PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Βολαν & ελαφρωμενες τροχαλιες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DENMARK (SOTIRIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 CC 1.6 THP Sport Pack (2009)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 12:50:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαγγέλη είσαι σπουδαίο παιδί….. Thumb Left μπράβο σου για αυτή την κίνηση… Clapping Clapping Clapping

Περιμένουμε σε αναμμένα κάρβουνα Onfire Onfire

Νομίζω πως έχεις δίκιο για το ότι η ALTA σταμάτησε να βγάζει την τροχαλία για τον THP…. Δεν υπάρχει στην επίσημη σελίδα της το προϊόν Scratch


Catch me ……………if you can !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallaki-1 (Μike)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallyeee..

Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 398
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 15:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DENMARK έγραψε:
Νομίζω πως έχεις δίκιο για το ότι η ALTA σταμάτησε να βγάζει την τροχαλία για τον THP…. Δεν υπάρχει στην επίσημη σελίδα της το προϊόν Scratch


Μήπως υπάρχει κάποιος λόγος που δεν την βγάζουν πλέον??? Τυχαίο? Εγω προσωπικά, ΔΕΝ νομίζω πως είναι...


Peugeotναυτης..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DENMARK (SOTIRIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 CC 1.6 THP Sport Pack (2009)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 18:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου πω …
το σκέφτηκα και ‘γω αλλά όσο και να έψαξα στα διάφορα ξένα forums δεν έχω ακούσει κακά λόγια για την τροχαλία ….μόνο καλά σαν αυτά που είπαν οι δυο φίλοι συνφορμιτες που τις τοποθέτησαν πρόσφατα, δηλαδή πιο γρήγορο φόρτωμα – άρπαγμα.
Λένε πως είναι σαν να «πέταξες» -50 κιλά από το αυτοκίνητο οπότε λογικά τα όποια θετικά από αυτή την αλλαγή.


Catch me ……………if you can !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2011, 19:02:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα σαι καλα Σωτηρη για τα καλα σου λογια.
Με ειχαν ενημερωσει οτι πλεον δυσκολα θα βρισκουμε της Alta και δεν τη σταματανε επειδη δεν περπατησε κτλ, ισα ισα.
Τωρα στο δικο μου οντως εχει την αισθηση οτι ελαφρωσε και πολυ πιο γρηγορο αρπαγμα, την τελικη μου δεν την συγκρινα ακομα με το πριν.
Ενα ισως αρνητικο που θα λεγα και δεν τιθεται θεμα χρησης της, απλα επειδη ειναι μεταλλικη και δεν εχει το λαστιχακι της μαμας ακουγεται λιγο παραπανω στο περπατημα, αλλα εμενα δε με ενοχλει καθολου με τοσο πυροβολημα που εχω..
Τωρα οταν εχω οποιοδηποτε νεο για την τροχαλια θα σας πω αμεσως τι και πως και που να την προμηθευτειτε..
Ελπιζω να χω συντομα νεωτερα..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DENMARK (SOTIRIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 CC 1.6 THP Sport Pack (2009)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Φεβ 2011, 20:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαγγέλη φίλε … τι γίνεται Question Question

Έχουμε κανένα από την μαμά – «πειραματόζωο» τροχαλία..? Laughing

Περιμένουμε γενικώς….. Onfire Whistling


Catch me ……………if you can !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,095s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on