PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Έκθεση στην Πάτρα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
filmpa 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 11:39:15    Θέμα δημοσίευσης: Έκθεση στην Πάτρα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Η ΦΙΛΜΠΑ σε συνεργασία με οργανωμένα Club Μηχανοκίνητου ενδιαφέροντος βρίσκονται σε συζητήσεις για την πραγματοποίηση μιας εκδήλωσης – έκθεσης σε ανοιχτό χώρο προς το τέλος Αυγούστου.
Σκοπός της εκδήλωσης είναι η ανάδειξη του Μηχανοκίνητου ιδεώδους και ήθους ενώ πρώτος στόχος είναι η σύσφιξη των σχέσεων μεταξύ των Club.
Στην εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί έκθεση – παρουσίαση αυτοκινήτων των Club σε περίπτερα οργανωμένα για το κάθε club σε οροθετημένο χώρο. Ακόμα θα πραγματοποιηθούν διάφορα events όπως διαγωνισμοί, φωτογραφήσεις, dancers και κληρώσεις από πολλούς διαγωνισμούς.
Η επόμενη συνάντηση των εκπροσώπων των Club θα γίνει την Δευτέρα 18-7-2011 και ώρα 20:00 στα γραφεία της ΦΙΛΜΠΑ (Πάτρα – Ήρας 17 κ’ Πέντε Πηγαδίων ).
Καλό θα ήταν να παρευρεθούν εκπρόσωποι όλων των Club για την κατάθεση προτάσεων, ανεύρεση χώρου και «κλείσιμο» ημερομηνία.

Με εκτίμηση,

Για την ΦΙΛΜΠΑ

Μάρκος Κ. Καπετανάκης
(τηλ επικ 6948460332)


Ζώνη και κράνος.....ΜΑΓΚΙΑ είναι να τα φοράς!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:20:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενδιαφερουσα (ψιλοκαγκουρο - δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο) εκδηλωση.

Αν βρεθει καποιος απο εδω που να θέλει/μπορει να ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα (οσον αφορα το περιπτερο, την στελεχωση του, το ποια αυτοκινητα κλπ κλπ) ας το πει.

Εγω πάντως δεν μπορω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
filmpa 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το PsClub πρέπει να εκπροσωπηθεί και μάλιστα δυνατά..............

Εγώ προσωπικά έχω 3 207 ( Rallye - GT - RC ) όσο και αν ακούγεται κουλό.

Και σίγουρα η έκθεση δεν πρόκειται να είναι κάγκουρο κατάσταση. Το υπογράφει η πολυετής πείρα μας στις διοργανώσεις αγώνων αυτοκινήτων........

Με εκτίμηση για την ΦΙΛΜΠΑ

Μάρκος Κ. Καπετανάκης


Ζώνη και κράνος.....ΜΑΓΚΙΑ είναι να τα φοράς!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

filmpa έγραψε:
Το PsClub πρέπει να εκπροσωπηθεί και μάλιστα δυνατά..............

Εγώ προσωπικά έχω 3 207 ( Rallye - GT - RC ) όσο και αν ακούγεται κουλό.

Και σίγουρα η έκθεση δεν πρόκειται να είναι κάγκουρο κατάσταση. Το υπογράφει η πολυετής πείρα μας στις διοργανώσεις αγώνων αυτοκινήτων........

Με εκτίμηση για την ΦΙΛΜΠΑ

Μάρκος Κ. Καπετανάκης


O Μάνθος, απ' ό,τι κατάλαβα, εννοεί πως το ενδιαφέρον - φαντάζεται - θα στρέφεται περισσότερο γύρω απ' τη βελτίωση κ.τ.λ.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 13:32:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχοντας δει τετοιες εκθεσεις με κλαμπ του παρελθοντως το κλιμα ηταν αλλοτε απλα χαβαλετζιδικο και αλλοτε ξεφευγε προς απλα βαβουρα απ τα ηχοσυστηματα και τις εξατμίσεις.
Προσωπικα ουτε τα υχοσυστηματα με χαλανε, ουτε οι εξατμίσεις το θεμα ειναι να υπαρχει "μετρο" και να μην καταντασει κουραστικό.
Επίσης η αυτοκινηση δεν ειναι "νταπα-ντουπα ταραραμ" και "γκρρρρ μπαμ μπουμ τσαφ τσουφ".
Μακαρι αυτο που εχετε στο μυαλο σας να ειναι "ποιοτικό" - οπως πρεπει να ειναι Wink
Εγω προσωπικα θα χαρω και θελω να συμμετασχουμε σαν κλαμπ - αλλα λογω της εργασίας μου δεν μπορω να συμμετασχω ενεργα (τουλαχιστον οπως εννοω εγω το "ενεργα" - οι γνωστοί ξερετε τι εννοω - οποτε και στην προκειμενη περιπτωση προτιμω να μην εμπλακω εξαρχής καθόλου)
Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 16:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας και μενω πατρα εννοειται οτι ειμαι μεσα απο τωρα.και
στο περιπτερο το βαζω αν θελετε.
αν ομως ερθουν κατι μπακουρες που δεν εχουν στο ηλιο μοιρα και στην καλυτερη δουλευουν ντελιβερι χωρις κανενα επιπεδο θα ξενερωσω ασχημα...
τετοια φαινομενα πρεπει να αποφευχθουν......


βασικα κατι τετοιους πρεπει να τους απομακρυνουμε απο το χωρο των οργανωμενων λεσχων...οσο ασχημο και αν ακουγεται αυτο....
γιατι αμα ειναι να ρθουν 5 βλαχοι με τερμα ηχοσυστημα και εξατμιση που ειναι η καμιναδα της γιαγιας του ε δεν εχει και νοημα μετα....
τεσπα εγω παντως αν θελετε να παμε σαν λεσχη εκει ειμαι μεσα.
στειλμε μου πμ οι ενδιαφερομενοι να συννενοηθουμε

filmpa έγραψε:
Το PsClub πρέπει να εκπροσωπηθεί και μάλιστα δυνατά..............

Εγώ προσωπικά έχω 3 207 ( Rallye - GT - RC ) όσο και αν ακούγεται κουλό.

Και σίγουρα η έκθεση δεν πρόκειται να είναι κάγκουρο κατάσταση. Το υπογράφει η πολυετής πείρα μας στις διοργανώσεις αγώνων αυτοκινήτων........

Με εκτίμηση για την ΦΙΛΜΠΑ

Μάρκος Κ. Καπετανάκης


εσυ δεν εισαι που ειχες και ενα μπλε ραλλυε παλια με ασπρη ζαντα και ενα ασημι 207 που το βαζεις πιστα συχνα με 888?
γιατι αν εισαι εσυ που διοργανωνεται συχνα πανω ξερω οτι δεν προκειται να ξεφυγει το θεμα.να σε παρω να συννενοηθουμε αν ειναι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
filmpa 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 16:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είμαι φίλε μου.........
Δυστυχώς στο παρελθόν δεν είχα και πολύ αναμίξει με το Club αλλά τώρα λέω να το "ακολουθώ" πιο συχνά.

Το επίπεδο θα προσπαθήσουμε να το κρατήσουμε ψιλά με βάση κάποια στάνταρ........ (χαμηλά για αρχή). Αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνουμε εκπτώσεις σε τίποτα.......

Για την ιστορία το μπλέ το Rallye (το παλιό το δικό μου) θα δώσει το παρόν. Ενώ εγώ θα είμαι εκεί με το νέο απόκτημα ( το 207 Rallye το έχω στην Peugeot της Πάτρας για πούλημα ) ένα ποντικί 207 RC............

Με εκτίμηση,

Μάρκος Κ. Καπετανάκης


Ζώνη και κράνος.....ΜΑΓΚΙΑ είναι να τα φοράς!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
filmpa 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 16:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εννοείται Θόδωρε ότι σε περιμένω στα γραφεία την Δευτέρα έστω και για μια γνωριμία..............


Ζώνη και κράνος.....ΜΑΓΚΙΑ είναι να τα φοράς!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 17:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

filmpa έγραψε:
Και εννοείται Θόδωρε ότι σε περιμένω στα γραφεία την Δευτέρα έστω και για μια γνωριμία..............

θα σε βρω fb να τα πουμε.τωρα ειμαι ροδο για διακοπες.20 αυγουστου θα ανεβω.οποτε θα τα πουμε και απο κοντα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 04:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι της πατρας μπορουμε αυριο τεταρη καποια στιγμη το απογευμα να βρεθουμε για καφε να δουμε ποιοι θα συμμετεχουν???θα μπαινε και το δικο μου αυτοκινητο αλλα λογω εξεταστικης δεν προλαβαινω...οποιος ενδιαφερεται να απαντησει εδω η με ενα πμ να συννενοηθουμε....
η μπορει επισης να παει στο μαγαζι του μαρκου ειναι αγιου νικολαου και κανακαρη δεξια το μαγαζι με τα κινητα... να συννεοηθει απευεθειας με αυτον....

κατι μου χε πει οτι θα παμε και στην πιστα πανω να δουμε που θα μπει το περιπτερο του κλαμπ οποτε απαντηστε αμεσα σας παρακαλω


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
filmpa 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 11:16:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θόδωρε..............

Βιαστείτε....... Οι συμμετοχές έχουν λήξει προ πολλού και υπάρχει πρόβλημα χώρου..............

Κάνω εξαίρεση για το psclub λόγο ότι έχετε "βίσμα" (χιχιχιχιχιχι)


Ζώνη και κράνος.....ΜΑΓΚΙΑ είναι να τα φοράς!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 11:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

filmpa έγραψε:
Θόδωρε..............

Βιαστείτε....... Οι συμμετοχές έχουν λήξει προ πολλού και υπάρχει πρόβλημα χώρου..............

Κάνω εξαίρεση για το psclub λόγο ότι έχετε "βίσμα" (χιχιχιχιχιχι)


αμα ψηθουν να εμφανιστουν κατι γινεται :Ρ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
filmpa 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 12:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορώ να πω ότι η δεν είναι σωστό να λείπει το αφεντικό της Γαλλίας..........


Ζώνη και κράνος.....ΜΑΓΚΙΑ είναι να τα φοράς!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 13:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προφανώς... αλλα αν δεν μπορεσουν να οργανωθουν οι Πατρινοι και περιξ ειναι ακομα δυσκολοτερο για τους Αθηναίους να κατεβουμε.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 16:55:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω λογω φορτου εργασιας δε θα μπορεσω να βοηθησω.Σορρυ.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 19:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εχω εξεταστικη μαμωτο.... λεφτερις και βαγγος με το ασπρο και ανθρακι αντιστοιχα???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Αύγ 2011, 18:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.filmpa.gr/view2.php?artid=211
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Αύγ 2011, 18:39:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μαζευτείτε?Εγώ σήμερα γύρισα από διακοπές και αν μαζευτούν άτομα παίζει να πάρω το scooter και να περάσω απέναντι.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Αύγ 2011, 22:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ατομα για το περιπτερο εχουν χρονο να μπουν?γιατι εμεις λογο εξεταστικης δεν προλαβαινουμε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0924s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on