PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μου έκλεψαν το cc όποιος το δεί να πάρει το 100 (ΖΜΝ 5729)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Φεβ 2006, 17:05:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια και από εμένα.

Συνήθως διαρήκτες σπιτιών που φεύγουν με το αυτοκίνητο του ιδιοκτήτη το αφήνουν μόλις τελειώσει η βενζίνη.
Τώρα σου μένει μόνο να στεναχωριέσαι για τις ζημιές και αυτά που εξαφανίστηκαν από το σπίτι σου.


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Spyros_L 
Μέλος
Μέλος


Old school

Ένταξη: 25 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: Κορυδαλλός-Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 10:48:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Tiesto"]Ενα παιδι απτο club μας ειπε κατι πολυ σοφο κατα την γνωμη μου. Οι κλοπες αυτοκινητων εχουν αυξηθει πολυ τελευταια και γι αυτο εκτος των αλλων φταιει το internet και τα αυτοκινητιστικα club...


Θες λίγο να το εξηγήσεις αυτό; Και γω το έχω σκεφτεί να σου πω την αλήθεια. Αλλά είναι απο αυτές τις σκέψεις που μου περνάνε απ το μυαλό αλλά δεν έχω σαφή εξήγηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 11:43:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Τη δήλωση αυτή για τα αυτοκινιτιστικά κλαμπ ούτε εγώ τη καταλαβαίνω. Όσον αφορά την εύρεση του αυτοκινήτου μου η Lion έδωσε και μία άλλη πιθανή εξήγηση : 206cc 2.0 Rolland Garros έχουν πουληθεί γύρω στα 10 σε όλη την Ελλάδα ! οπότε θα ήταν αρκετά δύσκολο να το εξαφανίσουν οι κλέφτες ή να το πουλήσει κάποιος μαντράς αφού είχε σπανιότητα ανάλογη εξωτικών κατασκευών Cool Αν ήταν 1600 δεν νομίζω να το εύρισκα ποτέ...
Απο το αυτοκίνητο δεν έλλειπε τίποτα (εκτός από τα κλειδιά) οι κλέφτες είχαν κλείσει μέχρι και το καθρέφτη...
Πάντως όπως έλεγε ένας στο φόρουμ των 4Τ στην Αγγλία έτσι κλέβουν πλέον αυτοκίνητα και ιδίως ακριβά μοντέλα που είναι σε γκαράζ. Μπαίνουν στο σπίτι παίρνουν τα κλειδιά και φεύγουν κύριοι...
Το γεγονός ότι βρέθηκε σε συνεργείο (μοτοσυκλετών) με βάζει σε σκέψεις ότι μπορεί ο ιδιοκτήτης του να ήταν μεσάζοντας σε προσπάθεια πώλησης και όταν είδε ότι είναι δύσκολο κάλεσε το 100 γιατί του εμπόδιζε την είσοδο ... μια εβδομάδα! Η ασφάλεια πάντως δεν το θεώρησε αξιοπερίεργο γεγονός που χρήζει διερεύνησης, αλλά τι να λέμε τώρα αφού δεν μπορούσαν να πάρουν καν αποτυπώματα (Η σήμανση δεν δουλεύει Παρασκευή Απόγευμα!) .
Το αμάξι τώρα είναι στη Πεζό για να αλλαχτούν οι κλειδαριές και να επαναπρογραματιστεί το ιμομπιλάιζερ και ο συναγερμός στα νέα κλειδιά.

Αυτά,

Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 13:10:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ
Puke right (οκ υπερβάλλω λίγο...) Laughing Laughing
να μην σε ματιάσουμε!
Είσαι υπερκωλόφαρδος!!! Cool

Και το αμαξάκι απλά τέλεια επιλογή!
ροπή/δερμάτινα/ανοιχτή οροφή και χαλαρές βόλτες σε ορεινές διαδρομές...!!!

All the money!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 20:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes ναι ναι είμαι τυχερός τελικά εκεί που είχαν φαγωθεί όλοι να με βγάλουν γκαντέμη τους διέψευσα, ενώ σκέφτομαι ότι ίσως έπαιξε ρόλο ότι το αμάξι ήταν και στο όνομα του πατέρα μου εκτός από το δικό μου οπότε παρότι είχαν τη ταυτότητα μου δεν μπορούσαν να το μεταβιβάσουν ό,τι και να έκαναν Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Φεβ 2006, 20:30:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά συνήθως ότι κλέβεται διαλύεται και πουλιέται ανταλλακτικά οπότε μάλλον θα έπεσες σε περίπτωση που δεν είχε άκρες για τέτοια εργασία... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Μάρ 2006, 07:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως η περιπτωση σου εχει καποια σχεση με ενα ρεπορταζ του ΑΝΤ1?! Confused


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Μάρ 2006, 21:48:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OXI αλλά παρότι δεν είδα το ρεπορτάζ στον Αντ1 είδα άρθρο στα νέα σχετικά με τις κλοπές αυτοκινήτων και τις επικίνδυνες περιοχές! Ίσως έχουν αυξηθεί πολύ γενικώς οι κλοπές. Πάντως το Evo Μαρτίου έχει δημοσιεύσει μια ανακοίνωση που είχα στείλει σε όλα τα περιοδικά του χώρου, απλά επειδή τηλεφωνικά μου είχαν πει ότι δεν δημοσιεύουν συνήθως τέτοια πράγματα θεώρησα ότι δεν θα τη βάλουν και δεν τους ειδοποίησα όταν βρέθηκε το αυτοκίνητο! Καλοσύνη τους πάντως, το βάλαν στις επιστολές και με έντονα γράμματα Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
giannhs13 (giannhs)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 44

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Δεκ 2010, 16:09:46    Θέμα δημοσίευσης: ηι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΥΧΕΡΟΣΣΣΣΣΣ.


GIA PANTA PEUGEOT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0983s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on