PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τουρμπίνα K04 από S3 σε 207 1,6Τ?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 20:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
ilianos έγραψε:
βαλτο το στοίχημα , αφου εισαι τοσο σιγουρος γιαυτα που λες Wink
Εγώ μέσα είμαι, ξεκίνα τα πειράματα και στείλε μου τον λογαριασμό όταν τελειώσεις... Πρόσεχε μη βγει μείον όμως Cool



Και μη ξεχάσεις να παίρνεις μαζί και τον μπαμπ... εχμ... μηχανικό σου σε κάθε μετατροπή και μέτρηση, ναι; Cool


στειλε το κινητό σου με πμ να μιλησουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 21:29:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Αλλίως πείτε τα μέσω p.m. σε prive συζήτηση για να μην σας ενοχλεί και κανένας και για να μην δίνεται δικαιώματα. Καλώς;

ilianos έγραψε:
στειλε το κινητό σου με πμ να μιλησουμε

Επειδή μάλλον και οι 2 σας, λόγω της νεότητας σας στο forum, δεν έχετε την εμπειρία,

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=273077#273077

Steve έγραψε:
soler έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Έχεις ΠΜ.
Steve για εξήγησε στο φίλο μας για ποιους ειναι τα pm.

Μη τα ξαναλέμε, αλλά αφού δεν τα έχετε μάθει,


Τα pm είναι για τις λούγκρες. Smile


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=272815#272815

Steve έγραψε:
soler έγραψε:
crusader έγραψε:
ενδιαφέρεσαι;
Σαφώς.

crusader έγραψε:
Στείλε μου με ένα π.μ το κινητό σου Παναγιώτη.

697xxxx883 ΠΑΙΡΝΩ Π**ΕΣ

Τα πμ είναι για τις λούγκρες, το έχω ξαναπεί.


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=351493#351493

Steve έγραψε:
Τα αλεξίπτωτα, όπς και τα ΠΜ, είναι για τις λούγκρες.

Οι άντρες κάνουν κάτι τέτοιο : http://www.youtube.com/watch?v=bvOvd5wWMHY




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 21:44:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 22:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαν πολυ ψηλα δεν σηκωσατε τον αμανε οι πιτσιρικαδες;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 22:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η διαφορα του ιλιανου με του μιχαλη στο 1.35 που εβγαλαν 350+ αλογα ειναι οτι ο μιχαλης φοραει εκκεντρα(οπως ειπε κ ο ιδιος) ενω ο ιλιανος φοραει μεθανολες.σε τοσο μικρη πιεση,μπεκ κ λοιπες ιστοριες δε παιζουν σημασια,οποτε μη πεταξετε καμια παπαρια παλι Wink

ο αγγελιδης εχει παει το δυναμομετρο στον ασπροπυργο κ μετραει εκει τωρα!


φιλε γιωργο(onyx),λες για την κοντρα με το εβο του ζαπκο κ το σουμπαρου??
φημες λενε οτι εμεινε απο δισκο το εβο,κ το σουμπαρου ειχε κ νιτρα.θα φτιαξει το εβο κ θα πανε?το εβο λενε οτι ειναι καπου στα 900.μιας κ εισαι σουμπαρου,αν μαθεις τιποτα,στειλε μου ενα πμ να κετβουμε κ εμεις!



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 22:47:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι λετε θα τους ανεχτειτε πολυ ακομα ???????????

ΠΡΟΣ ΜΟD TEAM Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OnyX (Γιωργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Seat Ibiza 6l Cupra 1.8T

Ένταξη: 26 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 223
Τόπος: οπου υπαρχουν στροφες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2012, 00:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
η διαφορα του ιλιανου με του μιχαλη στο 1.35 που εβγαλαν 350+ αλογα ειναι οτι ο μιχαλης φοραει εκκεντρα(οπως ειπε κ ο ιδιος) ενω ο ιλιανος φοραει μεθανολες.σε τοσο μικρη πιεση,μπεκ κ λοιπες ιστοριες δε παιζουν σημασια,οποτε μη πεταξετε καμια παπαρια παλι Wink

ο αγγελιδης εχει παει το δυναμομετρο στον ασπροπυργο κ μετραει εκει τωρα!


φιλε γιωργο(onyx),λες για την κοντρα με το εβο του ζαπκο κ το σουμπαρου??
φημες λενε οτι εμεινε απο δισκο το εβο,κ το σουμπαρου ειχε κ νιτρα.θα φτιαξει το εβο κ θα πανε?το εβο λενε οτι ειναι καπου στα 900.μιας κ εισαι σουμπαρου,αν μαθεις τιποτα,στειλε μου ενα πμ να κετβουμε κ εμεις!


To Subaru ειναι ενος μελους του club που ειμαι και εγω,δεν ειχε νιτρα αν και ετοιμαζει μοτερ για νιτρα (πολλα...) καθως για την χρηση νιτρο θελεις αλλα πιστονια και ρυθμισεις...
Το EVO εμεινε απο πρες ντιρεκτ απο οτι ειπαν τα παιδια που ηταν μαζι του και λογικα δεν θα ξαναπατησουν μιας και ο ιδιοκτητης του Subaru θεωρει οτι εχει κερδισει την κοντρα μιας και αυτη ηταν η συμφωνια (αν μεινει καποιος κερδιζει ο αλλος).

Το Subaru παντως σε λιγο καιρο αν εχει νιτρα θα παιζει πανω απο 1000 ισως και 1.100 απο οτι ακουγεται,τρελο νουμερο και με τρελη ροπη μιας και τωρα βγαζει ηδη 108 κιλα περιπου...

Αν μαθω κατι θα σου στειλω ΠΜ ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2012, 01:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
τι λετε θα τους ανεχτειτε πολυ ακομα ???????????

ΠΡΟΣ ΜΟD TEAM Evil

Άρε κλείδωμα που θέλουνε...




-------------------------------

εσεις φταιτε που ασχοληστε και τους απαντατε
το εχουμε πει πολλες φορες

εκ της MOD Team




Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2012, 10:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis27 έγραψε:
manaros έγραψε:
εγω απο την αλλη θα ρωτησω το εξης.βλεπω οτι αρχιζουμε και ανεβαζουμε αλογα αρκετα πλεον στο μοτερακι μας..εχεις κανεις ιδεα τα ορια του μπλοκ ποια ειναι;επειδη αν δεν κανω λαθος ειναι αλουμινιο και με φοβιζει...
επισης εκτος απο δισκοπλατο,το υπολοιπο συστημα μεταδοσης αντεχει;κιβωτιο;,ακρομπαρα,σταυρος,ημιαξονια;κλπ;;εχει ακουστει τιποτα γι αυτα;ρωταω γιατι πολυ απλα δεν ξερω!



τι είπες τώρα ρε Μάνο εδώ δεν ξέρουν τι λάδι να βάλουν στο αμάξι,άλλος 800χλμ μακριά μιλάει για ένα αμάξι που δεν το έχει καν λες κ είναι δικό του(δεν είναι πρώτη φορά) ,άλλος λέει ότι θα πάρει σβάρνα κ θα αλλάζει την μία τουρμπίνα μετά την άλλη ...........συμπέρασμα άλα ντάλα τις παρασκευής το Γάλα.
από εκεί κ έπειτα τι ρωτάς αν υπάρχουν γνώσεις από που ?από τον γούγλη?


ειλικρινά πρέπει να καταλάβετε ότι έχετε πιάσει πάτο ,γίνεστε ρεζίλη ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ! σας διαβάζει κόσμος εδώ !


Kάτσε βρε Γιάννη, εσύ ξαφνικά απέκτησες γνώμη για τα λάδια και όλα μέλι γάλα. Κάνω λάθος ή μήπως πριν λίγο καιρό χρησιμοποιούσες και συ 5w30? Δηλαδή τώρα που το γύρισες στο 0w30 έμαθες και τι λάδι να χρησιμοποιείς? Πάνε πακέτο οι γνώσεις με το SAE και δεν το ξέρω?

Σοβαρέψου και σύ καλύτερα, άλλα 800km μακριά είσαι, με την ίδια λογική λες επίσης τη γνώμη σου. Δεκτή, αλλά μάθετε να μην κρίνεται τις απόψεις των άλλων με τη τυφλή λογική ότι μόνο η δική σας άποψη είναι η σωστή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2012, 11:11:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΑΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ Evil



Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιαν 2012, 11:15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ego proteino na ginei mia kali skoupa sto topic, kai na minoun auta pou exoun ousia.


-----------------------------------------------------------------------------

Μπα...
Λουκετο και τελος...
Διοτι η υπομονη εχει και τα ορια της.

εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Σελίδα 23 από 23

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2597s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on