PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Kαμερες-μπλοκα-επικινδυνα σημεια
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Αύγ 2010, 20:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Kαμερες-μπλοκα-επικινδυνα σημεια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα δε βρισκω το παλιο τοπικ καλο ειναι να ανανεωθουμε λιγακι γιατι εχει ξεφυγει η κατασταση

ειδικα αττικη οδο. περα απο τη γνωστη στην εισοδο απο ελευσινα εγω εντοπισα και μια στο υψος της εκο ρευμα προς ελευσινα εκει που ειναι διοιδια απεναντι. στο σημειο εκει ειναι η εξοδος απο την εκο που εχει ειναι κατηφορα και αμα δε προσεχεις πιανει μονο του χλμ το αμαξι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Αύγ 2010, 21:34:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κύριο σκέλος έχει κάμερες:

Στον Αλφα, και στα δύο ρεύματα, με όριο τα 120χλμ/ώρα
Στη έξοδο Λ. Πεντέλης μια στα δεξιά καθώς πηγαίνεις για ελευσίνα

και σε διάφορα άλλα άσχετα σημεία (νομίζω στην έξοδο Κηφισσίας επίσης).


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Αύγ 2010, 22:02:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο αλφα ειναι στο υψος της εκο προς αεροδρομιο?
λεω να πηγαινω απο λαυριου πλεον...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 07:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δουλεύουν σίγουρα όλες? εμένα ακόμα δεν μου έχει ερθει κάτι απο εκεί μήνες τώρα?

κάμερες επίσης υπάρχουν μπροστά απο κάθε προειδοποιητική φωτεινή πινακίδα για ταχύτητα και ζώνες ασφαλείας στην αττική οδό. Αυτές εξακριβωμένα γράφουν. Με το που περάσεις την την πινακίδα τσουπ.

Ερώτηση, υπάρχουν εγκατεστημένες κάμερες που το βράδυ φωτογραφίζουν χωρίς χρήση φλας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 09:04:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αττικη οδος προς ελευσινα και πισω

ΣΕΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ πισω απο φωτεινη πινακιδα σε ολες τις λωριδες καμερα ταχυτητας.

ΣΕΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ έχει προς το τελειωμα της ευθειας.δεν θυμαμαι ακριβως που αλλα ειναι πανω σε Πρασσινη πινακιδα κατευθυνσεων και στις 3 λωριδες.

ΤΟΥΝΕΛ "ΜΑΥΡΗ ΩΡΑ" καμερα ταχυτητας.

ΣΕΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ στην μεγαλη ευθεια ,στο τελειωμα της έχει καμερα στην αριστερη λωριδα προς ελευσινα.

ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ακριβως στην είσοδο της αττικης οδου απο την εθνικη Κορινθου μετα το τουνελ στο δεξι σας χερι καμερα ταχυτητας.

αυτες θυμαμαι τωρα αν θυμηθω κατι αλλο θα το γραψω...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 09:07:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ο αλφα ειναι στο υψος της εκο προς αεροδρομιο?


Ναι, απέναντι από το Holiday Inn.

plaketokofths έγραψε:
δουλεύουν σίγουρα όλες? εμένα ακόμα δεν μου έχει ερθει κάτι απο εκεί μήνες τώρα?

[...]

Ερώτηση, υπάρχουν εγκατεστημένες κάμερες που το βράδυ φωτογραφίζουν χωρίς χρήση φλας?


Ως προς το πρώτο ερώτημα, Γιάννη, υπάρχει μια απλή μέθοδος για να καταλαβαίνεις καταρχήν αν δουλεύει, πλησιάζοντάς την. Η κάμερα είναι τοποθετημένη πάνω σε μια κολόνα, δίπλα υπάρχει ένα κουτί και παραδίπλα ακόμη μια κολόνα, στην οποία κανονικά καταλήγει το καλώδιο του ρεύματος απ' τη ΔΕΗ. Αν δεν καταλήγει σ'αυτήν την κολόνα κάποιο καλώδιο, τότε σίγουρα δε λειτουργεί. Αν καταλήγει, κόβεις γιατί πολύ απλά δε μπορείς να είσαι σίγουρος. Cool

Ως προς το δεύτερο ερώτημα, έχω κι εγώ την ίδια απορία... Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 09:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έρεβος η κατάσταση. Ελάχιστες έχω δει να αστράφτουν πάντως.

Επίσης αυτο που δεν εχω καταλάβει, συμφωνα με τον ΚΟΚ ανάλογα το οριο ταχύτητας και το ποσοστό παραβίασης του ορίου είναι και το προστιμο, και φτάνει ως φυλάκιση.

Τελευταία μου λενε οτι η ταρίφα ειναι στανταρ, τι πας με 150 τι με 250 σου πέρνουν πινακίδες 40 μέρες και δίπλωμα 2 μήνες συν το χρηματικό πρόστιμο που δεν θυμάμαι πόσο ειναι, αναλογικά όχι μεγάλο παντως.

Τι στο καλό ισχύει δεν ξέρουν ουτε οι ιδιοι οι πολισμάνοι, ξέρουν βέβαια να σου λένε οτι το ρανταρ χειρός σε χτυπήσε για υπερβαση του οριου ενω πας με 80 στην αττική οδό και μετά τα πολλά σου πα μου πες να σε αφήνουν λογω συνεπιβατων - μαρτύρων. Συμπεριφορά ανδρείκελου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 10:19:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποτε παίρνεις ένα gps πριν από κάθε ταξίδι μπαίνεις και κανεις ανανεώσεις σε μπλόκα κάμερες κλπ και όπου σε προειδοποιεί κόβεις και πας με τις πινακίδες.Εγώ έτσι κάνω τουλάχιστον και μέχρι στιγμής δεν έχω κάποια κλίση για ταχύτητα.Συγκεκριμένα με έχουν βολέψει πολύ το i-GO και το Destinator στο gps.Και μια πληροφορία από Μεσολόγγι μέχρι Aμφισσα οι κάμερες που θα βλέπεται στο δρόμο είναι εκτος λειτουργίας από όσο έχω μάθει.Μπλόκα έχει συνήθως στην Μακύνια στην ευθεία ,επιπλέον εκεί που ξεκινάει η Παληοβούνα,στο Μεσολόγγι έχει πριν τα Τει συνήθως στην στροφή πριν βγείς στην ευθεία για να στρίψεις στις σχολες,στο Ευηνοχώρι την στήνουν επίσης αρκετές φορες.Προς Aμφισσα έχει στην Ιτέα συνήθως απέναντι από το γήπεδο της Ιτέας και στο Γαλαξίδι στο parking που έχει στην μεγάλη ευθεία .


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 10:30:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο Γαλαξείδι - Ιτέα "τη στήνουν" επίσης σε ένα πέτρινο ερείπιο πριν τη παρατεταμένη δεξιά και τη διασταύρωση που ανεβαίνει Αγία Ευθυμία και Βουνιχώρα (όριο 50).

Θα πρότεινα, πάντως, αν θέλουμε να φτιάξουμε ένα τέτοιο "data-base" να το κάνουμε οργανωμένα. Έτσι δε βγάζουμε άκρη. Δηλαδή ανά περιοχές κτλ. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 10:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Στο Γαλαξείδι - Ιτέα "τη στήνουν" επίσης σε ένα πέτρινο ερείπιο πριν τη παρατεταμένη δεξιά και τη διασταύρωση που ανεβαίνει Αγία Ευθυμία και Βουνιχώρα (όριο 50).

Θα πρότεινα, πάντως, αν θέλουμε να φτιάξουμε ένα τέτοιο "data-base" να το κάνουμε οργανωμένα. Έτσι δε βγάζουμε άκρη. Δηλαδή ανά περιοχές κτλ. Wink


++++


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 10:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει, βέβαια, και η ήδη οργανωμένη κοινότητα bloka.com.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 11:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω την εντυπωση οτι το μπλοκα εχει κλεισει... Crying or Very sad


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 11:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστηχώς έκλεισε το bloka.gr κρίμα και ήταν πολύ καλό.μέχρι και έτοιμα maps είχε για gps με κάμερες,μπλόκα κτλπ...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 12:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει ανοιξει ξανα ως bloka.com


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 12:35:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι αλλα δεν εχει σχεση με πριν....*τουλαχιστον οσο το ειδα


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2010, 14:33:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.pois.gr/



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Οκτ 2011, 03:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο παραπανω προσοχη σε οσους κινουνται Πατρων - Πυργου..... Wink

http://www.odigos.gr/news_details.php?news=1319
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Οκτ 2011, 03:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Λιγο παραπανω προσοχη σε οσους κινουνται Πατρων - Πυργου..... Wink

http://www.odigos.gr/news_details.php?news=1319


Πριν καποια χρονια ειχαν βαλει στα φαναρια της Αμαλιαδας αλλα δεν πρεπει να λειτουργησε το μηχανημα για παραπανω απο 6 μηνες οπως επισης και στο Πυργος-Αρχαια Ολυμπια που οπως τα εβαλαν, τα εβγαλαν Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Οκτ 2011, 03:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Πριν καποια χρονια ειχαν βαλει στα φαναρια της Αμαλιαδας αλλα δεν πρεπει να λειτουργησε το μηχανημα για παραπανω απο 6 μηνες οπως επισης και στο Πυργος-Αρχαια Ολυμπια που οπως τα εβαλαν, τα εβγαλαν Cool

Ακριβως ετσι οπως τα λες ειναι, αλλα τωρα λεει οτι αυτες οι δυο ειναι "κινητές φωτογραφικές μονάδες", αρα σε 2 περ!πολικ@ (ή ακομα χειροτερα ασφαλ!τ!κ@), θα εχουν βαλει φωτογραφικη και δεν θα ξερεις απο που θα σου' ρθει.......... Mad
Αληθεια, τη στηνουν ακομα με ρανταρ στη διασταυρωση για Βαρδα και στο Κουρτεσι??? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Οκτ 2011, 03:47:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάρδα ναι, Κουρτεσι εχω παρα πολυ καιρο να δω Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2161s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on