PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Rally IRC San Remo - Italy 22-24 Σεπτέμβρη
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 18:00:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε μαλ**ες?,εγώ θα σας τα λέω; Πατε καπου αλλού τις γυναίκες σας για να σας αφήσουν να πάτε στο ράλλυ.
Είναι δυνατον τώρα να κουβαλάμε θυληκά; περι αουτλετ,μιλάνου και πεη μπλου καλά ειναι να τα γράφουμε στο φορουμ και να γελάμε.
Εκτός και αν νομίζεις στιβ, πως θα τις παρουμε μαζι και θα τις αφήσουμε αυτές 4 μερες μιλάνο και μεις θα μαστε 4 μερες σαν ρέμο.
Αν το σκέφτεσαι έτσι, πάρτε τες...

volvos έγραψε:
KAPOY τωρα θα πεταχτει καποιος μαλ**ας να πει να παμε οδικως
και απο γιουγκοσλαβια μαλιστα
μετα ενας αλλος να το συνδιασουμε με σκι αλπεις
μετα ενας αλλος να παρουμε καραβι
και καπου εκει μια ακομα ωραια ιδεα θα καταστραφει απο τους γνωστους σπαμιτζηδες


τακη έτσι ακριβώς.Η λύση που προτείνω είναι πραγματικά ο βέλτιστος συνδυασμός της λιγότερης ταλαιπωρίας και χαμηλού κόστους.
Οποιος το ψάξει στα ανωθεν θα καταλήξει...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 18:30:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο για την ιδέα. και μεις κάτι ανάλογο κάναμε το 2010 για Μόντε Κάρλο που είναι και κάτι ανάλογο. ούτε κουβέντα για καράβια και Γιουγκοσλαβίες...

μαλπενσα και νοικιάρικο, δε γίνεται καλύτερα. επίσης έχει πολύ φτηνά ξενοδοχεία κοντά στο μαλπενσα, πχ για την τελευταία μέρα πριν το αεροπλάνο. σε αυτο που είχαμε κάτσει είχε και φανταστικό μπουφέ για τέτοια τιμή που το βρήκα. αυτά είναι συνήθως για συνέδρια κτλ...

εγώ οκ, πήγα με τη γυναίκα. πρώτη μέρα κάναμε γύρο του Κόμο, δεύτερη πήγαμε Γαλλική ριβιέρα και μετά στο ράλλυ. το πρώτο σκέλος το είδαμε μαζί και είχε... χιόνι και ομίχλη. τη δεύτερη μέρα την αφήσαμε στον πόλη του αγώνα στη Βαλένς και έκανε τη βόλτα της και μεις χορτάσαμε ράλλυ με πολύ καλό καιρό, ήλιο κτλ.
Την τρίτη μέρα πήγαμε Τουρινί, νύχτα ε, και όπως τελείωσε η ειδική το κόψαμε για Μιλάνο από τις κάτω Άλπεις που νομίζω ότι περάσαμε φανταστικά μέρη, αλλά δεν τα είδαμε στις 4 η ώρα το βράδυ..
με χαλαρούι οδήγηση φτάσαμε κοντά στο μαλπένσα, την πέσαμε και κάνα δίωρο σε ένα βενζινάδικο για ύπνο και πήραμε το πρώτο αεροπλάνο για πίσω όπως και είχαμε σχεδιάσει..

και γα** τις εκδρομές. και με γυναίκες βγαίνει. αν έχουν γνωριστεί μεταξύ τους 1000 φορές καλύτερα. αν βάλετε μια μέρα για μοντε καρλο πχ πιστεύω να είναι υπάκουες σε ότι και αν τις ζητήσετε εκείνες τις μέρες
Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 00:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο μεχρι ποτε μπορουμε να βαλουμε χρονικο περθωριο οριστικης δηλωσης;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 03:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσωπικα η μονη περιπτωση να ακουλουθησω τετοιο αγωνα ειναι αν συνδιαζεται με καποιο ραλλι αντρος ή πως τα λενε που ειναι με ιστορικα οχηματα και συνηθως γινεται πριν τον αγωνα καμια μερα

ειναι αγωνας με αγωνιστικα εως 10ετων και γινεται της κολασεως....καλα τα σουπερ2000 αλλα το να βλεπεις ολα τα κγρουπ Β να περνανε ταπα μπρος σου ειναι αλλη φαση...για ψαξτε το
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 07:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
ο steve τελικά θα παντρευτεί πριν κ απ τον τάκη.... Laughing
Άντε μπράβο, μου έχει κλέψει την δόξα ο σαλιγκαράκης και ασχολείστε όλοι μαζί του Laughing


Group Buy Νυφικά Laughing


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 07:51:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
προσωπικα η μονη περιπτωση να ακουλουθησω τετοιο αγωνα ειναι αν συνδιαζεται με καποιο ραλλι αντρος ή πως τα λενε που ειναι με ιστορικα οχηματα και συνηθως γινεται πριν τον αγωνα καμια μερα



Rally legend


www.euphemus.eu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BTS στις Τετ 20 Απρ 2011, 07:58:42, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 07:53:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Σταυρο μεχρι ποτε μπορουμε να βαλουμε χρονικο περθωριο οριστικης δηλωσης;


Πάνο, δεν έχω σκεφθεί κάποια deadline ακόμη, γι'αυτού και το πόσταρα τόσο νωρίς.
Στο θέμα των αεροπορικών,δεν υπάρχει πρόβλημα,μιας και οι πτήσεις δε γεμίζουν τόσο σύντομα σε αμφότερες τις φθηνές εταιρίες.
Το μόνο θέμα ίσως θάναι τα ξενοδοχεία,διότι καθώς πλησιάζουμε στο Σεπτέμβρη θα τα κλείνει ο κόσμος είτε για τον αγώνα είτε για διακοπες. (το τελευταίο με επφύλαξη το λεω,μιας και ειναι παραθαλάσσιο το Σαν ρέμο,αλλα δε γνωρίζω αν ειναι και...τουριστικό).
Κάποιος με περισσότερες γνώσεις περί ΙΤαλίας,σαν κουλ-αλεξ ή γυναίκα-βόλβου μπορεί να ψάξει για εναλλακτική στο θέμα ύπνου;
Διότι απο φίλους που πήγαν εξωτερικΑ για πολλές μέρες που ειπαν πως βρίσκαν σπίτια κανονικά με 2-3 υπνοδωμάτια,κουζίνα κτλ και τους εβγαινε φθηνότερο απο ξενοδοχείο.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 08:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω μεινει και εγω Σαν Ρεμο ρε οταν ειχα παει Βαρκελωνη οδικως το 2009.
Το γνωριζω αρκετα τουλαχιστον σε κινηση στους δρομους.

Βασικα ενα ξεπεσμενο θερετρο ειναι τιποτα το ουσιαστικο αλλα το δωματιο που πληρωσαμε στο Σαν Ρεμο Αυγουστο μηνα ηταν το ακριβοτερο ολων με 90€ τη βραδια.
Και ηταν και το χειροτερο.(3 αστερων με πρωινο με τις φωτογραφιες στο net να το παρουσιαζουν σουπερ.)

Αν θυμαμαι καλα απο Μιλανο ειναι περιπου στο 2,5 ωρο με 3ωρο χωρις να παιρνο ορκο μιας και εγω απο Ανκονα ειχα κανει αριστερα χωρις να περασω απο Μιλανο.

Θα κοιταξω να ενημερωσω αμεσα μιας και με ενδιαφερει σαν εκδρομη.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 10:02:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να βοηθησω λιγο το San Remo μαζευει παντα κοσμο για διακοπες (κυριως ΚΑΠΗ το σεπτεμβρη) και γενικα τα ξενοδοχεια ειναι ακριβα εκει λογω τουριστικου προσανατολισμου. Υπαρχουν ξενοδοχεια παμφθηνα εξω (στην εθνικη) και μιας και θα εχετε ΙΧ δε θα εχετε θεμα..

Αν θελετε μπορω να τα βρω (ειναι κανα δυο αλυσιδες ξενοδοχειων)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 10:26:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
για να βοηθησω λιγο το San Remo μαζευει παντα κοσμο για διακοπες (κυριως ΚΑΠΗ το σεπτεμβρη)

Στο στοιχειο μου (ΘΙΛΦ).... Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing

Αν μπορεις κανε μια καλη ρε Κωστη και ψαξ'το λιγο..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 11:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επεσε τηλ στο father και ειπε

αν βρουν να βρουν κοντα στο σιδ σταθμο, φθηνα δεν εχει ξενοδοχεια (hostels bb κοκ) λογω τουρισμου...

Εγω βρηκα σε αναζητηση αυτο

http://www.paginegialle.it/acadilanteri λεγεται
A Ca' Di Lanteri sanremo

αλλα αυτος προτεινε σε κανενα σπιτι Shocked Shocked Shocked οπως αυτο (που το βρηκε Laughing Laughing )
http://www.londrino.it/

(αν πατε για το σπιτι θα βοηθησουμε για φθηνοτερο)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 11:15:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kωστή το σπίτι που προτείνεις κοστίζει κοντά 300ε τη μέρα...

Το ξενοδοχείο,πρόχειρα,που έψαξα κοστίζει 360 για τις 4 μέρες.
Δε θα κάνουμε διακοπές,αγώνα θα δούμε Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 11:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειδες για ποσα ατομα ειναι Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Απρ 2011, 12:52:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
δεν ειδες για ποσα ατομα ειναι Wink


Και 20 να βάλω μου βγάζει στις επιλογές "4 people room-apartment".

Tσέκαρε το να δείς.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1788s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on