PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ελαστικά 195/45-16

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Απρ 2011, 21:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Ελαστικά 195/45-16 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας κ δεν βρηκα αναλογο τοπικ , ειπα να ανοιξω ενα νεο , ποιος ξερει(?!?) ισως υπαρχουν κ αλλοι με την συγκεκριμενη ηλιθια διασταση , που παλευουν να βρουν ελαστικο της αρεσκειας τους. Laughing

Αφου λοιπον , parada spec2 και rs2 z212 στις συγκεκριμενες διαστασεις δεν βγαινουν και γω ψαχνω ενα σετακι (2) ελαστικων που να μην χανουν το grip τους στα πρωτα 10χλμ του Ring , καθε βοηθεια/ιδεα ειναι ευπροσδεκτη.

Κατα προτιμηση να μην περασουμε το ψυχολογικο οριο των 100 ευρω/κομματι , μιας κ θ'αρχισω να ξανασκεφτομαι τη λυση των 7x15 (που προσπαθω να αποφυγω) . Laughing

Προς το παρον σκεφτομαι
- sport contact 3
- RE050
- ενω καπως λιγοτερο , μιας κ υποθετω πως θα ζεσταινονται πιο γρηγορα , τα Sdrive και S1 evo k107

Michelin δεν αναφερω καν , μιας κ τα προηγουμενα (pilot exalto 2) ναι μεν ηταν μαγικα (ειδικα Ελλαδα) αλλα μετα τα 2/3 καθε γυρου , η μουρη ηταν στον αερα... .


Ευχαριστω.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 01:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εχ ιδια εμπρια απο α παραπανω που αναφερεις αλλα απ οσο ακουσει απο και απο κει
για αυτπο θες
πρωτα 050 μετα sc3 τα αλλα αστα...

βεβαια οπως σου χω πει ολλες φοες...σαν σεμι δεν θα ειναι ποτε κανενα...
παρε μια 2η 4αδα...για οποτε πας ρινγκ και για οποτε ερχεσαι ελλαδα (θα τα ζανταρεις και θα ερχεσαι - οκ θα σου σπασουν λιγο τα @@ στο ταξιδι αλλα σιγα δεν το κανεις και καθε μερα... ελεος)



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 01:29:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
δεν εχ ιδια εμπρια απο α παραπανω που αναφερεις αλλα απ οσο ακουσει απο και απο κει
για αυτπο θες
πρωτα 050 μετα sc3 τα αλλα αστα...

βεβαια οπως σου χω πει ολλες φοες...σαν σεμι δεν θα ειναι ποτε κανενα...
παρε μια 2η 4αδα...για οποτε πας ρινγκ και για οποτε ερχεσαι ελλαδα (θα τα ζανταρεις και θα ερχεσαι - οκ θα σου σπασουν λιγο τα @@ στο ταξιδι αλλα σιγα δεν το κανεις και καθε μερα... ελεος)

Μωρε ναι , αλλα μεχρι να φτασω Ring ή Ελλαδα... , θα εχουν βγει τα λινα Laughing Laughing Laughing (υπερβολη , απλα παραεινια κριμα , αυτο θελω να πω).
Ασε δε που θελω φρενα κ αναρτηση , μιας κ ολα εινια στα τελευταια τους , οποτε απο το να μπλεκω με ζαντολαστιχα για πιστα κ στα υπολοιπα να μην ειναι ετοιμο ειναι καπως...αναποδο , ενω δεν ξερω ακομα ποσο θα το κρατησω Wink
Οποτε , μιλαμε για κατι προσωρινο κ μιας κ σαν παπ**ας που ειμαι , εκαψα κ τα 4 μου -αρκετα προσεγμενα ελαστικα- στην τελευταια Αυστριακη πιστουλα.
(τι να κανω που δεν μπορω να κρατηθω ρε γα**το , ειναι προβλημα) .
(Αυτο δηλαδη που εκανες εσυ last time στην Πεντελη , πραγματικα το θαυμαζω... , χωρις πλακα) .


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 02:36:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

parada 205/40 σαν Νο3 σεναριο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 02:37:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
parada 205/40 σαν Νο3 σεναριο

Το πρωτο που σκεφτηκα...αλλα εχω 6,5αρες... .


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 04:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πανο σε ιδια διασταση φοραω tοyo T1R και οταν το λαστιχο ζεσταθει καλα θελει πολυ βια για να γλιστρησει εστω και λιγο...και ζεσταινεται ευκολα Cool
Αλλα αν τα βαλεις σε κανα ring σε βλεπω το πολυ 3 γυρους Laughing
Αυτο που μου αρεσει σε γληγορους ρυθμους σε αυτο το λαστιχο ειναι οτι αν το πιεσεις πολυ θα γλιστρησει οσο χρειαζεται Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 10:03:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
MEMsound έγραψε:
parada 205/40 σαν Νο3 σεναριο

Το πρωτο που σκεφτηκα...αλλα εχω 6,5αρες... .


ετσι για να υπαρχει μια συνεχεια κι εδω (αν και στα πα και στο μσν)
το δικο μου μαμα ειχε 205/45-16 στις 6,5"χ16 ouragan
παλαιότερα το 206 GT εβγαινε με τις ιδιες ζαντες με 195/45-16 (ενώ τοτε το 2λιτρο gti αρχικα με 185/55-15 ασχετο αυτο), αλλα οταν σταματησε το GT και συνεχησε μονο το 2,0 GTI (νομιζω οτι μαζι εγινε και μουλτιΜπλεξ Laughing) του εβαλαν τις 16αρες ουραγκαν με 205/45-16

μια χαρα καθοταν το λαστιχο
οκ σε 7"αρα ζαντα ενδεχομενως να καθονται σωστοτερα

πάντως τοτε εγω δεν ειχα δει κατι "μεμπτο" (εκτός οτι με το βημα 205/45-16 ηταν αισθητα πιο νωχελικο, αντι του 195/45-16 ---- ειχα απ την αρχη 2η 4αδα 16αρια με 195/45-16 απο το 1ο μου 206 και τα δοκιμαζα εναλαξ)
δυστυχως δεν ειχα το ιδιο λαστιχο και στις 2 4αδες αλλα παραπλησιο
Goodyear f1 d2 τα εργοστασιακα 205/45-16
Goodyear f1 d3 τα αφτερμαρκετ 195/45-16 που ειχα απο το 1ο 206
καλα εστριβαν και τα δυο αν και ο σκελετος του "d2" ηταν αισθητα πιο μαλακος απο του "d3" ισως και μονο λογω μεγαλητερου προφιλ των 205 (δοκιμασμενα αμφοτερα και σε 6,5" και σε 7" ζαντα) και το καταλαβαινες στο τιμονι και στους κραδασμους...)

205/40-16 δεν εχω δοκιμασει, δεν ετυχε να βρω used (μιας και οσα 195/45-16 εχω δοκιμασει εκτοτε τα πηρα κοψοχρονια used) για να δω αν θα μου κανει διαφορα στις επιδοσεις, οποτε και δεν "ρισκαρα" τα ~500ε των φρεσκων...
αν ημουν σε φαση να αγορασω φρεσκια 4αδα, στανταρ καποια φορα θα το ειχα δοκιμασει

παρολα αυτα ιδιως το 1600αρι (προσπερνωντας το αισθητικο του πραγματος) ζηταει απεγνωσμενα 195/50-15 (οκ εσυ εχεις και 14/60) αλλα και πάλι δεν εχεις ροπη, οποτε οσο το ελεφρωνεις απο πλευρα περιστρεφωμενων μαζων τοσο θα σου αρεσει (γι αυτο πχ και ο αλιεν με το που εβαλε τις 14αρες εκανε κωλοτουμπες)

απο τα sc1 που φοραω τωρα (used 3 ετιας...) εχω μεινει ακρως ικανοποιημενος σαν αισθηση ενω δειχνουν να τρωγονται δυσκολα (πχ Πηλιο που τα "λιωσαμε" λιγο με Αρη... - δεν εδειξαν να καταλαβαν τιποτα ιδιαίτερο παρα το σχετικο αγριο οδοστρωμα -και κραταγαν οπως επρεπε - βεβαια εχεις καταλαβει οτι "νοιωθω" απο ορια και δεν κανω καφριλες σε δημοσιο δρομο)
εκτος ρινγκ εγω θα εβαζα rainsport (το ειχα δοκιμασει και το αμαξι ηταν απλα φανταστικο απο τα πρωτα μετρα)

ανακεφαλαιονωντας...
απο επιδοσεις -> προς ρινγκ
195/50-15: parada/πιλοτ/κλπ κλπ -> 195/45-16 050/sc3 -> 205/40-16 parada [/img]


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 10:34:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανακεφαλαιωτατος μιλαμε!!! Laughing

Ενταξει , το c2 δεν παει βημα , κ εδω που ειμαι φαινεται ακομα μια αδυναμο ετσι κ αλλιως , αλλα απο τη στιγμη που μενω με τις ιδιες ζαντες/βαρος κλπ , το πιο κοντο 205/40-16 μια χαρα θα του κατσει , παρα το 205 πιστευω. Cool

Το θεμα ειναι με το φαρδος τι γινεται , μιας κ ακομα κ τα μαμα μου φαινονται πιο φαρδια απ'οτι θα επρεπε --->
http://i153.photobucket.com/albums/s213/lozaVTR/DSC00901.jpg

Βεβαια ισως να εχει να κανει με το χειλακι προστασιας της ζαντας , κ απλα ετσι δειχνει.
Δεν ξερω , μιας κ τα 16αρια τα εχω στο αλλο...Χωριο Laughing


EDIT : Νικο , ετσι κ αλλιως , με δρομισιο λαστιχο κ ετσι οπως παω , στο Ring δεν κανω ποτέ 2 γυρους σερι. Δεν εχει νοημα. (μονο μια φορα το εκανα απο την βαφλα μου , που επαιζα με ενα fiest st Laughing )


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 10:55:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως το 205 195 κλπ ειναι το πλατος σε χιλιοστα στο μεσο του προφιλ
αν το εκαστοτε ελαστικο εχει και προστατευτικο χειλακι φαινεται λιγο πιο φαρδυ ή οχι


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 11:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
πάντως το 205 195 κλπ ειναι το πλατος σε χιλιοστα στο μεσο του προφιλ
αν το εκαστοτε ελαστικο εχει και προστατευτικο χειλακι φαινεται λιγο πιο φαρδυ ή οχι

I know babe Laughing
Μακαρι... .
Με την πρωτη ευκαιρια θα παω να παρω τιμες.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 11:22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ περίμενα να έχεις βρει "λάστιχα" πάντως, σήμερα... Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 11:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Εγώ περίμενα να έχεις βρει "λάστιχα" πάντως, σήμερα... Laughing Laughing Laughing

Περασα πρωι πρωι απο την πυροσβεστικη (επειτα απ'αυτη τη νυχτα) κ τους αφησα το μεγαλο για την αντλια του οχηματος Laughing Laughing Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 11:37:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 15:14:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γα** την κωλοδιασταση μου μεσα γα**... .
Οι τιμες ειναι ιδιες (εως ψηλοτερες) με 205/40-17... Rolling eyes
Ρε μηπως να σκασω 17αρες κ να μου μεινει το σετακι για το 207 , αν το c2 σπρωχτει? Laughing Laughing Laughing (αλλος ενας λογος που αποκλειονται τα 15αρια... Rolling eyes )


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 17:09:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα michelin pilot sport 3 που ξεκινάνε από την εν λόγω διάσταση θα λένε τπτ?


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 17:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abaleo έγραψε:
τα michelin pilot sport 3 που ξεκινάνε από την εν λόγω διάσταση θα λένε τπτ?

Υποθετω...πολλα... , ομως αυτο που με ανησυχει ειναι η διαρκεια των michelin στην παρατεταμενη πιεση , ενω η τιμη τους ειναι καπως...υπερβολικη. Wink


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 20:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
γα** την κωλοδιασταση μου μεσα γα**... .
Οι τιμες ειναι ιδιες (εως ψηλοτερες) με 205/40-17... Rolling eyes
Ρε μηπως να σκασω 17αρες κ να μου μεινει το σετακι για το 207 , αν το c2 σπρωχτει? Laughing Laughing Laughing (αλλος ενας λογος που αποκλειονται τα 15αρια... Rolling eyes )


απλά...
λες μαλ***ες
Laughing Laughing Laughing
. και -


περι πιλοτ3 γιατι οχι...αν θελει/μπορει καποιος να δωσει τοσα χρηματα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 20:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Octane έγραψε:
γα** την κωλοδιασταση μου μεσα γα**... .
Οι τιμες ειναι ιδιες (εως ψηλοτερες) με 205/40-17... Rolling eyes
Ρε μηπως να σκασω 17αρες κ να μου μεινει το σετακι για το 207 , αν το c2 σπρωχτει? Laughing Laughing Laughing (αλλος ενας λογος που αποκλειονται τα 15αρια... Rolling eyes )


απλά...
λες μαλ***ες
Laughing Laughing Laughing
. και -


περι πιλοτ3 γιατι οχι...αν θελει/μπορει καποιος να δωσει τοσα χρηματα

Ξερω γω?!? Razz
Γιατι με τοσα παιρνεις σεμι... Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 20:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι...βαλε εσυ 16αρια ΣΕΜΙ στο 1600αρι και μετα θα ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΛΩΣΤΑΣ και να το μαστιγωνεις για να κανουνηθει...
κατι η επιπλεον προσφυση/τριβες κατι οι σκατοδιαστασεις που βγαίνουν δεν λεει ουτε για πλακα...
σεμι μονο 15αρια και εχουν πχ τα 888 ~350+κατι ευρω

για "1 για ολα" τα γραψαμε πιο πάνω
απο κει και περα αν γερνεις προς καποιο χαρακτηριστικο περισσότερο πες το να αλλαξουμε σειρα προτεραιοτητας Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Απρ 2011, 20:49:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ναι...βαλε εσυ 16αρια ΣΕΜΙ στο 1600αρι και μετα θα ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΛΩΣΤΑΣ και να το μαστιγωνεις για να κανουνηθει...
κατι η επιπλεον προσφυση/τριβες κατι οι σκατοδιαστασεις που βγαίνουν δεν λεει ουτε για πλακα...
σεμι μονο 15αρια και εχουν πχ τα 888 ~350+κατι ευρω

για "1 για ολα" τα γραψαμε πιο πάνω
απο κει και περα αν γερνεις προς καποιο χαρακτηριστικο περισσότερο πες το να αλλαξουμε σειρα προτεραιοτητας Laughing Laughing Laughing Laughing

Ε ναι , 2 7x15 και 2 888 , ερχεσαι στα λεφτα 2 ps3 για 16αρες Laughing (σχεδον)

Εκει που γερνω , εγειρα χθες , που γραφτηκα στο γερμανικο c2 forum , κ παλευω να κανω 35 ποστς για να δω τις αγγελιες κ να μπουν κ οι Suzuka Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. Μπαινω στα "ηλεκτρικα"... και εχουν 15.000 topics για ledακια Rolling eyes


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1662s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on