PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο Audi S3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 14:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε βλακα οταν παιρνεις το rs3 αφηνεις ταχα μου το τιμολογιο αγορας στο καθισμα του συνοδηγου
βλεπει το ξανθοακωλουπερπλαστικοπατσαβουρι τη τιμη με τα πολλα 000
και γκαυλωνει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 14:25:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλο το εβο

αλλα ειστε μικρα

δεν εχετε ζησει τον ταριφα στα λιμανακια με το omega me moteurrr calibra
που εκανε πιατσα βαρκιζα και εμπαινε πεταλο ξυνωντας μαρσπιε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 14:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ρε βλακα οταν παιρνεις το rs3 αφηνεις ταχα μου το τιμολογιο αγορας στο καθισμα του συνοδηγου
βλεπει το ξανθοακωλουπερπλαστικοπατσαβουρι τη τιμη με τα πολλα 000
και γκαυλωνει Laughing


Λάθος είσαι, πλαστικοποίηση και κρέμασμα στο ταμπλώ ταρίφας-style Cool


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 14:31:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xaxaxax

car wraping to timologio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 16:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
...Δεν έχετε καταλάβει μου φαίνεται για τι αυτοκίνητο μιλάμε. Confused


μα γι αυτο ενα σωρο αυτοκινητα πουλουνται σε συντομο χρονικο διαστημα σε ξεφτηλα τιμες...γιατι αγοραζονται απο ανθρωπους που δεν ξερουν γιατι αγοραζουν κάτι.

γιατι αν ηξεραν τοτε θα το κραταγαν να το απολαυσουν "καμποσο καιρό", εκτός και αν τους περισσευουν λεφτα για πολλαπλες δοκιμες( = ταυτοχρονως και αντιστοιχες αγοραπωλησιες) για να εχουν απλα και μονο την εμπειρία... Laughing Laughing Laughing

εχει ΓΑ**ΘΕΙ η αουντι (και καθε αουντι/μπε-εμ-βε/κλπ κλπ - ολες οι εταιρίες) να φτιαξει ενα πολυθ καλό αμαξι (με τον δικο του χαρακτηρα και κατευθυνση το καθενα) και ο αλλος πάει και το αγοραζει για να προσελκυσει γυναίκες...

ντοιν...

εκτος και αν τα γουστα σας ειναι τυπου "μουτον" κλπ κλπ οποτε οκ... θα βαλετε την γυναίοκα μεσα και θα πιασετε κουβεντα για ποσοστα εμπλοκης του χαλντεξ ενω εκεινη θα σας λεει οτι το εβο εχει καλητερο πατημα εξαίτίας του μεσαίου διαφορικου και της πιο ορθης τατανομης...

ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???
Μ0#Ν0Δ0#ΥΛ0| .... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 16:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το προβλημα που εχουν αυτοι που αγοραζουν ενα rs3 δεν ειναι οτι θελουν να βγαλουν γκομενακι με το αμαξι που πηραν.
ξερουν καλα τι πηραν...

το προβλημα τους ειναι να δικαιολογησουν στη γυναικα-γκομενα γιατι εδωσαν τοσα λεφτα για ενα A3


ΤΙ ΕΙΠΑ Ο πο**τη* ΕΓΡΑΨΑΑΑΑ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2011, 19:15:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ρε βλακα οταν παιρνεις το rs3 αφηνεις ταχα μου το τιμολογιο αγορας στο καθισμα του συνοδηγου
βλεπει το ξανθοακωλουπερπλαστικοπατσαβουρι τη τιμη με τα πολλα 000
και γκαυλωνει Laughing


Ντάξει το Θέμα πλέον είναι και ποπ-κορν και κοκα-κόλα
Laughing Laughing Laughing

Έχω λίωσει με όλα όσα γράφοντε,άναψα φωτιές χαχαχαχ...
όσο για το τιμολόγιο πού είπες "έγραψες"
Από δώ και στο εξής θα κρατάω κλασέ με τιμολόγια και αποδείξης στο κάθησμα του συνοδηγού για μελοντική χρήση!!! Laughing Laughing


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάϊ 2011, 12:32:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:
Fotigos έγραψε:
drdino έγραψε:
Σόρρυ, δεν σε πιάνω... Θέλεις να πεις πως το RS3 δεν είναι γκομενοπαγίδα;

Είναι ένα όμορφο συνηθισμένο Audi που μοιάζει με όοολα τα προηγούμενα Α3 και δεν θα εντυπωσιάσει την γκόμενα πίστεψέ με που θα δεί το
308 cc λευκό πέρλα χρώμα με τα 120 ψόφια άλογα και θα τις τρέχουν τα σάλια....
και να πώ και το άλλο μιάς και είμαστε σε peugeot φόρουμ και θάβουμε τα άλλα αμάξια ...αν πάρεις κίτρινο SCODA OCTAVIA και είναι το RS με βελτίωση στα 4!@$!@ άλογα ξέρεις γιατί θα σου κάνουν νόημα???
Γιατί θα σε περάσουν για ταρίφα Laughing
Εγώ προσώπικά πάντα,ακόμα και να χα τόσα λεφτά δεν θα περνα 3πορτο για να λέω ότι πήρα S3 και έσκασα ένα κάρο λεφτά για να λέω έχει επιδόσεις κτλ και ποιοτητα Γερμανική..σαχλαμάρες πολυτελείας για τύπους που δεν ξέρουν τι να τα κάνουν και ψωνίζουν πάντα την ετικέτα.
Με αυτά τα φράγκα ξέρουμε όλοι πολύ καλά τι βρίσκεις στην αγορά και ας μην είναι τόσο γρήγορο σαν το S3 αλλά σίγουρα θα είναι πιο εντυπωσιακό! Wink

Driver ///M έγραψε:
Fotigos έγραψε:
Συγγνώμη αλλά τα 77κ ευρώ δεν τα αξίζει...να μην πώ ούτε τα 45κ...
ότι και να λετε ότι έχει πάνω του εμένα μου κάνει ένα γρήγορο αυτοκίνητο 3πορτο που στα μάτια κάποιου με περιορισμένες γνώσεις είναι ένα ακόμα αμάξι για να πας στις δουλειές σου.

Οι Γερμανοί πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες Wink

Πρόσθεσε άλλες 2... Wink

Επιμένεις...
5πορτο βγαινει το rs3!

Προσωπικά, το s3 το θεωρώ καλό και τίμιο αυτοκίνητο για τα λεφτά του.
Παραπάνω λεφτά όμως δεν θα έδινα για ίδια καρότσα που απλά θα είναι πιο γρήγορη και θα είναι και λίγο καλύτερα στημένη.

Θα πήγαινα σε 1Μ ή με λιγότερα χρήματα σε απλή 135 που είναι μια χαρά και πολύ πιο fun to drive, λόγω κίνησης, κατανομής βάρους, τιμονιού κλπ.

Όλα αυτά χωρίς να λαμβάνω καθόλου υπόψιν την εμφάνιση (που έτσι κι αλλιώς το Α3 είναι σχετικά γερασμένο αυτοκίνητο, χωρίς να είναι άσχημο βέβαια), ιδίως το τι θεωρούν οι γυναίκες ως ωραίο που όπως σωστά ειπώθηκε, δεν μπορούν να ξεωρίσουν την 316 απ'τη Μ3.
Αν βάλουμε και τέτοια κριτήρια, τότε θα αγοράζαμε όλοι 500άρια, μινι, κάμπριο και λιμουζίνες (κατά προτίμηση μερτσεντέ!)...

Very happy


+1 για το 135, ομως ακριβο και αυτο πλεον, παρολα αυτα κανενα s3/rs3 δεν βγηκε ποτε για να εντυπωσιασει με τον πλεον αγωνιστικο χαρακτηρα του, το rs3 οδηγικα απεχει ετη φωτος απο ενα evo η ενα ακομα αν θες και 207 rc.Ειναι πολυ πιο πολυτισμενο και αυτο για να πουλαει σε οσους θελουν να εχουν την ανεση , ταχυτητα, στησιμο και πολυτελεια . Κανεις δεν μπορει να αρνηθει οτι σαν μεσος ορος των παραπανω ειναι ενα απο τα καλυτερα αμαξια που υπαρχουν στην αγορα,γιατι αφενος παιρνει ενα 7/10 σε στησιμο αλλα και ενα 8/10 σε ανεση και πολυτελεια , σε σχεση με το ενο που θα παρει 8,5/10 σε στησιμο αλλα 5/10 σε ανεση, τα βαζεις στην ζυγαρια και διαλεγεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1847s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on