PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ιδανική πίστα?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 17:23:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως ,οπως το "παρε το παοκ στα χερια σου" , να παρουμε και τη πιστα στα χερια μας???

Να ιδρυσουμε μια ΑΕ( Laughing ) και να φτιαξουμε μια πιστα? Razz Razz Razz

Υ.Γ. λέμε και καμμια μλκ να περασει η ωρα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2009, 01:45:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αφορμή την τελευταία πολύ συμαντική και ορθή παρατήρηση του Παναγιώτη περι ασφάλειας νομίζω πως πρέπει να εξετάσουμε πολύ σοβαρά την αδεια λειτουργίας της απαράδεκτης αυτής πίστας και να ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ακόμη και δια του νόμου την στοιχιώδη δημιουργία ασφαλών εξόδων διαφυγής, οι οποίες και εφικτές είναι και με πολύ χαμηλό κόστος!!

Προσωπικά ναι μεν πλέον έχω καταλάβει το πώς και πότε πρέπει να πιέζεις και να αυξάνεις ρυθμούς (όπως προείπα σταδιακά και με σύνεση) αλλά έχω αρκετές ασχημες εμπειρίες και όχι μόνο εγώ...

Πολλές φορές παλαιότερα πιέζοντας και οδηγώντας λαθαιμένα έχω βγεί εκτός σε επικύνδινα σημεία (με τον Πανουργιά να με βρίζει) και κατα τύχη δεν έφερα πολλές τούμπες... άλλοι ικανότεροι μάλιστα οδηγοί έχουν..

Το πρόβλημα μπορεί να λυθεί και δίχως μεγάλο κόστος.

Ακόμα και ένα χαζοτετακε στην ευθεία παρα τρίχα δεν κόστισε στον γκουρού φαναρτζοδουλειά.

Για όλα αυτά εκτός από την προσωπική ωριμότητα απαιτείται και συλλογική δράση.

Ο Παναγιώτης την τελευταία φορά που επισκευτήκαμε την πίστα έχει πάρει μεγάλη λαχτάρα και δικαιολογημένα δεν είναι ούτε κρίση μέσης ηλικίας ούτε κάτι άλλο.

Εγώ ομολογώ είμαι λίγο αναίσθητος...

Φοβάται στην πίστα! ποιός? ο Volvos!!?! Ο τοπικός ήρωας του Ζυγοβιστίου και Αρχων των ραντάρ ή ο Μάνθος που κατεβαίνει με 130 τις τυφλές στροφές στο ντράφι!

Παιδιά οκ στην πίστα υπάρχει κίνδυνος αλλά όχι για σωματικές βλάβες!!

Κίνδυνος που μπορεί να εξαληφθεί με στοιχειώδη έργα!!!!

Ας μην γίνονται ομαδοποιήσεις και χαζοτσακωμοί με ανόητες φιλοδοξίες και όλοι όσοι έχουν γνωριμίες και δράση στο χώρο να ενωθούν απαιτώντας βασικές υποδομές!!!


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2009, 07:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
και να ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ακόμη και δια του νόμου την στοιχιώδη δημιουργία ασφαλών εξόδων διαφυγής, οι οποίες και εφικτές είναι και με πολύ χαμηλό κόστος!!
Τί να απαιτήσεις στον ιδιώτη *********

Πας με τα καλά σου?

Το πολύ πολύ να φας πόρτα και να μην ξαναμπείς ποτέ στην πίστα.

Ή αποχή, ή μια πίστα ακόμα για να σπάσει το μονοπώλιο και η ψευτομαγκιά του ιδιοκτήτη θέλει και τελειώνει το θέμα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2009, 09:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται Razz

Νομίζω εντός πίστας δεν υπάρχει κίνδυνος σοβαρού τραυματισμού. Θα πρέπει να το θες πολύ για να γίνει μλκια. Δηλαδή ακόμα και τούμπες να φέρει, ο σόλερ μας απέδειξε ότι και το κράνος είναι περιττό Razz

Αλλά μεταξύ μας, ακριβό αμάξι δεν θα έβαζα εκεί μέσα. Εγώ μπαίνω με την ψυχολογία και να τουμπάρει, απλά θα χάσω 4 χιλιάρικα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2009, 09:59:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς ο Σταύρος έχει δίκιο... Ο Μεγαρεύς επιχειρηματίας κοιτά να έχει max έσοδα με min έξοδα. Μόνο όταν κάπου σκαλώσει αυτό το σύστημα θα αναθεωρήσει... Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2009, 10:02:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Εγώ μπαίνω με την ψυχολογία και να τουμπάρει, απλά θα χάσω 4 χιλιάρικα.
Άλλο 4 χιλιάρικα απλά, και άλλο 4 χιλιάρικα facelift Rotfl



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 08:00:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν βρήκα κάποιο σχετικό θέμα, οπότε το βάζω εδώ...

------------



Άλλη μία πρόταση για τη διοργάνωση αγώνα F1 στην Ελλάδα...

Αυτή τη φορά πρόκειται για μία διαδρομή, προδιαγραφών F1 στον Πειραιά.


Εδώ και 18 μήνες περίπου, έχει ξεκινήσει μία έρευνα για την εύρεση χώρου, προκειμένου να κατασκευαστεί μια πίστα Formula1 στην περιοχή της Αττικής, από τον Αρχιτέκτονα Αθανάσιο Π. Παπαθεοδώρου.

Το κύριο ζητούμενο ήταν να δημιουργηθεί μια πίστα που να μπορεί να προσαρμοσθεί μία διαδρομή αγώνων μέσα στον ιστό της πόλης, και επίσης να μπορεί να υπάρξει και μια ελεύθερη έκταση, που να μπορεί να είναι ικανή να φιλοξενεί τα pit stop – εκκίνηση και τις κεντρικές κερκίδες (main grandstand). Επίσης ένα σημαντικό ζήτημα είναι η μελέτη αυτή να μην μπει στο ντουλάπι αναξιοποίητη, όπως πολλές άλλες προσπάθειες που έχουν γίνει στο παρελθόν λόγω διαφωνιών και ανεπάρκειας.

Παρά το ενδιαφέρον και τις κατά καιρούς προτάσεις σε Χαλανδρίτσα (Πάτρα), Ορχομενό (Βοιωτία), Ελληνικό (Αττική) και Θεσσαλονίκη, καθώς και η ύπαρξη άλλων πιστών σε Σέρρες και Μέγαρα, καμία από τις παραπάνω περιπτώσεις δεν είναι ικανή να αποτελέσει βιώσιμη και πραγματοποιήσιμη πρόταση για διοργάνωση Αγώνων Formula1, άλλες λόγω τοποθεσίας και έλλειψης των απαραίτητων υποδομών (Χαλανδρίτσα, Ορχομενός, Σέρρες) και άλλες λόγω έλλειψης σοβαρής και ολοκληρωμένης μελέτης (Ελληνικό, Μέγαρα).

Γενικά καμία μέχρι σήμερα πρόταση δεν πληρούσε τα απαραίτητα κριτήρια, έτσι ώστε να μπορεί να προχωρήσει το εγχείρημα στην φάση της κατασκευής ή να περάσει στη φάση της διοργάνωσης, έστω κάποιου πανευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

Έτσι φτάσαμε στη μελέτη με το όνομα DIELPISFormula1, που δείχνει να είναι ισχυρή από πλευράς χωροθέτρησης, αξιοποίησης του χώρου και τεχνικής λύσης που δίνεται. Η περιοχή για τη χωροθέτηση της διαδρομής βρίσκεται στη Δραπετσώνα και τους δρόμους από το εμπορικό λιμάνι του Πειραιά ως τη Δραπετσώνα και το Κερατσίνι.

H πρόταση περιλαμβάνει επίσης τη δημιουργία εκθεσιακού/συνεδριακού χώρου στην περιοχή, για δρώμενα όπως εκθέσεις μηχανοκίνητου εξοπλισμού, οχημάτων, σκαφών, καθώς και εκδηλώσεις του ναυτιλιακού κόσμου με συμβολικό χαρακτήρα, θα μπορούν να φιλοξενηθούν στις κτιριακές εγκαταστάσεις της πίστας.

Ασφαλώς, δεν θα μπορούσε να απουσιάζει και ο παράγοντας της περιβαλλοντικής ανάπτυξης, γι’ αυτό και προτείνεται η δημιουργία πάρκου Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας στην έκταση του εργοστασίου Λιπασμάτων. Το πάρκο αυτό θα συμβάλει στην ενεργειακή μερική αυτονομία του χώρου, καθώς η ύπαρξη μεγάλου ποσοστού υψηλού και χαμηλού πρασίνου -το οποίο στο σύνολό του θα ξεπερνά τα 210000 τ.μ. (210 στρέμματα)- θα δώσει καινούργια πνοή στο εγκαταλελειμμένο και βρόμικο χώρο όπως είναι αυτή τη στιγμή.
Μια πιθανή ανάληψη διοργάνωσης αγώνων Formula1 στην χώρα μας, θα έφερνε όλα τα γνωστά αλλά και πολλά άγνωστα θετικά αποτελέσματα.

Η μελέτη θα δημοσιοποιηθεί, στις επόμενες ημέρες και σύμφωνα με το κ. Παπαθεωδόρου έχει γίνει αποδεκτή και έχει υιοθετηθεί από παράγοντες του μηχανοκίνητου αθλητισμού, καθώς και από τις αρμόδιες αρχές και τους εμπλεκόμενους φορείς.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 09:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τι λεφτα θα γινει αυτο?!?
'Η μηπως και αυτο οι Γερμανοι θα το κανουν , αν το κανουν?!?
Rolling eyes

Υ.Γ. Και αν υποθεσουμε οτι γινεται...προβλεπω τα 8 15λεπτα ανα ατομο , να κοστιζουν οσο η ημερησια μισθωση της μικροτερης ευρωπαικης πιστας... Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 09:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα πλαίσια ινδοκινοποίησης της Ελλάδας, θα είναι τσάμπα για τους ξένους, ενώ εμείς θα πηγαίνουμε με τα παπιά (οι πρίμιουμ, βλ. Μάνθος) και με τα ποδήλατα, και θα συνοστιζόμαστε στα συρματοπλέγματα να βλέπουμε τα θηρία από μακριά.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 10:00:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Στα πλαίσια ινδοκινοποίησης της Ελλάδας, θα είναι τσάμπα για τους ξένους, ενώ εμείς θα πηγαίνουμε με τα παπιά (οι πρίμιουμ, βλ. Μάνθος) και με τα ποδήλατα, και θα συνοστιζόμαστε στα συρματοπλέγματα να βλέπουμε τα θηρία από μακριά.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Θα βλεπετε c2 vts και θα λετε "ΤΙ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!" Rotfl
Κ καπακι θα πηγαινουμε για πατηματα με τα...παπακια σας Laughing Laughing Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 10:25:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και σε τι μέρος διαλέξανε... Thumb Down


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 11:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωωωωω ρε αυτά είναι θα κάθομαι στο μπαλκόνι μου και θα βλέπω formula, Μονακό θα γίνουμε Cool Laughing Laughing


υ.γ.: εγώ το χω ξανα γράψει για το λιμάνι του πειραια, για μενα ειναι ακρως ενδιαφέρουσα πρόταση.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 11:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι νοημα εχουν ολες αυτες οι μελετες, δεν εχω καταλαβει.

Σε αυτες τις περιπτωσεις πρωτα παιρνεις (πληρωνεις δλδ) τον αγωνα F1 στα χερια σου, και μετα ΥΛΟΠΟΙΕΙΣ!
Και να υλοποιησεις τι ?
Οταν στο παγκοσμιο καλενταρι υπαρχουν τετοιου ειδους πιστες οπως βαλενθια-μελβουρνη-σαγκαη-μονακο κλπ.
Για διπλωματικη παντως ωραια φαινεται! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 11:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Για διπλωματικη παντως ωραια φαινεται! Laughing Laughing


Αυτό ακριβώς!

Γιατί για υλοποίηση, δεν έχει ούτε μία πιθανότητα στη χώρα που ζούμε. Αποδεδειγμένο πολλές φορές!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Ιούλ 2011, 12:31:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για διπλοματική και για φανταστική πιστα για να βαλουνε στο καινουριο GrandTurismo.... Very happy


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Σεπ 2011, 16:30:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν ο Walter Röhrl
αποφασισε να σχεδιασει την ιδανικη πιστα για αυτον
και καποιο φαντ να τη κατασκευασει....
ρισπεκτ απλα δειτε το ινκαρ και τρομαξτε

http://www.bilster-berg.de/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2713s (PHP: 50% - SQL: 50%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on