αλλα το αναφερω) - ειχε (δεν ξερω αν τα εχει ακομα) καποια πραγματα η PS λόγω RCC... Wink



δεν με νοιαζει το καρμπον λόυκ ρε... οποτε δωστε ενα λινκ για πλαστικα. στο εβαυ δεν εχει πλαστικα


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 21:06:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.mcracingsa.com/


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 22:14:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.mcracingsa.com/PEUGEOT206.htm

βγαζει κανενας ακρη ποια ειναι τα πλαστικα καπο? (capote? )
και αν εχει τιποτα αλλο πλαστικο οπως φτερα κτλ?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Οκτ 2011, 08:31:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα, χαζευοντας πρωι πρωι στο car. gr ( 6η σελιδα νομιζω ), ειδα καρμπον καπο γνησιο λεει για 207.
Καποιος απο θεσσαλονικη να κανει μια εκτιμηση απο κοντα και να βοηθησει την κατασταση υπαρχει?
Με ενδιαφερει και λογο της θεσης του αεραγωγου και σαν τιμη καλη μου φαινεται, αν και με προβληματιζει με τις βροχες και τα νερα κτλ εκει...thanks οπως και να χει..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 18:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(εγκυκλοπαιδικές γνώσεις)



Αυτά εδώ τα carbon για τις πόρτες συν τα πίσω (2+2 κομμάτια)

http://www.ecosse-peugeot.co.uk/show_product.asp?id=4746&appid=3

τα πουλάει 300 λίρες συν 60 λίρες τα μεταφορικά.





Τα ψωνίζει όμως από εδώ στα 250 ευρώ το πακέτο,

http://www.mcracingsa.com/PANNEAUX%20DE%20PORTE%20CARBONE.htm

Σου λέει και περίμενε 1 μήνα να τα φτιάξουν, και η τελική τιμή που έρχονται στην πόρτα σου είναι 413 ευρώ (360 λίρες).

Καλός π^@στης, δε λέω Evil









Το μόνο καλό στην όλη υπόθεση είναι η φρέσκια ρητίνη που έχει γεμίσει το δωμάτιο... Very happy

Από εφαρμογή, θα ξέρω από βδομάδα τί παίζει.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 20:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να χαμε να λεγαμε... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Σελίδα 29 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,279s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on