PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 19:32:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφου υπεγραψες και εσυ και αυτοι οτι το παρεδωσες σε αριστη κατασταση...
Τελικα 'μετα την απομακρυνση απο το ταμιο.... λαθος αναγνωριζεται'?
Μαλλον για λαδιά μου κανει εμενα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 19:49:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

franch_power έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά θέλω τα φώτα σας! έδωσα ανταλλαγή το αμάξι μου σε αντιπροσωπία χωρίς κανένα πρόβλημα, μετά απο καιρό η αντιπροσωπία με ενημέρωσε οτι το αμάξι αναβη λαμπάκι μηχανης και στην οθονη εμφανιζόταν το γνωστο antipollution fautly sustem! το πηγαν στην λιον και βρηκαν προβλημα στο σωληνάκι της υψηλης πιεσης και οτι πληρωσαν 580 ευρω και οτι το προβλημα προ υπηρχε απο μενα τους ειπαν οι μηχανικοι τις λιον! πως γινεται αυτο αφου στα χερια μου εως και την παραδοση δεν υπηρχε κανενα προβλημα! αυτο ρε παιδια πως το εξηγητε!


Γράψτους ρε. Ας αποδείξουν ότι προυπήρχε και μετά τα λέμε.

Τι πήρες τελικά?? Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 19:56:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο καθενας οτι θυμαται χαιρεται......
Το θελουν το....Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 20:05:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το opc! αλλα την αξια της ζημιας θελουν να την βγαλουν με αλλο τροπο! θα περασω απο την οπελ αυριο και θα γινει το ελα να δεις! Smile


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 20:17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

franch_power έγραψε:
το opc! αλλα την αξια της ζημιας θελουν να την βγαλουν με αλλο τροπο! θα περασω απο την οπελ αυριο και θα γινει το ελα να δεις! Smile


Πως θελουν να την βγαλουν την ζημια?
Το εχεις παραλαβει το καινουργιο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 20:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και ειμαστε off topic το εχω παραγγείλει απο ιουλιο και ερχεται ελλαδα σε 20 ημερες! θα σας πω αυριο με ποιον τροπο θελουν να τα αρπαξουν διοτι ειναι λιγο μεγαλη ιστορια! Smile


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2011, 00:54:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

franch_power έγραψε:
αν και ειμαστε off topic το εχω παραγγείλει απο ιουλιο και ερχεται ελλαδα σε 20 ημερες! θα σας πω αυριο με ποιον τροπο θελουν να τα αρπαξουν διοτι ειναι λιγο μεγαλη ιστορια! Smile


φερ τους μπάτσους να ισιωσουν κ αυτοι Laughing


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2011, 01:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eδωσες το 207 να παρεις opc? ε καλα να παθεις ...πουλημενε Laughing
τελικα στην οπελ ειναι πιο μπ@υρδελ@ απο την πεζο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2011, 13:04:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

franch_power έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά θέλω τα φώτα σας! έδωσα ανταλλαγή το αμάξι μου σε αντιπροσωπία χωρίς κανένα πρόβλημα, μετά απο καιρό η αντιπροσωπία με ενημέρωσε οτι το αμάξι αναβη λαμπάκι μηχανης και στην οθονη εμφανιζόταν το γνωστο antipollution fautly sustem! το πηγαν στην λιον και βρηκαν προβλημα στο σωληνάκι της υψηλης πιεσης και οτι πληρωσαν 580 ευρω και οτι το προβλημα προ υπηρχε απο μενα τους ειπαν οι μηχανικοι τις λιον! πως γινεται αυτο αφου στα χερια μου εως και την παραδοση δεν υπηρχε κανενα προβλημα! αυτο ρε παιδια πως το εξηγητε!


μετα απο την απομακρυνση απτο ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2011, 13:52:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mario207 έγραψε:
franch_power έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά θέλω τα φώτα σας! έδωσα ανταλλαγή το αμάξι μου σε αντιπροσωπία χωρίς κανένα πρόβλημα, μετά απο καιρό η αντιπροσωπία με ενημέρωσε οτι το αμάξι αναβη λαμπάκι μηχανης και στην οθονη εμφανιζόταν το γνωστο antipollution fautly sustem! το πηγαν στην λιον και βρηκαν προβλημα στο σωληνάκι της υψηλης πιεσης και οτι πληρωσαν 580 ευρω και οτι το προβλημα προ υπηρχε απο μενα τους ειπαν οι μηχανικοι τις λιον! πως γινεται αυτο αφου στα χερια μου εως και την παραδοση δεν υπηρχε κανενα προβλημα! αυτο ρε παιδια πως το εξηγητε!


μετα απο την απομακρυνση απτο ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται?


επισης παιζει και να ηταν μικροτερη ζημια πχ ενασ πολλ/στης και αυτοι το χρεωσανε στο σωληνακι υψηλης πιεσης που βγαζει το ιδιο σφαλμα/ενδειξη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
charinio (ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 02 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 18:41:55    Θέμα δημοσίευσης: antipoluttion faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον παιδια σημερα μπαινοντας στο αμαξι να φυγω απ τη δουλεια βαζω μπρος και αρχιζει το αμαξι να ανεβαζει στροφες μονο του το εκανε τρεισ φορες και μετα επεσε στο ρελαντι ξεκιναω να φυγω και οπως γκαζωσα να ανεβασω στροφες (φυσιολογικα δε το εσπασα) το αμαξι κομπιασε σαν να πηγαινε να σβησει αρχιζει να δουλευει ξαφνικα το βερτιλατερ και μου αναψε το check engine και εγραψε το γνωστο σε ολους antipollution faulty το αμαξι μετα δεν παρουσιασε τιποτα ολα δουλευαν κανονικα απλα εμεινε αναμενο το λαμπακι.βενζινη βαζω απο εναν συγγεκριμενο εδω και 1-1.5 χρονο μου ειχε ξαναβγαλει παλιοτερα αυτο το μυνημα αλλα εσβησε μονο του. μπουζι εχω αλλαξει υπαρχει ομως περιπτωση να εχει σπασει η ακιδα αν και καινουρια?και γενικα τι πιστευετε? δευτερα παω συνεργειο φανταζομαι δεν πρεπει να το κουνησω ετσι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2011, 12:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: antipoluttion faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

charinio έγραψε:
λοιπον παιδια σημερα μπαινοντας στο αμαξι να φυγω απ τη δουλεια βαζω μπρος και αρχιζει το αμαξι να ανεβαζει στροφες μονο του το εκανε τρεισ φορες και μετα επεσε στο ρελαντι ξεκιναω να φυγω και οπως γκαζωσα να ανεβασω στροφες (φυσιολογικα δε το εσπασα) το αμαξι κομπιασε σαν να πηγαινε να σβησει αρχιζει να δουλευει ξαφνικα το βερτιλατερ και μου αναψε το check engine και εγραψε το γνωστο σε ολους antipollution faulty το αμαξι μετα δεν παρουσιασε τιποτα ολα δουλευαν κανονικα απλα εμεινε αναμενο το λαμπακι.βενζινη βαζω απο εναν συγγεκριμενο εδω και 1-1.5 χρονο μου ειχε ξαναβγαλει παλιοτερα αυτο το μυνημα αλλα εσβησε μονο του. μπουζι εχω αλλαξει υπαρχει ομως περιπτωση να εχει σπασει η ακιδα αν και καινουρια?και γενικα τι πιστευετε? δευτερα παω συνεργειο φανταζομαι δεν πρεπει να το κουνησω ετσι?


Επειδή πολλά "παίζουν" με αυτό το θέμα, απλά πήγαινε τη Δευτέρα συνεργείο να το φισώσουν και δούν τι σφάλμα έχει βγάλει.
Γνώμη μου, μέχρι να πάς αντιπροσωπεία μήν το μετακινήσεις γιατί δουλεύει λίγο δύστροπα (+ατμοσφαιρικά).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
charinio (ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 02 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2011, 16:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σημερα εβαλα μπροσ και το check engine εσβησε, επισης η σκαστρα δεν ακουγεται τοσο καλα πλεον, εχει "ημερομηνια ληξης?" ασχετο βεβαια με το ολο τοπικ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Οκτ 2011, 13:20:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το βαλαμε στο διαγνωστικο σημερα στην Peugeot και εβγαλε ενα σφαλμα (χωρις να μου εχει αναψει λαμπακι ποτε) *Σποραδικα, P0011, - "A" Camshaft Position - Timing Over-Advanced or System Performance (Bank 1).

Τις τελευταιες μερες τα long term μου παιζανε 8-9% (συνηθως 5%). Μετα την διαγνωση ξαναεβαλα το ELM μου πανω στην OBD αλλα το long term πλεον ειναι κολλημενο στο 0% χωρις να πειραξουμε κατι. Μου θυμιζει κατι αντιστοιχο που χε πει ο Μακης, πως μετα τον καθαρισμο του cooler, το long term του κολλησε στο 0. Εχει κανενας ιδεα γιατι ?[/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2011, 19:21:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ειπα να δοκιμασω εχθες μεσω κινητου και bluetooth ανταπτορα να δω λιγο την υγεια του αυτοκινητου μου και ψιλοαπογοητευτηκα...εβαλα to προγραμμα torque και μου εβρισκε 3 τιμες για το fuel trim....long fuel trim bank 1,short fuel trim bank 1,fuel trim bank 1 σκετο!!!τα 2 τελευταια ηταν οκ(απο -2 εως 2%) αλλα το long fuel trim ειναι κολλημενο στο 13,3%....λετε να ετοιμαζομαι για χρονισμο;;εχει καποιος να μου προτεινει να το τσεκαρω καλυτερα με καποιο προγραμμα στο laptop μπας και διαβαζει οτι να ναι στο κινητο;;παντως λαμπακι μηχανης δεν εχει αναψει...


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2011, 20:17:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manaros έγραψε:
ρε παιδια ειπα να δοκιμασω εχθες μεσω κινητου και bluetooth ανταπτορα να δω λιγο την υγεια του αυτοκινητου μου και ψιλοαπογοητευτηκα...εβαλα to προγραμμα torque και μου εβρισκε 3 τιμες για το fuel trim....long fuel trim bank 1,short fuel trim bank 1,fuel trim bank 1 σκετο!!!τα 2 τελευταια ηταν οκ(απο -2 εως 2%) αλλα το long fuel trim ειναι κολλημενο στο 13,3%....λετε να ετοιμαζομαι για χρονισμο;;εχει καποιος να μου προτεινει να το τσεκαρω καλυτερα με καποιο προγραμμα στο laptop μπας και διαβαζει οτι να ναι στο κινητο;;παντως λαμπακι μηχανης δεν εχει αναψει...
Απο το long fuel trim bank 1 ξερω οτι μπορεις να καταλαβεις αρχικα την κατασταση χρονισμου,το fuel trim πρωτη φορα το ακουω..!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2011, 22:38:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αρα κατι μου λεει πως πρεπει να το παρω και γω αποφαση να το παω.θα το παρακολουθησω και τις επομενες μερες και αν δεν δω καποια αξιοσημειωτη διαφορα εφυγα για χρονισμο..παντως το αμαξι καθε αλλο παρα κομμενα παει.τωρα τελευταια λυσαει..τεσπα!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2011, 22:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια να κανω μια αλλη ερωτηση;μετα απο 1-2 βολτες που πηγα με το αμαξι τωρα μου βλεπει το long term fuel trim στο 9,4%....βρε μπας και στρωσει απο μονο του;;;κατι μου λεει πως θα βγαλω τον πολο της μπαταριας,να γινει reset στην τιμη του long term για ασφαλη συμπερασματα!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Νοέ 2011, 22:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καντου ενα ρεσετ...και δες το...!!!

Και εμενα εχει τυχη και εχει φτασει στο 10.2%...αλλα απο χρονισμα να ειναι οκ(εκανα τσεκαρισμα)....και μετα μονο του να γυρναει σε λογικα επιπεδα...!
Εαν δεν εχεις κανει ποτε χρονισμα...καλο θα ειναι να του ριξεις μια ματια..!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
charinio (ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 02 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Νοέ 2011, 00:27:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παιδια antipollution faulty ξανα πηγα στη peugeot και το εβαλαν στη διαγνωση και μου ειπαν αντλια υψηλης. το αμαξι ομως δε ρεταρει την ωρα που κινηται. 3 φορες εχει αναψει και σβηνει μονο του. τη πρωτη φορα πριν αναψει το τσεκ της μηχανης στο φορτωμα της δευτερας ρεταρισε για μερικα δευτερολεπτα σταματησα και μετα δουλευε κανονικα τη δευτερη φορα το ιδιο τη τριτη φορα απλα εβαλα μπροστα και αναψε το λαμπακι. τι συμβαινει επιτελους?δεν ειναι παραλογο αντλια υψηλης στα 51000 χλμ? μηπως αν την αλλαξω το προβλημα συνεχιστει?παρακαλω βοηθηστε με.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 30 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3904s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on