PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1.3 rallye εξατμιση τι είναι καλύτερο...

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
serafeim 1.3 8V (serafeim)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 95'

Ένταξη: 03 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 13:35:56    Θέμα δημοσίευσης: 1.3 rallye εξατμιση τι είναι καλύτερο... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα θέλω κάποιες λεπτομέρειες περί την εξατμιση που θέλω να βάλω στο 13αρι που έχω...καταρχάς θα το δουλέψω χώρις καταλύτη,και τι διαστάσεις είναι καλές να βάλω απο δοχείο μέχρι μεσαίο και μετα απο μεσαίο μέχρι τελικό;;(άκουσα ότι να ξεκινάει με 47mm και μετα το μεσαίο να γίνεται 50mm) και μήπως είναι λάθος να το δουλέψω χώρις καταλύτη;;;ευχαριστώ


:D:D:D:D:D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 13:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε μάστορα? Πώς την έχεις δει τη δουλειά? Θα ανοίγεις νέο τόπικ για κάθε ερώτηση που θέλεις να κάνεις???

Πρώτα ψάχνουμε εάν υπάρχει ήδη ανοιχτό τόπικ με το θέμα που μας ενδιαφέρει (που για το συγκεκριμένο υπάρχει και έχει 1000συζητηθεί), στη συνέχεια διαβάζουμε από την αρχή μήπως έχει ήδη απαντηθεί η ερώτησή μας και εάν και εφόσον δεν υπάρχει, ρωτάμε μέσα σε εκείνο το τόπικ αυτό που θέλουμε να μάθουμε Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
serafeim 1.3 8V (serafeim)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 95'

Ένταξη: 03 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 16:17:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει φίλε μου δεν το είχα δει να έχει απαντηθεί για το 1.3 όσα είδα ήταν πάνω στο 1.6 το ράλι..για αυτό άνοιξα νέο θέμα..άλλωστε απο τι βλέπω όλα τα αλλα θέματα ειναι εδώ και 3-4 χρόνια οπότε δεν νμζ ότι πρόκειται να απάντηση κάποιος αν έγραφα εκεί την ερώτηση μου...:/ εντάξει ευχαριστώ για την συμβουλή παντως


:D:D:D:D:D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 17:30:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σεραφειμ τσεκαρε στο λινκ,εχει τα παντα Wink http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11209


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo106 16v 2001 (θεοφιλος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1600 16v 2001

Ένταξη: 15 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 20:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε,καταλυτη να βαλεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ..... εκτος του οτι δεν κερδιζεις κατι σημαντικο σε αποδοση.... τί σου φταιμε οι υπολοιποι να αναπνεουμε το θανατο που βγαζει η εξατμιση σου ?.....


στριβω με γαλλο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
serafeim 1.3 8V (serafeim)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 95'

Ένταξη: 03 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 01:08:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και Εγω αυτο σκέφτομαι γνκ και λέω έστω να βάλω έναν 100αρι..(καλύτερο απο το τίποτα) ευχαριστώ παντως


:D:D:D:D:D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1295s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on