PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πουπακης Ευθυγραμμίσεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 23:02:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μια φωτο απο το τροπο δουλειας του.





Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιαν 2010, 03:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε τον κομπογιαννιτη... Razz


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2010, 15:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο το θεμα δεν ειναι στο καταλληλο τοπικ
νομιζω οτι μπορουμε να το συζητησουμε εκει που πρεπει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 09:10:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση:

Ο πουπάκης κάνει μόνο σεταρίσματα, εγκαταστάσεις αναρτήσεων ή μπορεί και ρίχνει και γενικές ματιές στο όλο σύστημα της ανάρτησης.

Π.χ θέλω να πάω κάπου να του πώ δές μία γενικά, μήπως θέλει λίπανση, μήπως έχει πάρει κάτι, μήπως καποιο συνεμπλόκ την έχει ακούσει κτλ

Μπορώ να το κάνω στον κ. Πουπάκη αυτό;

Αν όχι άλλη πρόταση;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NoDsl στις Πεμ 07 Ιούλ 2016, 10:57:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 09:51:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι θες κάνει, σε σχέση με αυτό που ευρέως λέμε "στήσιμο". Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 09:52:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος ο Κωστής. ευχαριστώ. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 10:50:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε παρακαλω αν πας και τον ρωτησεις αν εχει ραγισει καμια αντιστρεπτικη ΜΗ ΠΕΙΣ οτι εισαι απο εμας...θα βριζει ολο το κλαμπ μετα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 10:57:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ Laughing

Θα πώ οτι με στέλνει συστημένο ο volvos Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 15:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα πηγα στο Ντοκτορ για ευθυγραμμιση.Οπως υποπτευομουν το αμαξι ηταν οτι να ναι.Ανοιχτο τοε αλλα πιο πολυ δεξια οπου κ μου τραβαγε κ λιγοτερο απο την αλλη.Τελικα μετα απο συνεννοηση το βαλαμε 0 τοε.Φευγοντας απο Αττικη το αμαξι ηταν φοβερο.Ηταν ξανα το παλιο καλο RC που ηξερα κ εμπιστευομουνα!!Ευγε στο κυριο αυτον για την εργασια του!! Thumb Left


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 16:41:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Σημερα πηγα στο Ντοκτορ για ευθυγραμμιση.Οπως υποπτευομουν το αμαξι ηταν οτι να ναι.Ανοιχτο τοε αλλα πιο πολυ δεξια οπου κ μου τραβαγε κ λιγοτερο απο την αλλη.Τελικα μετα απο συνεννοηση το βαλαμε 0 τοε.Φευγοντας απο Αττικη το αμαξι ηταν φοβερο.Ηταν ξανα το παλιο καλο RC που ηξερα κ εμπιστευομουνα!!Ευγε στο κυριο αυτον για την εργασια του!! Thumb Left


Αφού τον είδες ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Wink

Χαρηκα για την γνωριμία Νίκο.


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Μάρ 2011, 16:46:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρης έγραψε:
nickterc έγραψε:
Σημερα πηγα στο Ντοκτορ για ευθυγραμμιση.Οπως υποπτευομουν το αμαξι ηταν οτι να ναι.Ανοιχτο τοε αλλα πιο πολυ δεξια οπου κ μου τραβαγε κ λιγοτερο απο την αλλη.Τελικα μετα απο συνεννοηση το βαλαμε 0 τοε.Φευγοντας απο Αττικη το αμαξι ηταν φοβερο.Ηταν ξανα το παλιο καλο RC που ηξερα κ εμπιστευομουνα!!Ευγε στο κυριο αυτον για την εργασια του!! Thumb Left


Αφού τον είδες ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Wink

Χαρηκα για την γνωριμία Νίκο.
Oρθον!Δε σε βλεπει απλα 30υρο....Επισης Λευτερη,να σαι καλα...


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilosaxo (Fotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


citroen saxo vts 1.6 16v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 12:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidiaaaa kalimera!diavazontas to topic...thelw merikes enhmerwseis..prwton den exw karta melous kai thelw na paw t autokinhto m (saxo vts me bilstein grN me stena apex)thelw na zugisw kai na ksanasetarw thn anarthsh opws epishs kai na kanw euthigrammisi me liga logia oti xreiazetai ap t leksi stisimo na m to kanei!gnwrizw douleies t kuriou poupaki alla oxi tn idio proswpika!gnwrizete peripou to kostos olhs auths ths diadikasias??kai deuteron pws mporw na promitheutw thn karta melous t club??(kserw den kollaei se auto to topic,alla parasirthika Razz )


Ροπη και δυναμη χρειαζεται...ολα τ αλλα θα ερθουν στο δρομο σου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 12:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μέλος εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Επίσης γράφε με ελληνικά. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 13:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν πας στον Πουπάκη και τον καθε Πουπάκη και τους πεις τα παραπανω να ξερεις πως θα καταλαβει πως εχεις "γκαστρωμενο" πορτοφόλι... αν εχεις να τα σκασεις εισαι αρχηγος!

Το σετάρισμα-revalving των αμορτισερ υπολογισε απο 150€, δεν το κανει ο πουπάκης.

Το ψηλωσε-χαμηλωσε-ζυγισε = ρυθμισε, πιστευω κανα 100αρι (ειδικα αν θελει "κουρδισμα". Η ευθυγραμμιση μονο εχει κανα 30αρι.

Αν εσυ οπως λες θες οτι εχει σχεση με στησιμο μπορει ακομα να χρειαστεις να αλλαξεις ή να πρεσσάρεις ψαλίδια. Θα το δεις απο την καστερ.

Αποψη μου ειναι να αρχισεις αναποδα. Όρισε εσυ τι σου λείπει απο το στησιμο και μεχρι ποσα μπορεις να διαθεσεις γιατι αλλιώς θα μπλεξεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilosaxo (Fotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


citroen saxo vts 1.6 16v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 14:36:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με κατατοπισες φιλε μ!προς το παρον θελω να χαμηλωσω και να ζυγισω!+ την ευθυγραμμιση!τα αμορτισερ ειναι σχεδον καινοθργια για revalving!τωρα το τι μου λειπει ειναι μονο αντιστρεπτικες και καλυτερα ψαλιδια απ τα νορμαλ γνησια που εχω!


Ροπη και δυναμη χρειαζεται...ολα τ αλλα θα ερθουν στο δρομο σου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
psilosaxo (Fotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


citroen saxo vts 1.6 16v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 14:37:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Για μέλος εδώ: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Επίσης γράφε με ελληνικά. Wink
ευχαριστωωωωωωω!!!


Ροπη και δυναμη χρειαζεται...ολα τ αλλα θα ερθουν στο δρομο σου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 09:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δάσκαλος ο doctor... Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιαν 2012, 09:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το λεγομενο ζυγισμα στα 206 μας χρησιμοποιει καποιο προγραμμα βαζοντας μεσα παραμετρους οπως roll center κλπ, ή το κανει εμπειρικα ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0826s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on