PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

24o Aττικο Ραλλυ Σπριντ 18 Μαρτιου 2012
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 00:38:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αφου δεν χτυπησαν χειροτερα...παλι καλα..

φτιαχνεται (θα το φτιαξει?) το αμαξι?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 00:59:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
αφου δεν χτυπησαν χειροτερα...παλι καλα..

φτιαχνεται (θα το φτιαξει?) το αμαξι?

Αύριο θα κατεβάσει μοτέρ-σασμάν για να γδυθεί μπροστά και να πάει καλύμπρα να δουν το μέγεθος της ζημιάς.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 01:01:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας ελπισουμε οτι δεν εχει μπουρδελο απο κατω... Confused Confused Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 09:02:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kατ'αρχας να πω ενα ευχαριστω στα παιδια που ηρθαν και ενα ακομα ευχαριστω στον Τασο για τις φωτο! Cool

Pughell έγραψε:
Η λουγκρα ο παπΑρης το ευχαριστηθηκε;
Γιατι δεν ειδα κανενα σχολιο του... Very happy

το ευχαριστηθηκε, το ευχαριστηθηκεεεε...............!!! Cool Cool
Απιστευτο οπλακι το 207!!! Wink
Στεναχωρηθηκε ομως γιατι η ειδικη καταπιε πολλααααα αυτοκινητα..... Crying or Very sad Crying or Very sad

plaketokofths έγραψε:
....... ο Αρης πρέπει να καθόταν στο πάτωμα ... ούτε καν φαινόταν!

Οντως, ημουν ενα με το πατωμα! Shocked
Που ησουν εσυ πουλακι μου????????? Rolling eyes
Ολους τους υπολοιπους του πηρε το ματι μου, εσυ μου ξεφυγες.....! Shocked

reselie-206 έγραψε:


Χιχιχιχιχιχιχι,και οι κλασικες χαιρετουρες......... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 09:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο Λαμίας θα φροντίσω να έχω μεγαλύτερο φακό γιατι τελικά αν δεν είναι περι τα 30cm ( Laughing ) δεεεεννννν.... Με παιδεψε πολύ ο 18-55 και σε πιθανές θέσεις που μπορούσα να κάτσω αλλα γ@μηθηκα και στο crop... κρίμα

Σε γενικές γραμμές ήταν πολύ άσχημο η όλη ατμόσφαιρα με όλες αυτές τις εξόδους και μεγάλο κρίμα για τους ιδιοκτήτες/πληρώματα....αλλος σε κολώνα άλλος σε χαράδρα άλλος σε δέντρα, δεν ειναι ωραία πράγματα αυτά....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 13:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tασο reselie στειλε μου το ονοματεπωνυμο σου γιατι η φωτο σου, αρεσε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2012, 03:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας γραψω τις εντυπωσεις της Κυριακης να εχετε να διαβαζετε κατεβατα οπως καθε φορα. Laughing
Αν ηταν αρθρο θα του εβαζα τιτλο "ειχα προαισθημα " οτι σε αυτον τον αγωνα θα ειχα διακριση πριν καν δηλωσω συμμετοχη, βεβαια δεν ειχα κανενα προαισθημα για τον τροπο που θα ερχονταν. Laughing
Δευτερα 4 ημερες πριν την ληξη των συμμετοχων μαθαινω απο τον Τακη οτι δεν θα μπορεσει να κατσει διπλα μου στον αγωνα.
Μπαινω σε αναζητηση συνοδηγου, σκεφτηκα τον αδερφο μου που εχει και ενα ιστορικο ακροπολις στην πλατη του αλλα εχει θεμα με την μεση του, σκεφτηκα την κοπελα μου που εχει λυσσαξει αλλα δεν υπηρχε περιπτωση να προλαβω να την μαθω μεχρι τον αγωνα εστω τα βασικα απο το μηδεν.Σκεψεις πολλες αλλα το κολλημα μου να μην βαλω ανθρωπο που γνωριζω καλα μεσα στο αυτοκινητο με σταματουσε απο το να αρχισω τα τηλεφωνα.
Ψυχρολουσια, πρωτη φορα δεν θα ετρεχα λογω συνοδηγου.
Πεμπτη πρωι μιλαω με τον φιλο και συναθλητη Σωτηρη Κυριαζη για ασχετο θεμα και μολις του λεω οτι πιθανοτατα δεν τρεχω λογω συνοδηγου, μου κλεινει το τηλεφωνο και σε 10 λεπτα μου ανακοινωνει οτι τρεχω με την παλια φιλη, την Αγγελικη Βαρουξη.
Παγωσα λιγο, η Αγγελικη τρεχει 12 χρονια συνοδηγος, δεν ηξερα ποιος θα λεει τις στροφες σε ποιον οταν θα γραφαμε. Laughing
Πριν καν προλαβω να κανω δευτερες σκεψεις, μιλαμε με την Αγγελικη και το απογευμα της Πεμπτης δηλωνω!
Παρασκευη απογευμα ειμαστε στην ειδικη να γραψουμε.
Πρωτο περασμα υπαγορευω, δευτερο περασμα μου διαβαζει πραγματα που δεν ειχα υπαγορεψει στο πρωτο περασμα!
Τριτο περασμα καταλαβαινω οτι οι εξτρα σημειωσεις της Αγγελικης ηταν πραγματα που που εγω δεν ειχα παρει χαμπαρι. Laughing
Απο΄κει και περα μεχρι την Το Σαββατο πριν τον αγωνα ακολουθησαν συνολικα 23 περασματα οχι γιατι τα ειχαμε αναγκη, αλλα γιατι γουσταραμε, μαλιστα ενα περασμα εγινε πισσα σκοταδι γιατι ετσι! Laughing
Η εβδομαδα του αγωνα με βρισκει απιστευτα ορεξατο!
Το αυτοκινητο γδυνεται, φευγουν τα περιττα βαρη, φτιαχνεται νεα εξατμιση, παει ευθυγραμμιση για καστερ συγκλιση ζυγισμα σηκωμα κλπ!
Μηχανικος γυναικα και αδερφος πρωτη φορα συζητανε απλα ποια θεση θα εχουμε στην τριαδα και η Αγγελικη που εχει μαθει οτι τα Ν2 εχουν κυπελλακι, στις αναγνωρισεις κοβει καθε πλακα και με βαζει σε ταξη.
Σαββατο πριν τον αγωνα φορτωνεται το αυτοκινητο στο φορτηγο του μηχανικου και ειμαστε ετοιμοι!
Κυριακη πρωι φτανουμε στην εκκινηση του πρωτου σκελους!
Ψυχολογια στο ζενιθ και ξεκιναμε!
Σε τρεις στροφες ειχα φερει ενα μεγαλοπρεπεστατο τετακε. Laughing
Με ηρεμει η Αγγελικη και συνεχιζουμε, η διαδρομη ειναι γεματη σκονες στις ακρες και ειναι δυσκολο να φτιαξουμε γραμμες, 3 χλμ πριν το τελος μας σταματανε γιατι η ειδικη ειχε ακυρωθει λογω ατυχηματος οποτε ολοι περνουμε τους ιδιους χρονους.(για κ@λοφαρδια μας κανενα Ν2 δεν ειχε τερματισει πριν ακυρωθει η ειδικη)
¨σωθηκαμε" λεμε, γλυτωσαμε τον κακο χρονο λογω τετακε και ξεκιναμε παλι απο την αρχη
Δευτερο σκελος ζεσταινω λαστιχα και ξεκιναμε.
Παμε πολυ καλα, εχω ξεχασει τι εγινε στο πρωτο σκελος και ανεβαζουμε ρυθμο, μεχρι που σε μια στροφη με δευτερα παταω χωματα και παλι τετακε.Σημειο πολυ στενο και χανουμε χρονο.Σπασμενα νευρα φωνες και τερματιζουμε.
Η Αγγελικη δεν μιλαει πριν φτασουμε στο σερβις να δει τους χρονους. Αφου τσεκαρει μου λεει οτι ειμαστε τεταρτοι με 9sec απο τον τριτο και 12 απο τον δευτερο.
Τριτο σκελος και πριν φτασουμε στην εκκινηση η Αγγελικη επιμενει οτι απο το τετακε χασαμε μινιμου 10 sec αρα ο χρονος ειναι 48 και οτι στα Ραλλυ δεν τελειωνει τιποτα πριν τον τερματισμο, επιμενει να παμε οσο μπορουμε γιατι εχουμε ελπιδες.Υπολογιζω να περασω τερμα οσες ειχαμε γραψει 4+ για να κερδισουμε χρονο και ξεκιναμε.
Παω φυλαγμενα μεχρι να περασει η στροφη του πρωτου τετακε και μετα κανω οτι μπορω, η Αγγελικη με ενθαρρυνει και απειλει (!)στις στροφες που πανω να αφησω γκαζι μια στροφη πριν τη στροφη του δευτερου τετακε κανει να γυρισει το αυτοκινητο και ευτυχως το γλυτωνω οποτε συνεχιζουμε ομορφα, ενα γλυτωμα ακομη και στον τερματισμο το χρονομετρο δειχνει 43 απο 58. Εχουμε κατεβασει 15 και ειμαστε 6 πιο γρηγοροι απο τον χρονο του τριτου στο Β' σκελος.
Με το ερωτημα ποσο εχει κατεβασει ο τριτος φευγουμε αερα για το σερβις να δουμε χρονο!
Παρκαρουμε και η Αγγελικη εχει πεταξει μεχρι την γραμματεια!
Μεχρι να την προλαβω βλεπω να με κοιταει με ενα πλατυ χαμογελο!
-τι εγινε?
-αυτο που επρεπε!

Σημαντικο ειναι οτι το αυτοκινητο γυρισε οπως πηγε (παρολο που πρεπει να κατεβασω σασμαν για να το μακρυνω) στον αγωνα με μοναδικο λαβωμα ενα σπασμενο δεξι προβολακι που λεω να μην το αλλαξω. Laughing
Επομενος αγωνας δεν ξερω ποτε και που, στοχος ειναι ο επομενος αγωνας του Αττικου Επαθλου τον Ιουνιο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Nizak 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2012, 09:07:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εύγε Λευτέρη, απολαυστική περιγραφή όπως απολαυστικό ήταν και να σας βλέπει κανείς μες στην ειδική. Και σε άλλα με υγεία!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2012, 12:07:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool Cool Cool Cool Cool Cool
αντε και περιμενα πως και πως αυτο το ποστ...
ΕΥΓΕ!!

υ.γ. κατι πρεπει να κάνεις με τα τετακε... Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάρ 2012, 18:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα μεγάλο μπράβο σε Λέφο-Βαρουξή και Ρονι-Τσιβωβό....Απολαυστικά περάσματα και από τα 2 πληρώματα Onfire Onfire Onfire
Η αλήθεια είναι ότι ο δρόμος είναι όσο το σαλόνι μου σε πλάτος( παίζει το σαλόνι να είναι μεγαλύτερο) είχε μπόλικη υγρασία το πρωί και χώμα γενικώς στις άκρες και δεν μπορούσες να ξακρίσεις με τίποτα...
Καλή 'ανάρρωση' στα αμάξια που 'πληγώθηκαν' Sad Sad Sad

ΥΓ1. Ελπίζω σύντομα και όσο το δυνατόν πιο οικονομικά

ΥΓ2. Ευτυχώς δεν έπαθε κανείς τίποτα


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάρ 2012, 12:19:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=4Pywejr8J4k
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sNicaKoS (Σοφοκλής)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 1.6 (8v) rallye 1998

Ένταξη: 05 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Καβάλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάρ 2012, 18:27:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο σας παιδιά συγχαρητήρια και στους 4 σας! Very happy λεφ εσύ το 37 δεν ήσουν?


106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2012, 10:56:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν Θυμάμαι καλά είναι το 23 ένα πράσινο saxo...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1218s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on