PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

GTCC στην Πατρα 25/9

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> PSClub και Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:11:24    Θέμα δημοσίευσης: GTCC στην Πατρα 25/9 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαβαζοντας αυτο
http://www.xwmatinos.gr/xwma/modules.php?name=News&file=article&sid=1834
λεω μπας και συμμετασχω ως εκπροσωπος του κλαμπ.
Δε ξερω ενδιαφερεται κανεις αλλος, κωστη? νικολα? οι μπλοκατοι του κλαμπ?

Αν ειναι πειτε αποψεις να αποφασισουμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

XAXAXAXAXA

τωρα θα πεταχτει η τσουτσου απο το σαλτζμπουργκ...

σπυρο καλη φαση ξερουμε απο κουλη κοστη γυρολογια προγραμμα με ακριβεια ?

θεωρω οτι με δεδομενο το σπιτι αρη για διαμονη μπορει να συνδιαστει για σκ εκδρομη

ΜΑΝΘΟ ΤΑ ΒΑΡΗ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ

σπυρο το psclub dε συμμετεχει σε αυτες τις εκδηλωσεις. βασικα εχει αποβληθει νομιζω...οποτε αν δηλωσουν τα παιδια θα ειναι μεσω αο πατρας ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παναγιωτη τις λεπτομερειες θα τις δουμε εν καιρω!
Διαθεση και συμμετοχες να υπαρχουν και ολα τα αλλα γινονται.
Επισης πιστευω πρεπει να συμμετεχεις και εσυ για να ριξεις ενα ραψιματακι με μαμα 206 Laughing Laughing

Κουλης δεν ξερω αν θα εμπλακει, σαν αοπ δλδ γιατι τα ειχαν ψιλοπαρατησει με αυτους τους θεσμους.
Πιο πιθανο να εμπλεκεται η ΦΙΛΜΠΑ και ο Καπετανακης (η αλλη αγωνιστικη λεσχη της πατρας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 18:43:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπυραν θα μιλησουμε στο τηλ. Αν ειμαι Πυργο λογικα θα ανεβω Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 21:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παναγιωτη μη γραφεις οτι σου ρθει.
Απο που κι ως που "το βαρος δικο μου???"
Εχει καταντησει αηδία να βγαζεις την ουρα σου απ εξω οταν προκειται για κατι του κλαμπ και να μιλας λες και εισαι κανας ξενος.

Το PSClub ειχε αποχωρησει απο το GTCC. Δεν μας απεβαλε κανενας. ΕΛΕΟΣ!

Καποια στιγμη εγω θελω να ξανατρεξω, αλλα αυτην την στιγμη δεν μου βγαίνει οικονικά με κανενα τροπο μιας και προεχουν/θελω να κανω αλλα πραγματα και ταυτοχρονως δεν εχω χρονο να ασχοληθώ ενεργα.

Για τον sps αν θελει να δηλώσει μεσω PSClub θα πρεπει να ερθει σε επαφη με τους υπευθυνους του GTCC να του πουν λεπτομερειες σχετικα με το τι ισχυει αυτη την στιγμη προκειμενου να συμμετασχει κάποιο club στο gtcc.

Τωρα για τον χαβαλεδο/εκδρομη δε ξερω αν θα μπορω να κατεβω...πλακα θα ειχε πάντως...το βλεπουμε .

υ.γ. σχετικοασχετο... σπσ αν σου χει μεινει λαδι...θελω...

Laughing Laughing Laughing



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 21:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
υ.γ. σχετικοασχετο... σπσ αν σου χει μεινει λαδι...θελω...

Laughing Laughing Laughing


Κι εγώ. Wink Το λάδωμα είναι παρόν παντού... Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 21:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to baρος παει στο γεγονος οτι εισαι το μονο στριφτερο 206 που κραταει ψηλα τη σημαια πλεον Wink
δε καταλαβα γιατι βγαζω την ουρα μου απεξω. ειπε καποιος σας οτι θελει να συμμετεχει το πεζο κλαμπ στο gtcc σα κλαμπ?? που ακριβως κολλαει το σχολιο σου?\
επισης δε δηλωσα ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ οποτε δε χρειαστηκε και να βγαλω την ουρα μου απεξω. αμα ακους γκρινια απο αλλους γρκινιαξε σε αυτους. εγω δε σχετιζομαι με ΤΙΠΟΤΑ σχετικο με οργανωση ή γενικα κατι αλλο επισημο που εχει σχεση με το κλαμπ οπως δε σχετιστηκα ΚΑΙ ΠΟΤΕ αν το δεις καθαρα.
μου θυμιζετε ωρες ωρες τις μαλ***ες του apr που ελεγε οτι αμα δεν ιδρωσεις μπακετ δε μπορεις να εχεις αποψη για τους αγωνες.


το "απεβαλλε" ηταν λαθος εκφραση ορθον αλλα ξερουμε καλα οτι συμμετοχη απο το psclub αν παει καποιος ετσι να δηλωσει δε θα δεχτουν. οποτε ας το εχει οποιος θελει υποψη του να δηλωσει μεσω αλλου κλαμπ είτε της λεσχης της πατρας. αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 21:59:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ δεκτό...
το τι και πως ισχυει πλεον με το gtcc δεν το γνωριζω με ακριβεια...εχουν περασει και 2+ χρονια απο τοτε και απ' οτι εχουν πάρει τ' αυτια εχουν αλλαξει καμποσα πραγματα αλλα δεν ξερω λεπτομερειες...
anyway...οταν η νυφη ειναι οπως πρεπει (οχι για να συμμετεχει καπου, αλλα "οπως πρεπει για εμενα") θα το δω...
το συζηταγαμε και με τον Jim207gt συμμετασχουμε σε κατι αγωνιστικο...γιατι "σκουριασαμε"... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 22:11:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
XAXAXAXAXA

τωρα θα πεταχτει η τσουτσου απο το σαλτζμπουργκ...

Wink

Laughing Laughing Laughing

Οπως ειδες , δεν εγραψα τιποτα Razz

Δεν μπορω , δινω τελευταιο μαθημα την Παρασκευη κ μακαρι να πανε ολα καλα.

Απο κει κ περα βλεπουμε ποιες διαδρομες θα κανει ο vtsαρος Very happy , οποιος ειναι με βενζινη 5 εβδομαδων στο ρεζερβουαρ Laughing



Υ.Γ. Να πω την αληθεια μου , προτιμω να παιζω με Μανθο , ανεπισημα... Razz


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Σεπ 2011, 10:41:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρηκα αυτο, οποτε ο διοργανωτης ειναι η ΦΙΛΜΠΑ
http://www.filmpa.gr/view2.php?artid=212
Αν καποιος θελει να τρεξει, μπορει και στο superlap με 60-70 € παραβολο ομως Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 23:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε Σπύρο, να δούμε κανα onboard δικό σου, όλο από άλλους βάζεις! Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 07:29:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε βλεπω να τρεχω Σταυρο, εχω σπασμενη βαση και δεν εχω προλαβει να την ετοιμασω,+ του οτι θα παω να μετρησω ενα τοπογραφικο κυριακη πρωι Cool

Ας ελπισουμε του χρονου να ειμαστε ετοιμοι για πολλα onboard Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Σεπ 2011, 08:03:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να κατεβώ εγώ...αναλόγως γιατί έχω και το σκυλακι και δε το παρατάω αν δεν ειναι κανείς σπίτι..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 09:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες ήταν πάρα πολύ ωραία στο GTCC, αν βέβαια εξαιρέσει κανείς τη ζέστη και τις ορδές μελισσών Shocked ...

Τα 106 κλασσικά ''λύσσαξαν'', ωραία και τα Saxo αλλά και άλλα ενδιαφέροντα αυτοκίνητα παρά τις πολύ λίγες συμμετοχές (35).
Το 207 του Μάρκου από τη ΦΙΛΜΠΑ, έρωτας. Thumb right
Γενικά, θέαμα είχε μπορώ να πω...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 12:01:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Tο ωράριο δεν τηρήθηκε γιατι το ασθενοφόρο δεν μπορούσε να ερθει την προκαθορισμένη ώρα και ο αγώνας ξεκίνησε, με την παρουσία αυτού, κατα τις 4 ενω επρεπε στην 1! Οι δοκιμές έγιναν χωρις παρουσία ασθενοφόρου.

2. Συμμετοχές λίγες, οπως και θεατές / ~20 ατομα κερκίδα. Υπήρχε ωστόσο θέαμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 12:14:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά, μεγάλη η καθυστέρηση Confused αλλά εμείς στο μεσοδιάστημα κατεβήκαμε παραλία στα Βραχνέικα για φαγητό. Wink

Έτσι όπως έχει γίνει πάντως ο θεσμός του GTCC, δεν προβλέπω να ανακάμψει στο θέμα των συμμετοχών.
Πλέον έχει γίνει ασύμφορος για το ευρύ κοινό των clubs, έχοντας χάσει παράλληλα τον αρχικό χαρακτήρα του...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 12:19:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωωωπα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 12:22:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσε, ήθελα να πω κι άλλα αλλά... Locked

Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:59:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μια οργάνωση ειναι κερδοσκοπικού χαρακτήρα πλέον δεν επιβιώνει γιατι κανείς δεν θέλει να καταβάλλει το αντίτιμο, το οποίο τις περισσότερες φορές δεν "επιστρέφει" αυτό που πληρώνεις. Σε μια λοιπόν τέτοια οργάνωση έρχονται και αρπακτικά με σκοπό να γεμίσουν την τσέπη χωρις να προσφέρουν κατι ουσιαστικό.

Αν τώρα ειναι μη κερδοσκοπικού ... ποιος θα κατσει να ασχοληθεί σοβαρά ?

Αν σκεφτούμε ότι αυτά συμβαίνουν στο χώρο του αυτοκινητου (που βρωμάει απο λαμόγια και λουμπίνες) και σε μια χώρα που λέγεται Ελλάδα ... ε νομίζω οτι καλά πάει!

Και για να μην ειμαι άδικος:
1. Την προηγούμενη ειχε αλλο αγώνα στον ιδιο χώρο (super lap)?
2. Οταν απο τους 7 αγώνες προσμετρούν οι 5 τότε για τους περισσότερους ειναι λογικό να μην ακολουθήσουν μια πίστα που δεν την ξέρουν και εφόσον ειναι σχεδιασμένη για καρτ γίνεται πολύ τεχνική και περίεργη για ενα αυτοκίνητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> PSClub και Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2487s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on