PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κεντρικό κλείδωμα Peugeot 306

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
n.toni 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2012, 16:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Κεντρικό κλείδωμα Peugeot 306 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους κατ'αρχάς και μια προκαταβολική συγνώμη αν κάπου κάνω κάποιο λάθος όσων αφορά τη λειτουργία του φόρουμ(καθότι είμαι νέο μέλος).

Στο ψητό Very happy . Έχω ένα Peugeot 306 (3D) του 2000. Έχει εδώ και αρκετό καιρό που δε μπορώ να ανοίξω τις πόρτες απλά πατώντας το κουμπί στο κλειδί. Έχω αλλάξει 2 φορές την μπαταρία, αλλά τίποτα. Θα ήθελα παρακαλώ αν κάποιος ήξερε κάποια λύση να με την έλεγε. Και επίσης αν ξέρει κάποιος για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο, που βρίσκετε ο δέκτης για το κεντρικό κλείδωμα στο αυτοκίνητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2012, 20:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως χαλασε το κλειδι?Αν οχι τοτε ισως να θελει κατι αλλο...Πηγαινε στο βιβλιαρακι του αυτ/του σου και κοιτα στις οδηγιες στην παραγραφο του κλειδιου και τον κλειδαριων.Λεει εναν τροπο με συνδιασμο κλειδιου και διακοπτη για να ρυθμιστει το κλειδι.Δοκιμασε το και πες μας.Εγω το εχω κανει μια φορα που δεν επιανε,και νομιζα οτι ηταν μπαταρια,το δοκιμασα και επιασε.Αν δεν κανεις κατι μαλλον πας για κλειδι.Αλλα περιμενε ολο και καποιος θα εχει και καμια αλλη λυση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
n.toni 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάϊ 2012, 20:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κλειδί δε νομίζω να'ναι. Με είχανε πει για ένα τρόπο που την ώρα που κάνει check ο εγκέφαλος πατάς το κουμπί για κανά λεπτό και ρυθμίζεται έτσι. Το είχα κάνει είχε πιάσει για καμιά βδομάδα αλλά μετά πάλι τίποτα. Και μετά άλλος με είπε να δω μήπως υπάρχει κανά reset στον δέκτη στο αυτοκίνητο. Και εδώ είναι που κολλάω γιατί το είχα πάρει μεταχειρισμένο και δε πήρα ποτέ στο χέρι το βιβλίο του. Ξέρω ότι σε πιο παλιά μοντέλα ο δέκτης είναι κάτω από τα πίσω καθίσματα, αλλά σε αυτό δεν είναι εκει.
ευχαριστώ πάντως, θα περιμένω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2012, 00:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yπερύθρων ή υψηλής συχνότητας;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
n.toni 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2012, 10:06:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Yπερύθρων ή υψηλής συχνότητας;


τον υπερύθρων ψάχνω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0837s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on