PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206cc - αμορτισέρ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2010, 17:47:56    Θέμα δημοσίευσης: 206cc - αμορτισέρ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια καλησπερα.
εχει ερθει η ωρα για το service ton 70.000 και πηρα στην λαιν να κλεισΩ ραντεβου και ολα οκ.μου ειπανε οτι ειναι ωρα για το μεγαλο σερβις τιμη γυρω στα 320 ευρω (πολλα μοθ φανηκανε αλλα τελοσ παντον).
και τους ρωτησα γιατι θελω να αλλαξω αμορτισερ να βαλω του rc h toy 2l.μαζι με ελατηρια χαμηλωματος και μου ειπανε οτι δεν το αναλαμβανουνε!!
ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΒΑΖΟΥΜΕ.
PERIEΕΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΛΑΙΝ.
JERETE ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΤΗΝ ΛΑΙΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ 450ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΜΑ ΧςΡΙΣ ΧΑΜΗΛΩΜΑ ΒΕΒΑΙΑ.200ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ 250 ΕΡΓΑΣΙΑ!!!
ΟΠΟΙΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 14:14:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια τελικα κατεληξα σε kayaba kai h/r 3.5cm ελατηρια λογο τιμης.γυρω στα 400 ευρω με τοποθετηση και ευθηγραμμιση.
κανενα μαγαζι να τα βαλω? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 23:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν σκεφτεις οτι με +350ε παιρνεις τοποθετημενη ρυθμιζομενης σκληροτητας και υψους στενοπιατελη ειναι πολυ σοφη αγορα Confused Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 23:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου τη εννοεις ?δεν ειναι καλη επιλογη?δεν κανω κατι extreme στην οδηγηση μου.
εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο?σοβαρα το λεω.πες μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2010, 19:30:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια τα εβαλα σημερα .αρκετα καλα τα νιωθω καμια σχεση με τα μαμα.και με τα h/r 3.5'' εκατσε ωραια και εδειξε και λιγο..
ευχαριστω μαγκες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Μάρ 2010, 19:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peristeriotis έγραψε:
φιλε μου τη εννοεις ?δεν ειναι καλη επιλογη?δεν κανω κατι extreme στην οδηγηση μου.
εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο?σοβαρα το λεω.πες μου

ριξε ενα βλεφαρο εδω...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=357529#357529

αν και αφου τα εβαλες και εσενα σου κανουν,
εμας μας περισσευουν!
μεγειες και καλες ανοιχτες βολτες Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 04:04:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια συγκεκριμενα η αναρτηση kayaba με τα h/r 3,5cm ελατηρια που αναφερθεικατε παραπανω ποσο κοστιζει???


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
peristeriotis (giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 206 cc 1.6 16v (2002)

Ένταξη: 28 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 22:05:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕ 400 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΥΘΥΓΡ.
ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΒΛΕΠΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΑ ΜΑΜΑ .
ΚΑΘΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!
ΑΠΛΑ ΕΒαλα αυτα γιατι τα δεν ηθελα να ανεβαασω παραπανω το budget μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 05:02:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη φιλε μου οταν λες δεν εκανες τη σωστοτερη επιλογη? Γιατι θελει να βαλει ακριβος αυτα που φορας (kayaba me hr 3,5cm) ενα φιλαρακι μου!
Α και που τις εβαλες? (αφτο αν υπαρχει προβλημα σχετικα με διαφιμισει που λενε τα παιδια στειλτο μου σε πμ)!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!!


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PANNT (ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206CC 1.6(2004)

Ένταξη: 28 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 15

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Σεπ 2010, 20:48:12    Θέμα δημοσίευσης: αμορτισερ206 cc???? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια.καμια συμβουλη για το τι αμορτισερ να βαλω στο τουτου?θελω κατι ενδιαμεσο οχι κουτσουρο ουτε βαρκα.θελω κ ελατηρια ?εχω 60.000 χιλ.
ακουω συμβουλες . . . .


ΚΛΕΙΣΤΟ !ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Σεπ 2010, 02:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει σχετικο τοπικ Evil Τεσπα βαλε του 2λιτρου και 3cm ελατηρια eibach η HR και εισαι μια χαρα..ουτε κουτσουρο ουτε βαρκα..Συνολο περιπου στα 400 καινουρια τοποθετημενα η 250 αν βρεις μεταχειρισμενα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Σεπ 2010, 12:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...ή βαλε bilstein τα μαυρα... ενδιαμεσα απο μαμα και rc...
δες το τοπικ..

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=135&start=1600


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1086s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on