PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

K SPORT αναρτησεις

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
γιωργος xsara 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 16 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 87
Τόπος: κρητη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Φεβ 2011, 21:12:31    Θέμα δημοσίευσης: K SPORT αναρτησεις Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδα σε ενα σαιτ αναρτησεις D2 COILOVER για 106 206 306 εχει βαλει κανεις εχει διαβασει σχολια, εχω ακουσει καλα σχολια σε αλλες μαρκες αλλα οχι σε γαλλικα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την γιωργος xsara στις Πεμ 02 Φεβ 2012, 18:30:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξανδρος1991 (Αλεξ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 2003

Ένταξη: 22 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2011, 13:44:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φίλε γιώργο εγώ έχω ένα rallye 106 και φοράω αναρτήσεις D2 coilover.Η αλήθεια είναι ότι ακόμα και στη πιο μαλακή ρύθμιση είναι πολύ σκληρές για νορμάλ οδήγηση στο δρόμο..Το αμάξι είναι καρτ όμως και μπαίνει απίστευτα στις στροφές
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
γιωργος xsara 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 16 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 87
Τόπος: κρητη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2012, 18:34:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aλλαξα τιτλο μην ανοιξω κι αλλο τοπικ αφου δεν εχει γινει κουβεντουλα. Γνωμες για τις K SPORT. Αντοχη ανεση ξερουμε; τη βρηκα περι τα 600Ε Αξιζει; αλλες παρεμφερεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2012, 19:06:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα τόσα χρήματα γιατί δε κοιτάς για τις GAZ? δε τις έχω αλλα έχω μπεί σε 206 με αυτές και ειναι κομπλέδες,επίσης σύμφωνα και με τα παιδιά εδώ αξίζουν τα λεφτά τους...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2012, 19:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιωργος xsara έγραψε:
Aλλαξα τιτλο μην ανοιξω κι αλλο τοπικ αφου δεν εχει γινει κουβεντουλα. Γνωμες για τις K SPORT. Αντοχη ανεση ξερουμε; τη βρηκα περι τα 600Ε Αξιζει; αλλες παρεμφερεις;

Ιδιες με D2 ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1579s (PHP: 47% - SQL: 53%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on