PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

φανάρια 207 rc
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 00:29:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι γρίλιες είναι ουσιαστικά δύο κομμάτια η πάνω και η κάτω μπαίνουν κουμποτές εφόσον γίνει αποσυναρμολόγηση του προφυλακτήρα! Κωδ: γριλία άνω 00007414QE κόστος 84.04Ε
Κωδ: γριλία κάτω 00007414Q6 κόστος 118.38Ε! και μαζί με τοποθέτηση μου πήγε 287Ε! αλλά από αισθητικό αποτέλεσμα ήταν τέλειο χαλάλι Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 00:36:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τσαμπα πραμα οι γριλιες.....δεν το περιμενα οτι ειναι τοσο ακριβες....

μια χαρα ειναι μαυρες στο δικο μου....ολοι νομιζουν οτι ειναι το 1.4..!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 00:44:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντα έτσι είναι από αντιπρωσοποία και θα είναι για πάντα! σου πιάνουν τον κ...ο και με τα δυο χέρια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 00:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι δικές μου με κανα 10ευρω τι σου λένε? Very happy

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 00:55:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως πολύ όμορφες! Wink και το χρώμα επίσης το γκρι sharke του πάει πολύ! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 00:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το έψηνα και εγώ να βάλω τις γρίλλιες του RC, αλλά είπα να δοκιμάσω πρώτα αυτά και αφού βγήκαν καλές τις άφησα..Εντάξει δεν είναι όπως οι μαμά αλλά καλές είναι Wink Είναι το γκρι thorium αυτό, το shark είναι λίγο πιο σκούρο νομίζω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 01:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ το rallye μου το ήθελα σε λευκό αλλά είχαν εξαντληθεί κ το πήρα σε μαύρο (όχι ο,τι με χαλάει) Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 15:34:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο (ironman), μπαίνουν εύκολα οι νίκελ ταινίες? Αυτές που υπάρχουν στο ebay είναι κομμένες στα μέτρα της γρίλιας του 207, ή τις κόβεις εσύ? Για δώσε κανα diy στο σχετικό thread αν μπορείς. Σκέφτομαι να προχωρήσω άμεσα σε αγορά.

Υπόψιν, στο αμάξι σου δείχνουν υπέροχες και φαντάζομαι ότι και στο δικό μου (manitoba grey) θα είναι εξίσου ωραίες..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούν 2010, 15:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:
Γιώργο (ironman), μπαίνουν εύκολα οι νίκελ ταινίες? Αυτές που υπάρχουν στο ebay είναι κομμένες στα μέτρα της γρίλιας του 207, ή τις κόβεις εσύ? Για δώσε κανα diy στο σχετικό thread αν μπορείς. Σκέφτομαι να προχωρήσω άμεσα σε αγορά.

Υπόψιν, στο αμάξι σου δείχνουν υπέροχες και φαντάζομαι ότι και στο δικό μου (manitoba grey) θα είναι εξίσου ωραίες..


Πόσταρα εδώ για να μην είμαστε off-topic Smile

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=381241#381241
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2010, 16:56:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Τα φανάρια των GT/RC παίζουν απλά plug and play στο rallye ή θέλουν κάποια πατέντα κτλ? Έχουν την ίδια μπρίζα στο ίδιο σημείο ας πούμε? Τα φώτα στροφής ξέρω οτι θέλουν πατέντα οκ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
hom (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye ΤΗΡ

Ένταξη: 19 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Δεκ 2010, 22:57:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα κ απο μενα παιδια.. λοιπον επειδη ενδιαφερθηκα κ εγω να μαθω ποσο κανουν τα φαναρια του rc πηρα πριν περιπου μια βδομαδα τηλεφωνο στα ανταλλακτικα τησ lion K m ειπαν οτι το ενα φαναρι κοστιζει 352 ευρω Shocked αρα 700 ευρω γ το ζευγαρι Surprised επισηςτου gt μπορεις να τα βρεις aftermarket του Rc ομωσ δεν νομιζω... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Δεκ 2010, 23:50:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

hom έγραψε:
καλησπερα κ απο μενα παιδια.. λοιπον επειδη ενδιαφερθηκα κ εγω να μαθω ποσο κανουν τα φαναρια του rc πηρα πριν περιπου μια βδομαδα τηλεφωνο στα ανταλλακτικα τησ lion K m ειπαν οτι το ενα φαναρι κοστιζει 352 ευρω Shocked αρα 700 ευρω γ το ζευγαρι Surprised επισηςτου gt μπορεις να τα βρεις aftermarket του Rc ομωσ δεν νομιζω... Sad


Αυτή τη περίοδο έχει 20-25% έκπτωση και στα φανάρια απ'ότι είχα διαβάσει. Με την έκπτωση είναι τόσο? Επίσης είχα δει ένα rallye με "φιμέ" τα μαμά του φανάρια. Ίσως μπορείς κάπως να το κάνεις και αυτό. Δε ξέρω πώς το έκανε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 00:06:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλό και με χαμηλό κόστος. Το πας σε μπογιατζή και σου περνάει βερνίκι αυτοκινήτου το οποίο έχει σκουρύνει με μαύρο χρώμα, έτσι το φανάρι γίνεται φιμέ. Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 00:17:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε χάνει σε φωτεινότητα όμως έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2010, 00:22:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιθανών να χάσει λίγο, όχι όμως τίποτα υπερβολικό, μιλάμε για ελαφρύ φιμέ. βάζεις και καμία π.χ. osram night breaker και είσαι κομπλέ.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3165s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on