PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πολιτικές (ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ) Εξελίξεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:30:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Εχει διαφορα το "ασπαζομαι" απο το "κατακρινω" οπως επισης εχει διαφορα να κανεις μονοπλευρη κριτικη και να ξεχνας τα του "οικου" σου...

Εκτος και αν μιλαμε για "επιλεκτικη" δικαιοσυνη και αξιολογηση.


φυσικά κ κατακρίνω μη δημοκρατικες αποψεις και ιδεώδη, επίσης δεν έχω οικο, επειδη δεν ειμαι φασιστακος δεν με κάνει αυτο αυτοματα αριστερο οπως με στιγματησε πριν ο κουμπαρος( αλλα τον συνχωρω Laughing ) επειδη οι νεοέλληνες ειμαστε αχρηστοι να αναδείξουμε και να χουμε πρότυπο τη δημοκρατία που δημιουργησαμε ΕΜΕΙΣ, δεν θα το γυρίσω στη χουντα του μεταξα και του παπαδοπουλου. Θα κατσω και θα το παλέψω του πο**τη* που θα παει θα λειτουργησει το dna μας.


1491263 569803449762728 1642393627 o


Έχει επεξεργασθεί από τον/την king207cc στις Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:31:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Επιβιωση απο ενα ζευγαρι σημαινει οτι μοιραζεις αναλογα τις ευθυνες/δουλειες...
Όσοι έχουν cabrio αμάξι δεν μπορούνε να το καταλάβουν, γιατί δεν είναι αυτός ο στόχος τους.


βλ. king207cc / AlienHack Rotfl



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:36:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:

Θα καταδικάζω ό,τι γουστάρω Kostas 207 και το αν είμαι μικρός, όταν με δεις έλα να μου το πεις.

Κατά δεύτερον, το αν είναι πλούσια ή φτωχή δεν παίζει ΚΑΝΕΝΑ ρόλο στην προκειμένη περίπτωση και οποιοσδήποτε έχει τη στοιχειώδη λογική το καταλαβαίνει.

Τρίτον, επειδή λες σαχλαμάρες, ο σύριζα όπως και το ΚΚΕ (με έναν ιδιαίτερο τρόπο μιας και έχει άλλη αντίληψη περί οργάνωσης της κοινωνίας) ασχολείται και με την ανεργία και με τις αυτοκτονίες και με όλα τα προβλήματα των πολιτών, όπως και όλες οι αριστερές παρατάξεις γενικότερα.
Αυτά λοιπόν να τα πεις στα φασισταριά του κόμματος που υποστηρίζεις που βγαίνουν παγανιά να δείρουν όποιον δεν τον γουστάρουν (είτε γιατί έχει άλλο χρώμα δέρματος, είτε γιατί έχει άλλες αντιλήψεις κλπ) νομίζοντας έτσι ότι θα λύσουν το πρόβλημα της χώρας, γιατί μέχρι εκεί φτάνει η νοημοσύνη τους.

Τέλος, αν θέλουν κάποιοι κρεμάλες είναι αυτοί που κυβέρνησαν.
Και τις κρεμάλες δεν θα τις στήσουν οι σαπιοκέφαλοι φασίστες που είναι τα ίδια σκ**ά με αυτούς όντας παρακράτος (και πάντα το σάπιο κράτος με το παρακράτος πάνε παρέα), αλλά οι πολίτες.

Ας βγει να παραδοθεί το ποντίκι που έχεις για εκπρόσωπο τύπου το οποίο ακόμα καταζητείται και μετά να μιλήσετε για επιβολή δικαιοσύνης.
Γιατί με τους εγκληματίες, τους τραμπούκους και τα ψυχάκια που έχετε μέσα, είστε οι τελευταίοι που μπορείτε να μιλάτε για νομιμότητα και επιβολή του νόμου.

Για να καταλαβεις ποσο "ακυρος" εισαι,εστω και με τον δολο της ψηφοθηριας,ενα οικονομικα αδυναμο κομμα σαν την ΧΑ που δεν επιδοτειται απο κανεναν,εστω και με δολο βοηθησε 20-30-50 οικογενειες μοιραζωντας φαγητο και ειδη πρωτης αναγκης...

Απο την αλλη,ΠΑΣΟΚ,ΝΔ,ΣΥΡΙΖΑ,ΚΚΕ,κλπ δεν εκαναν ΤΙΠΟΤΑ!

Ελα μετα και μιλα για οργανωση και ενδιαφερον για την κοινωνια...


Και οπως ειπα και πριν,για να πας στο χωριο σου(αν εχεις),σε φασιστικο δρομο κινεισαι,φασιστικο νερο πινεις και φασιστικο ρευμα καις.
Τσουζει αλλα ειναι η αληθεια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:38:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:

φυσικά κ κατακρίνω μη δημοκρατικες αποψεις και ιδεώδη, επίσης δεν έχω οικο, επειδη δεν ειμαι φασιστακος δεν με κάνει αυτο αυτοματα αριστερο οπως με στιγματησε πριν ο κουμπαρος( αλλα τον συνχωρω Laughing ) επειδη οι νεοέλληνες ειμαστε αχρηστοι να αναδείξουμε και να χουμε πρότυπο τη δημοκρατία που δημιουργησαμε ΕΜΕΙΣ, δεν θα το γυρίσω στη χουντα του μεταξα και του παπαδοπουλου. Θα κατσω και θα το παλέψω του πο**τη* που θα παει θα λειτουργησει το dna μας.

Βαγγο,40 χρονια περασαν και δεν λειτουργησε η δημοκρατια ετσι οπως την οριζουμε...

Ευτυχως ή δυστυχως οι περισσοτεροι βαρεθηκαν να περιμενουν για αυτο και η ΧΑ μπηκε στην βουλη(αλλιως σιγα μην εμπαινε).
Οποτε εσυ μπορεις να ελπιζεις,καποιοι αλλοι ομως κουραστηκαν...

Σχεδον σε ολους αρεσει η δημοκρατια,ομως ετσι οπως ειναι διατυπωμενη στο χαρτι,οχι ετσι οπως την ζουμε καθημερινα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:39:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Pughell έγραψε:
Επιβιωση απο ενα ζευγαρι σημαινει οτι μοιραζεις αναλογα τις ευθυνες/δουλειες...
Όσοι έχουν cabrio αμάξι δεν μπορούνε να το καταλάβουν, γιατί δεν είναι αυτός ο στόχος τους.


βλ. king207cc / AlienHack Rotfl

Γινεσαι κακος... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
king207cc έγραψε:

φυσικά κ κατακρίνω μη δημοκρατικες αποψεις και ιδεώδη, επίσης δεν έχω οικο, επειδη δεν ειμαι φασιστακος δεν με κάνει αυτο αυτοματα αριστερο οπως με στιγματησε πριν ο κουμπαρος( αλλα τον συνχωρω Laughing ) επειδη οι νεοέλληνες ειμαστε αχρηστοι να αναδείξουμε και να χουμε πρότυπο τη δημοκρατία που δημιουργησαμε ΕΜΕΙΣ, δεν θα το γυρίσω στη χουντα του μεταξα και του παπαδοπουλου. Θα κατσω και θα το παλέψω του πο**τη* που θα παει θα λειτουργησει το dna μας.

Βαγγο,40 χρονια περασαν και δεν λειτουργησε η δημοκρατια ετσι οπως την οριζουμε...

Ευτυχως ή δυστυχως οι περισσοτεροι βαρεθηκαν να περιμενουν για αυτο και η ΧΑ μπηκε στην βουλη(αλλιως σιγα μην εμπαινε).
Οποτε εσυ μπορεις να ελπιζεις,καποιοι αλλοι ομως κουραστηκαν...

Σχεδον σε ολους αρεσει η δημοκρατια,ομως ετσι οπως ειναι διατυπωμενη στο χαρτι,οχι ετσι οπως την ζουμε καθημερινα.


που θες να καταληξεις? να το γυρίσουμε στη χούντα?


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Είστε όλοι για τον π**τσο.

1η θέση - Driver ///M
2η θέση - king207cc (ο οποίος κονταροχτυπιέται για την 1η θέση).
3η θέση - volvos (ο οποίος κονταροχτυπιέται για την 2η θέση).

Για να λήγει το θέμα,

Παράθεση:
Όλα ξεκίνησαν όταν η Ρένα Δουρου από τον ΣΥΡΙΖΑ μίλησε στον Ηλία Κασιδιάρη για τη δίκη που εκκρεμεί εις βάρος του και συγκεκριμένα του έκανε την εξής ερώτηση: "Αναβολή πήρατε για τη δίκη σας;".

Ο ίδιος της απηύθυνε το λόγο, λέγοντας "Άντε βρε νούμερο με τους ρουφιάνους από το κόμμα σου που μας τρέχουν στα δικαστήρια", ενώ απευθυνόμενος στην Λιάνα Κανέλλη, είπε "Άντε βρε παλιοκουμμούνι που δεν ασχολείσαι με τα φασισταριά".
Δεν γίνεται λοιπόν, να κάνεις προσωπική επίθεση, την ώρα που κάνεις "πολιτική συζήτηση". Αυτό είναι το λιγότερο κατίνα, όπως είναι και ο Driver ///M που σίγουρα το 90% των ειδήσεων που διαβάζει είναι από το Cosmopolitan.

Δεν γίνεται λοιπόν, να είσαι κομμουνιστής και να λες τον άλλο φασίστα. Η αναμενόμενη απάντηση είναι η προφανής.

Αυτό που φωνάζω κοντά στα ... 7 χρόνια; Η δράση προκαλεί αντίδραση. Αν πετάξεις ένα μπαλάκι στο τοίχο, δε ξέρεις αν θα γυρίσει να σου χτυπήσει το κεφάλι ή αν θα πέσει στο πάτωμα. Αντίδραση θα υπάρχει. Αν αντέδρασε υπερβολικά ο Κασιδιάρης ή όχι, είναι άλλο θέμα. Προσωπικά, καλά έκανε, γιατί με το πολύ το "κυριλέ" έχουμε χάσει κάθε σεβασμό εν τέλει. Καμιά σφαλιάρα που και πού, χρειάζεται, για να σφίξουν οι κώλοι.

Παράθεση:
όταν η κ. Κανέλλη αντέδρασε με το να το χτυπήσει με εφημερίδα, προκειμένου να τον ηρεμήσει, ο ίδιος σηκώθηκε όρθιος και γρονθοκόπησε την ίδια στο πρόσωπο
Εγώ να πώ την αλήθεια, δεν είδα γροθιές, 2-3 σφαλιάρες της έριξε κι αυτές ξώφαλτσες. Αν ήθελε μπορούσε και να την "γρονθοκοπήσει". Αλλά δηλαδή, αν κρατάς εφημερίδα και χτυπάς, δεν θεωρείται "Χειροδικία" ε; Wink

Ένηγουεη, μπακ ον τόπικ:

http://vaspersview.blogspot.gr/2012/05/blog-post_18.html

http://www.vimaonline.gr/default.asp?pid=20&ct=15&artid=6232

http://www.webpagescreenshot.info/img/358166-5182012124910AM

Αυτάααα Very happy


Steve, εσυ εισαι για τον π0υτ$0................................ Splat Splat Splat
ο driver//m - απ'αυτουλης πιανει και τις 3 θεσεις του βαθρου απο μονος του...............! Lol
(Ξοπισω τρεχει βολβος, αλλα ματαια Laughing Laughing Laughing )

Σε ολα τα αλλα συμφωνω απολυτως!!!! Devil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:48:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:

που θες να καταληξεις? να το γυρίσουμε στη χούντα?

Το προβλημα σας ειναι η χουντα...

Ξεστραβωθειτε και δειτε περα απο την χουντα και τι αξιοποιουμε σημερα οπως και τι κατασταση ζουμε.
Θυσιες απαιτουν ολα τα πολιτευματα,κανενα δεν ειναι τελειο.

Εγω αναπολω(οπως και αλλοι) τα καλα πραγματα που εγιναν στην χουντα,οχι τα κακα.
Ναι,υπηρξε κοστος και ηταν μεγαλο για καποιους,ομως τι μας εχει μεινει πια που εκμεταλλευομαστε απο τις κυβερνησεις μετα την χουντα;

Η ορθα δομημενη κοινωνια;
Η αρτια αναπτυξη της χωρας προς καθε κατευθυνση;
Η ασφαλεια και ευημερια της χωρας ή τα δημοσια εργα;

Γιατι αν μου πεις οτι απολαμβανουμε εστω και ενα απο τα παραπανω,τοτε ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ζουμε σε διαφορετικες χωρες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 23:58:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα πες θέλω Χούντα να τελειώνουμε!! αυτα τα κομπλεξικά ονειρα, μονο στα ονειρα σου και μόνο μέχρι τη πόρτα του σπιτιού σου Wink

εχουμε Ε Λ Ε Υ Θ Ε Ρ Ι Α απ ολες τις απόψεις. το μέγιστο αγαθό !!

θα χρησιμοποιησω την εκφραση που γράφει ο φίλος μου Αρης Wink (ghost dog) στο τόπο που γεννήθηκε η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ! αν δεν σ αρεσει πάρε τους φίλους σου τους αλβανους που τους βγάζεις το καπέλο Wink παρε κ μια τσαντα amstel κ πήγαινε στη χώρα τους να ζησεις. Wink


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιο κομπλεξικο ειναι να βλεπω κοσμο να σκαλιζει τους σκουπιδοτενεκεδες για να βρει κατι να φαει παρα το αν θα εχω χουντα,βασιλεια,δημοκρατια ή κουμουνισμο...
Και τοτε να σε δω πως θα χορτασεις το δικο σου "κομπλεξικο" στομαχι.

Μεχρι τοτε,παρε την ελευθερια οπως την οριζετε εσυ και οι ομοιοι σου,βαλτε την βαθεια στο εντερο σας και συνεχιστε να πολεματε το κεφαλαιο,την θρησκεια,τον στρατο και οτιδηποτε δεν σας αντιπροσωπευει.
Καλως ή κακως το κεφαλαιο αρχισε να αποχωρει,ο στρατος να υπολειτουργει και η θρησκεια να διαλυεται...
Τοτε ομως να δω τι θα δηλωνετε και τι θα σας φταιει.

Τα ετοιμα τελειωνουν καποια στιγμη,ο Τσιπρας(και ο καθε Τσιπρας) εχει πολλα ετοιμα ακομα να φαει μεχρι να πεθανει,ο μεσος ελληνας ομως οχι...

Περι αλβανων,χαρηκα ιδιαιτερα,μολις απεδειξες οτι εισαι χειροτερος φασιστας και ρατσιστης απο τον καθε Μιχαλολιακο,Κασιδιαρη,Πλευρη,κλπ,κλπ,κλπ αγαπητε φιλελευθερε ελληνα(της πλακας)...


Υ.Γ. Ελπιζω μονον να μην φτασουμε σε σημειο οπου να φοβομαστε να βγουμε απο το σπιτι μας,γιατι τοτε εσυ δυστυχως θα ζεις τον χειροτερο σου εφιαλτη,της μπουνιας,της κλωτσιας και της δηθεν δημοκρατιας που υποστηριζεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:18:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δεν πολεμάω καμία θρησκεία κανένα στρατό! το μόνο που υποστηρίζω είναι τη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ απως εκφράζεται αυτή (αριστερα, δεξιά, κέντρο κτλ.) δεν με ενδιαφερουν τα πολιτικά γι αυτο κ δεν ξέρω τι είμαι (δεξιος, αριστερος, κεντρο) το μόνο που ξέρω ειναι οτι ζω σε μια ελευθερη χωρα! και αυτο θα συνεχισω να κανω,

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΣ ΣΦΑΛΙΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Κ ΚΑΤΙ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΒΓΑΛΤΩ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΥ ΣΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΑΕ ΕΣΥ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΑ Κ ΤΗ ΚΛΩΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ.

εσυ εχεις τη φημη του ΞΕΡΟΛΑ ΤΟΥ FORYM κομπλεξικε!!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Steve έγραψε:
Είστε όλοι για τον π**τσο.

1η θέση - Driver ///M
2η θέση - king207cc (ο οποίος κονταροχτυπιέται για την 1η θέση).
3η θέση - volvos (ο οποίος κονταροχτυπιέται για την 2η θέση).

Για να λήγει το θέμα,

Παράθεση:
Όλα ξεκίνησαν όταν η Ρένα Δουρου από τον ΣΥΡΙΖΑ μίλησε στον Ηλία Κασιδιάρη για τη δίκη που εκκρεμεί εις βάρος του και συγκεκριμένα του έκανε την εξής ερώτηση: "Αναβολή πήρατε για τη δίκη σας;".

Ο ίδιος της απηύθυνε το λόγο, λέγοντας "Άντε βρε νούμερο με τους ρουφιάνους από το κόμμα σου που μας τρέχουν στα δικαστήρια", ενώ απευθυνόμενος στην Λιάνα Κανέλλη, είπε "Άντε βρε παλιοκουμμούνι που δεν ασχολείσαι με τα φασισταριά".
Δεν γίνεται λοιπόν, να κάνεις προσωπική επίθεση, την ώρα που κάνεις "πολιτική συζήτηση". Αυτό είναι το λιγότερο κατίνα, όπως είναι και ο Driver ///M που σίγουρα το 90% των ειδήσεων που διαβάζει είναι από το Cosmopolitan.

Δεν γίνεται λοιπόν, να είσαι κομμουνιστής και να λες τον άλλο φασίστα. Η αναμενόμενη απάντηση είναι η προφανής.

Αυτό που φωνάζω κοντά στα ... 7 χρόνια; Η δράση προκαλεί αντίδραση. Αν πετάξεις ένα μπαλάκι στο τοίχο, δε ξέρεις αν θα γυρίσει να σου χτυπήσει το κεφάλι ή αν θα πέσει στο πάτωμα. Αντίδραση θα υπάρχει. Αν αντέδρασε υπερβολικά ο Κασιδιάρης ή όχι, είναι άλλο θέμα. Προσωπικά, καλά έκανε, γιατί με το πολύ το "κυριλέ" έχουμε χάσει κάθε σεβασμό εν τέλει. Καμιά σφαλιάρα που και πού, χρειάζεται, για να σφίξουν οι κώλοι.

Παράθεση:
όταν η κ. Κανέλλη αντέδρασε με το να το χτυπήσει με εφημερίδα, προκειμένου να τον ηρεμήσει, ο ίδιος σηκώθηκε όρθιος και γρονθοκόπησε την ίδια στο πρόσωπο
Εγώ να πώ την αλήθεια, δεν είδα γροθιές, 2-3 σφαλιάρες της έριξε κι αυτές ξώφαλτσες. Αν ήθελε μπορούσε και να την "γρονθοκοπήσει". Αλλά δηλαδή, αν κρατάς εφημερίδα και χτυπάς, δεν θεωρείται "Χειροδικία" ε; Wink

Ένηγουεη, μπακ ον τόπικ:

http://vaspersview.blogspot.gr/2012/05/blog-post_18.html

http://www.vimaonline.gr/default.asp?pid=20&ct=15&artid=6232

http://www.webpagescreenshot.info/img/358166-5182012124910AM

Αυτάααα Very happy


Steve, εσυ εισαι για τον π0υτ$0................................ Splat Splat Splat
ο driver//m - απ'αυτουλης πιανει και τις 3 θεσεις του βαθρου απο μονος του...............! Lol
(Ξοπισω τρεχει βολβος, αλλα ματαια Laughing Laughing Laughing )

Σε ολα τα αλλα συμφωνω απολυτως!!!! Devil

Εσύ ρε τρολ που το μόνο που κάνεις είναι να νομίζεις ότι μου τη λες, θα μας πεις την άποψή σου?

Η απλά εκ του ασφαλούς θα το παίζεις καμπόσος πίσω απ'το πληκτρολόγιο χωρίς να έχεις καν προσωπική άποψη?
Για φερέφωνο καλός είσαι, αλλά απ'ότι φαίνεται μέχρι εκεί φτάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ατυπο δημοψηφισμα παντως αλλον εβγαλε grand μαλαkα πριν λιγα post... Rolling eyes

Αντε καλη νυχτα μικρε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πιο αυτό που έκανε ο steve?? εδω γελάμε ! καληνυχτα σας!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
πιο αυτό που έκανε ο steve?? εδω γελάμε ! καληνυχτα σας!

Αυτό ξαναπές το.

Εκτός κι αν παίρνεις στα σοβαρά Στέλιο κάποιον που αμολάει μια μπούρδα, κάνει μια προσωπική επίθεση και μετά χαίρεται με το κατόρθωμά του.
Και αυτό είναι η μόνη συνεισφορά του στην κουβέντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2012, 00:53:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα μιλαει και ο Αρης,ο ορισμος της σοβαροτητας... Dizzy2
Αντε καλα...



_________________

Καληνυχτα σας και καλη συνεχεια σε οποιο αλλο φορουμ συνεχισετε την παραπάνω συζητηση --- οχι εδω.

Εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Σελίδα 53 από 53

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3753s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on