PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι έφταιξε?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 01:03:32    Θέμα δημοσίευσης: Τι έφταιξε? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθως πηγαινα στην περιοχη της κρηνης μεσω σοφουλη.στις γνωστες στροφες στο παλατακι ειπα να δοκιμασω τις δυνατοτητες του αυτοκινητου αλλα και τις δικες μου.εβγαλα το ESP και πατησα με τουλαχιστον 130κμ μπορει και παραπανω.αποτελεσμα?παλεμα με το τιμονι 3 σφαλιαρες,πλαγιασμα 180μοιρες και ευτυχως δεν ερχοταν αλλο αμαξι απο το αντιθετο ρευμα γιατι θα χαμε δραματα, και τωρα ρωταο εγω τι φταιει?η ελλειψη μπλοκε?τα λαστιχα no name θυγατρικης της pirelli τα οποια ειναι 5 μηνων?η μαμα αναρτηση που εχει πανω της 73.000κμ?η τα χιλιομετρα που ειχα?η το off ESP?


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 02:09:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λιγο απ'ολα φιλε μου. πολλοι ειναι οι παραγοντες...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 03:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
λιγο απ'ολα φιλε μου. πολλοι ειναι οι παραγοντες...


+ oτι δεν με πηρες τηλ να στριψουμε μαζι Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 03:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα σοβαρα,οι στροφες εκεινες σαν κλιση,ειναι για πολλα χλμ/ωρα,αλλα ο δρομος ειναι γλιστερος...μηπως αφησες γκαζι αποτομα η εμεινες στο γκαχι και παρολαυτα σε πεταξε???

Για να μην σε γαμοσταυρισω που εκει που ετρεχες αμα φυγεις πας η για μπλουμ η πανω σε κανα δεντρο η δολοφονεις τον απεναντι... Confused Παλι καλα που δεν σε κλαψαμε χρονιαρες μερες Confused Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 11:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θέμα είναι αν προσπάθησες να περάσεις για 1η φορά έτσι από αυτό το σημείο.
γιατί αν έχεις ξαναπεράσει και στο έκανε μόνο τώρα θα έφταιξε κάτι σίγουρα



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 11:08:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FILIKH symboyli poyla moy to rc soy Laughing
επικινδυνο αμαξι παρε κια σιντ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 11:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
FILIKH symboyli poyla moy to rc soy Laughing
επικινδυνο αμαξι παρε κια σιντ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Δεν κάνει για μετατροπή σε πισωκίνητο το ΡΨ.



Μπιλλ, όλα μαζί μείον το μπλοκέ. Συν μάλλον ότι δεν ξέρεις το αυτοκίνητο ακόμα.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tesseras (giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 42

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 11:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σοβαρά τώρα, με 130+ σε εκείνο το κομμάτι και αναρωτιέσαι τι έφταιξε??
Είπαμε, στρίβουν τα γαλλικά, αλλά να έχουμε λίγο και τα μυαλά μέσα στο κεφάλι..
Η άσφαλτος είναι απλά απαράδεκτη..
Και αν βάλουμε και τον παράγοντα υγρασία που εδώ και κάνα μήνα έχει πλήξει την πόλη μας....
Τί να έφταιξε άραγε.. Rolling eyes
Φιλικά πάντα φίλε μου.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 11:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα αν το βγαλεις τροπετο θελω σαλονι μοκετα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 12:09:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
...μάλλον ότι δεν ξέρεις το αυτοκίνητο ακόμα.


MONO AYTO!!!!!!!!!!!!

ειναι αδιανόητο να πάει "επιτουτου" καποιος να στριψει* (που σημαίνει οτι ειναι συγκεντρωμενος σε αυτο που κάνει και δεν "του φυγε γιατι ηταν αφηρημένος") και το αμαξι να πηγαίνει "οπου να 'ναι"... και μαλιστα να μην ξερουμε γιατι εγινε αυτο. Evil

οι Σερρες ειναι διπλα σου
πηγαινε εκει να "παιξεις" και να δεις τι φταίει, ΑΝ φταιει κατι, και να μαθεις το αμαξι σου.

στα λέω γιατι ειχα κι εγω την στιγμη μου παλαιότερα...κυριως απο αγνοια του τι (μαλ***α) εκανα εκεινη την στιγμη...

στριβε - πιεζε - κανε οτι θες με το αμαξι σου ΑΛΛΑ μαθε να καταλαβαίνεις ποτε ερχεται ο κινδυνος
ειναι τελειως διαφορετικο να λες
"παιδια νοιωθω οτι αμα το πιεσω λιγο ακομα θα μου κανει αυτο ή εκείνο ή το αλλο και τι μπορω να κάνω γι αυτο"
απο το να λες
"παιδια μου εφυγε, οκ το εσωσα, μαλλον απο τυχη, μου εκανε αυτο ή εκείνο ή το αλλο και τι μπορω να κάνω γι αυτο την επομενη φοαρα"

στην 1η περιπτωση εισαι σε διαδικασία εκμαθησης
στην 2η εισαι λιγο πριν την διαδικασία του "check out"...

(*μεταξυ μας ειναι εξ' ορισμου μαλ***α ολο αυτο σε δημοσιο δρομο...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tesseras (giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 42

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 12:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
drdino έγραψε:
...μάλλον ότι δεν ξέρεις το αυτοκίνητο ακόμα.


MONO AYTO!!!!!!!!!!!!

ειναι αδιανόητο να πάει "επιτουτου" καποιος να στριψει* (που σημαίνει οτι ειναι συγκεντρωμενος σε αυτο που κάνει και δεν "του φυγε γιατι ηταν αφηρημένος") και το αμαξι να πηγαίνει "οπου να 'ναι"... και μαλιστα να μην ξερουμε γιατι εγινε αυτο. Evil

οι Σερρες ειναι διπλα σου
πηγαινε εκει να "παιξεις" και να δεις τι φταίει, ΑΝ φταιει κατι, και να μαθεις το αμαξι σου.

στα λέω γιατι ειχα κι εγω την στιγμη μου παλαιότερα...κυριως απο αγνοια του τι (μαλ***α) εκανα εκεινη την στιγμη...

στριβε - πιεζε - κανε οτι θες με το αμαξι σου ΑΛΛΑ μαθε να καταλαβαίνεις ποτε ερχεται ο κινδυνος
ειναι τελειως διαφορετικο να λες
"παιδια νοιωθω οτι αμα το πιεσω λιγο ακομα θα μου κανει αυτο ή εκείνο ή το αλλο και τι μπορω να κάνω γι αυτο"
απο το να λες
"παιδια μου εφυγε, οκ το εσωσα, μαλλον απο τυχη, μου εκανε αυτο ή εκείνο ή το αλλο και τι μπορω να κάνω γι αυτο την επομενη φοαρα"

στην 1η περιπτωση εισαι σε διαδικασία εκμαθησης
στην 2η εισαι λιγο πριν την διαδικασία του "check out"...

(*μεταξυ μας ειναι εξ' ορισμου μαλ***α ολο αυτο σε δημοσιο δρομο...)


+1000

Και για τον φίλο,
Σκέψου απλά εσύ να γυρνούσες απο τον καφέ στην κρήνη και να ήσουν στο άλλο ρεύμα και να ερχόταν και να καρφωνόταν επάνω σου κάποιος άλλος ο οποίος του κ@υλωσε εκείνη την ώρα να στρίψει..
Ωραία θα ήταν τα πράγματα ε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 13:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ρε bill!!!!!Στριβουν σε εκεινο το σημειο χειμωνιατικα και με τοσα χιλιομετρα????
Συμφωνο με αυτο που ειπε ο Μανθος.Πανε μια βολτα Σερρες, βαλτο μεσα, λιωστο για να μαθεις τα ορια του αυτοκινητου και μετα βγες και στριψε.Αλλα οχι σε τετοια σημεια.
Σκεψου οπως ειπε ο φιλος απο πανω να εισουν για καφε Κρηνη και να γυρναγες και να ερχοταν ο αλλος απο απεναντι που του γκ@υλωσε να στριψει και να επεφτε πανω σου.Τι θα γινοταν???[/b]


http://eirhnikos.blogspot.gr/
Το καλύτερο ραδιόφωνο του internet!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 13:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη ποσο καιρο χρειαζεται καποιος για να μαθει ενα αμαξι?

παιδια εχω ξαναμπει ετσι εκει,απλως τωρα το πιεσα λιγο παραπανω με σταθερο παντα το γκαζι.


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 13:42:49    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι έφταιξε? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silo έγραψε:
καθως πηγαινα στην περιοχη της κρηνης μεσω σοφουλη.στις γνωστες στροφες στο παλατακι ειπα να δοκιμασω τις δυνατοτητες του αυτοκινητου αλλα και τις δικες μου.εβγαλα το ESP και πατησα με τουλαχιστον 130κμ μπορει και παραπανω.αποτελεσμα?παλεμα με το τιμονι 3 σφαλιαρες,πλαγιασμα 180μοιρες και ευτυχως δεν ερχοταν αλλο αμαξι απο το αντιθετο ρευμα γιατι θα χαμε δραματα, και τωρα ρωταο εγω τι φταιει?η ελλειψη μπλοκε?τα λαστιχα no name θυγατρικης της pirelli τα οποια ειναι 5 μηνων?η μαμα αναρτηση που εχει πανω της 73.000κμ?η τα χιλιομετρα που ειχα?η το off ESP?
Εγω το δρομο δε το ξερω καθοτι Αθηναιος..αλλα...μπλοκε δε νομιζω...υπερστροφη ειχες οχι υποστροφη για να την αποδοσεις σε ελλειψη μπλοκε...Λαστιχα κατσιμιτσουλιας πολυ πιθανο...εγω μεχρι στιγμης μονο επωνυμα ελαστικα ποτε τετοια συμπεριφορα...Αναρτηση ουζο ναι πιθανο αν σκεφτεις οτι εβαλα καινουργια αμορτισερ στις 55000κμ γιατι τα πρωτα τα φτυσανε(τα πιεζα αρκετα + ελληνικοι κωλοδρομοι)κ εσυ εχεις 73000κμ.Με το ΕΣΠ ΟΝ σαφως δε θα παθαινες τετοια πλακα εκτος αν τα χλμ που ειχες ηταν ΤΟΣΑΑΑ πολλα για το συγκεριμενο δρομο.Στις πλειστες περιπτωσεις φταιει ο ΟΔΗΓΟΣ για τετοιες συμπεριφορες χωρις να θελω να θιξω εσενα φιλτατε SILO αλλα απο οτι εχω καταλαβει το ΡΨ το χεις λιγο καιρο...Δως του χρονο να το μαθεις...Θελει ψαξιματακι για να το καταλαβεις...ΑΑΑ κ μην αφηνεις γκαζι στην στροφη!!!ΠΕΖΟ οδηγας!!! Very happy


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 13:45:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ARA ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ

100 χρονια στοκε μου (φιλικα) να εχεις ενα αμαξι αν δε το εχεις ζορισει πραγματικα πως ακριβως το εχεις μαθει?????

πηγαινε σε μια καρτοπιστα μαζι του. (ρυσιο?) κανα αιγινιο πολυ προσεκτικα (εχω διαβασει οτι εχει λασπες κλπ) και γενικα ψαξε το ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΡΗΜΑ ΜΕΡΗ ΚΑΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΛΜ ΣΤΟ ΚΟΝΤΕΡ και μετα δες τι φταιει....

το παρον κλειδωνεται Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2010, 18:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλι καλα που δεν ημουν εκει την δεδομενη στιγμη....

Προφανως και δεν ξερεις να οδηγας, και τετοιες μα#@$ες να μην τις κανεις στον δρομο γιατι εμεις που πιθανων να ερχομαστε απο το αντιθετο ρευμα δεν σου φταιμε σε τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2011, 08:40:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα μαζι παιξανε το ρολο τους, αλλα πανω απ'ολα θες μυαλο και χερια.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1319s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on