PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group buy - Ελαφρωμενες τροχαλίες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
BILLY. (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6(16v) XS (2003)

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Φεβ 2011, 18:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και με τα συγχρονιζέ θα πάει το χειμώνα Ελβετία για σκί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Φεβ 2011, 19:16:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ο παππους δουλευει για χομπυ(μιας και δεν σας το ειπα),ασχετα αν καθεται και ασχολειται με τετοια... Laughing Laughing Laughing
Και δεν κανω πλακα,για χομπυ το κανει κυριως. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Φεβ 2011, 20:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ρε γμτ να μην εχουμε ενα τετοιο παππου....αντι για σοκοφρετες να μας στελνει τροχαλιες και συγχρονιζε Nod
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
16V(ery)Quicksilver (Παναγιωτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 1.6 (16V) Quicksilver (2003)

Ένταξη: 14 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: Aθηνα - Νεα Ιωνια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 00:37:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Pughell"]
glf έγραψε:
+1 106 από Κοζάνη για τροχαλία στροφάλου

και έχω και έναν ακόμα στο νου μου...

Αντε παλι... Laughing

glf 106 Χ 2
m_r_c 106 X 1
BILLY. 206 X 1

Εχουμε και αλλους; Question


Κι εγω θελω Στελιοοο!!! Very happy
Τα χρηματα μπορω να περασω απο την λεσχη στις 03/03 να σας τα δωσω, μονο που θα ερθω αργα αν ειναι γιατι εκεινη τη μερα δουλευω 14:00-22:00....οποτε θα ερθω κατατις 23:00 απο την λεσχη. Rolling eyes


16V Quicksilver
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 04:36:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ,αρα

glf 106 Χ 2
m_r_c 106 X 1
BILLY. 206 X 1
16V(ery)Quicksilver 106 X 1



Υ.Γ. Τα χρηματα θα κατατεθουν σε λογαριασμο Εθνικης τραπεζας που θα σας δωσω εγω,απλα stand by να κανονισω με τον "παππου" πρωτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 15:03:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα βρεθηκαν οι διαστασεις απο το 2λιτρο γιατι δεν μπορω να το αφησω το αμαξι μεσα για να παρουμε δειγμα.εχουμε?


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2011, 15:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silo έγραψε:
τελικα βρεθηκαν οι διαστασεις απο το 2λιτρο γιατι δεν μπορω να το αφησω το αμαξι μεσα για να παρουμε δειγμα.εχουμε?

Χωρις δειγμα δεν γινεται τιποτα... NodNo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2011, 10:52:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις μιλησα.
70Ε το τεμαχιο.
Οσοι πιστοι,με ενημερωνετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 14:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να αναφερω οτι χθες εβαλα και εγω την ελαφρομένη αλουμινιου..

Πολυ θετικες οι εντυπώσεις. Smile

καταρχα καταλαβαίνεις με την μια οτι κατι στον κινητηρα εχει αλλάξει, απο τον ήχο μεχρι το ρελαντι .

1.το ρελαντι μου εχει γινει πραγματικα βελούδο, λογο ραλοεκεντρων ειχε αγριέψει λιγο, και εκανε που και που μικρο βυθίσματα . ΟΛΑ αυτα εξαφανιστηκαν. Δεν το περιμενα αυτο.. Smile

2.ο ηχος , πανα απο τις 4000σαλ ακουγεται ενας τραχυς μπασος ηχος (οχι πολι εντονος αλλα υπάρχει) εχει αλλάξει ο ηχος - αισθηση του κινητηρα. θετικα παντα.

3. νοιώθεις το αμαξι πιο αμεσο στην αποκρηση και λιγο ποιο αμεσο στο ανεβασμα στροφων. η αισθηση ειναι σαν να εχεις ενα ατομο λιγοτερο μεσα .

4.στα πολλά χλμ 140-160 και πάνω μολις αφήσεις το γκάζι κόβει το αμαξι ποιο αμεσα (μαλλον λογο μικροτερης μαζας στο συστημα κινησης τροχαλιών και του νομου περι διατηρησης ενεργειας κτλ..) ΑΛΛΑ το ιδιο ποιο αποτομα αρπάζει οταν ξαναπατήσει το γκάζι..

5. εμενα παρολο που ειχα καινουριο ιμαντα (αλλαξα πριν 2 μηνες) εκανε εναν στριγκλιζον θορυβο στο ρελαντι. τωρα δεν ακουγεται τιποτα... ισως η παλια μαμα μου τροχαλια ειχε λιώσει λιγο.. Wink

Ολα αυτα τα λεω για οσους την εχουν παρει και δεν την εβαλαν ακομα, για να ξερουν τι να περιμενουν και για οσους δεν εχουν να το σκεφτουν... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 15:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ περιμένω να βρεθώ με κόσμο από 106 τώρα τις απόκριες για 1-2 υποψήφιους και να πούμε να τα κάνουμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 16:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ά ρε Αλέξη...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 16:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω οταν την εβαλα σε καθε αλλαγη ακουγα ενα τσαααφφφφ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 17:06:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΑ @@ ΣΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!

MEMsound έγραψε:
μεγειες παίδες
περιμενω εντυπώσεις στο αλλο τοπικ Wink Wink



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 18:10:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΑ @@ ΣΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!
Ά ρε Αλέξη...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BILLY. (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6(16v) XS (2003)

Ένταξη: 16 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2011, 22:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο στείλε αριθμό λογ. να σου καταθέσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάρ 2011, 11:41:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα ποσοι ειστε στο συνολο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάρ 2011, 13:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
MEMsound έγραψε:
ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΑ @@ ΣΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!
Ά ρε Αλέξη...


ενταξη ρε, λαθος τοπικ απο κεκτημενη ταχυτητα.. Laughing μην τρελαινεστε!


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάρ 2011, 22:42:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περίμενε, μήπως και μαζέψω κόσμο..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Μάρ 2011, 23:25:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ,περιμενω ενημερωση σας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,147s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on