PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προγραμμα για peugeot 206 1.4 (2001)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kmtr (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 Quiksilver (2001)

Ένταξη: 18 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2011, 19:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προγραμμα για peugeot 206 1.4 (2001) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
kmtr έγραψε:
..αγόρασα το αμάξι πριν ενα μήνα και είναι οτι ακριβώς ήθελα και φυσικά peugeot..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Αφου ειναι αυτο ακριβως που ηθελες γιατι θελεις να βαλεις προγραμμμα?
Οταν το μαθεις και το συνηθισεις και το βαρεθεις και θελεις κι αλλη δυναμη, βρες ενα μοτερακι TU5JP4(1,6 16v 110 ps) που δηλωνεται κιολας με κοστος 600+εργατικα και εισαι αρχοντας!

Φιλε μου το μοτέρ αυτό που θα μπορούσα να το βρώ? μονο μεταχειρ.? έχει κανείς προσωπική εμπειρία απο το συγκεκριμένο?π.χ. δύναμη αξιοπιστία...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2011, 20:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εαν θελεις μοτερ εχει ο ξαδερφος μοθ ενα 307 σκεπασμενο κατω στη πυλωτη τοθ σπιτιου του 1.6 110 αλογα.το ιδιο ποθ μπαινει στο 206.το αμαξι ειναι τρακαρισμενο απο τη μια πλευρα αλλα μηχανη δεν εχει παρει.και ητανε καινουργιο οταν του το χτυπησανε.μετα το αφησε περασανε τα χρονια.το αμαξι εχει πανω δηλαδη η μηχανη εχει 12000χλμ παρακαλω!!!!!!εγγυημενα.απλα ειναι τρακαρισμενο.το αφησε ετσι.πηρε αλλο.η τιμη της ειναι στα 900 ευρω απο οτι ξερω.εχει και κιβωτιο το ιδιο ολα τα εχει.αλλη τιμη το κιβωτιο φυσικα.η οτι αλλο θελεισεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ice-t (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 29 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2011, 21:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ώπα μισό!

Θα πάρει ένα μοτέρ που κάθεται χρόνια, άρα μιλάμε για πιθανό rebuild (τσιμουχάκια, μέταλλα στροφάλου και λοιπά σκατουλάκια και λοιπά λόγο χρόνου), δηλαδή πες κανά 700αρι σε περίπτωση που από το μπαμ την άκουσαν τα πιστόνια και κατ επέκταση ο κύλινδρος και πάμε για πουκαμισάκια! Πάει αυτό.

Άρα 700+900+σασμάν+εργατικά. Δεν υπολογίζω ηλεκτρολόγο γιατί δεν ξέρω αν κουμπώνουν φιξ!

Και λέω εγώ τώρα με το ταπεινό μυαλό μου...

Γιατί να μη βρει ένα ραλλομοτέρ 400-500 ευρώ, ολόκληρο σασμάν με πες 300 ευρώ.. κλπ κλπ Νομίζω πως βγαίνει πολύ φθηνότερα. Στην τελική βρίσκει εναν κορμό γεμάτο και του αφήνω εγώ την κεφαλή που έχω με ένα 100αρικο έτσι για πάρτυ του, γιατί βοηθάω τα παιδιά που προσπαθούν να κάνουν κάτι και έχει ένα μοτέρ με 200-300 ευρώ.

16αρι 16v ραλλίσιο μπρος και πίσω ίσιο! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ice-t στις Τρι 28 Ιούν 2011, 00:35:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Ιούν 2011, 21:18:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο ποτε απο ενα χτυπημα στη πορτα τη μπροστα την ακουει το μοτερ αγαπητε φιλε μου?εδς τοθ πατερα μου εφαγε καραμπολα και δεν επαθε τιποτα το μοτερ και ποσα αλλα εχς ακοθσει και μοθ εχοθνε τθχει.εχς ποθλησει το δικο μοθ παλιο μοτερ νισσαν πριμερα απο τουμπες 60000χλμ και ο τυπος που το εβαλε μοθ ειπε οτι εχει κανει 100000χλμ μεχρι τωρα χωρις προβλημα.μη λεμε οτι θελουμε τωρα.το μοτερ ειναι καινουργιο.γιατι τα μοτερ ποθ αγοραζεις η απο τρομπετα ξερεις απο ποθ προερχονται?εχοθνε δει πολλα τα ματια μου και πιστεψε με τα μοτερ δεν σπανε τοσο ευκολα.ειναι απλα καποιες φρασεις ποθ χρησιμοποιοθνε ορισμενοι μηχανικοι η μαντραδες η καροσερηδες για να τα παιρνουνε σκοτωμενα.ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ice-t (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 29 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 00:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλώ φίλε μου! Καληνύχτα! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1227s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on