PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επαθλο Ασφάλτινων Ράλλυ Σπριντ Νοτίου Ελλάδος
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Φεβ 2008, 11:04:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ραλλυ Σπριντ Κορινθου Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2012, 02:09:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαβασα το τοπικ και μελαγχολησα, καθε φορα που το διαβαζω μελαγχολω λιγο αλλα τωρα με επιασε μαλλον παραπανω Confused
ποσο τελεια περναγαμε τοτε -και δεν το καταλαβαιναμε κιολας- χυμα στο κυμα τελειως.
Για τα αυτοκινητα που τρεχαμε δεν θα επεκταθω Laughing δοκιμες οτι ξεραμε μονοι μας κανεις δεν μας εμαθε,τα σαββατα πριν τους αγωνες χαβαλεδιαζαμε οσο δεν πηγαινε, και τις κυριακες τρεχαμε αν οχι άυπνοι, σιγουρα με ελαχιστο υπνο.
Ουτε τρέιλερ ουτε σερβις τιποτα, οδικως και ολα μονοι μας, ακουραστοι τελειως!
Θυμαστε στο σπριντ στο γαλατακι που ειχαμε παει δοκιμες με το χοντα του αδερφου μου και οταν το ενα πληρωμα εγραφε, το αλλο απο τα πισω καθισματα προσπαθουσε να επαληθευσει? Laughing
Καμια φορα σε παρεες λεω την ιστορια που τρεξαμε με τον τσιβο στην καλαματα το διελυσα το αυτοκινητο,το μαζεψαμε με κατι τοπικους μηχανικους,γυρισε ο τσιβος καλαματα το πηρε και πηγε ξυλοκαστρο να συνεχισει τις διακοπες του.φυσιολογικα πραγματα! Laughing
Την εκκινηση στον πρωτο αγωνα μας με τον Νικο στην καμαριζα, θυμαμαι οτι πριν παρουμε εκκινηση ετρεμα ολοκληρος, ηταν η πρωτη και μοναδικη φορα στη ζωη μου που ενιωσα να σταματαει το μυαλο μου να μην μπορω να σκεφτω τιποτα απολυτως απο την ενταση.
Οταν του γονακη εμεινε στο καρτοδρομο και το κατεβασαμε τραβηχτο ολο το διονυσο.
Τις αμφικλειες που ειχαμε κανει και τα τσιμπουσια στην ταβερνα του κοτσουλα!
Τη Δημητσανα που ειχαμε μεινει ολοι στο σπιτι του Τακη και μου ειχε φερει ο Σπυρος το αγωνιστικο το μπλε απο Αθηνα να το οδηγησω πρωτη φορα (χωρις να εχω κανει ουτε χλμ σε δρομο) στον αγωνα.
Εκεινο το αξεχαστο Κορινθου τοτε που ετρεχε καπ ο Νικος και ειχαμε κατεβει ολοι απο Σαββατο
Φοιτητες αγωνιζομενοι παιδι μου! Very happy
και τοτε μιλαμε για Ps Club ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ.
Ολοι παρεα στους αγωνες με μοναδικες συζητησεις τους χρονους στα μεγαρα τις αγωνιστικες διαδρομες τα σεμισλικς τα ελαφρωματα.
Τα εγκαινια της λεσχης με τα αγωνιστικα μας εμενα και του Νικου να καμαρωνουμε, τις συζητησεις για το french cup.
Αυτα μενουν που ηταν η διψα να οδηγησουμε σε αγωνα.Οι χρονοι και τα λαθη ξεχνιουνται την επομενη μερα
Αραγε θα ερθουν παρομοιες εποχες ή περασαν ανεπιστρεπτι?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2012, 09:15:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Την εκκινηση στον πρωτο αγωνα μας με τον Νικο στην καμαριζα, θυμαμαι οτι πριν παρουμε εκκινηση ετρεμα ολοκληρος, ηταν η πρωτη και μοναδικη φορα στη ζωη μου που ενιωσα να σταματαει το μυαλο μου να μην μπορω να σκεφτω τιποτα απολυτως απο την ενταση.

Δεν εισαι ο μονος... Laughing Laughing Laughing

Lef205 έγραψε:
Αραγε θα ερθουν παρομοιες εποχες ή περασαν ανεπιστρεπτι?

Ερωτηση κρισεως; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2012, 10:58:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...δεν νομιζω οτι μπορω να γραψω κάτι...

μονο... ομορφα πραγματα... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2012, 12:03:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίσα ίσα, με την οικονομική κατάσταση, βλέπω όλοι να το γυρνάνε εκεί που... είμαι εγώ τουλάχιστο, λάστιχα φορτωμένα, φιλαράκια στο service και πάμε για την πλάκα μας

και ΑΝ μας παίρνει και γιαυτά ακόμα ε Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Σελίδα 9 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,114s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on