PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Δεκ 2009, 21:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυριο σαββατο 12 ηωρα μπαλι...καφε-meeting..ολοι καλεσμενοι!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Δεκ 2009, 01:07:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ποιους πετυχες φιλτατε και μας αποκαλεις χοχλιους; Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Δεκ 2009, 10:19:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ποιους πετυχες φιλτατε και μας αποκαλεις χοχλιους; Laughing

αντιθετως ολοι εχετε κρυφτει τωρα που βρεχει και μολις σταματησει η βροχα και βγει ο ηλιος θα κανετε την εμφανιση σας.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Δεκ 2009, 14:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ποιους πετυχες φιλτατε και μας αποκαλεις χοχλιους; Laughing

αντιθετως ολοι εχετε κρυφτει τωρα που βρεχει και μολις σταματησει η βροχα και βγει ο ηλιος θα κανετε την εμφανιση σας.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Εγω νομισα πως με πετυχες χθες βραδυ κατω στο κεντρο(εψαχνα φαρμακειο) Mad και μαλιστα μπροστα μου ηταν σε καποια φαση και ενα μπλε 207 ραλυ και λεω να δεις καπου θα μας ειδε...το παιδι με το 207 δε το ξερω αλλα πρεπει να ειναι αυτος που ειχε ερθει μαζι μας στη πρωτη εκδρομη στο Ρεθυμνο,τεσπα εμενα πιο πιθανο ειναι να με πετυχεις οταν βρεχει παρα οταν εχει καλο καιρο Laughing προτιμω το μηχανακι με τη λιακαδα Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 01:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη χρονια σε ολους σας κρητικαροι....με υγεια και χαρα!!!!!!
καλες βολτες και καλα γκαζακια με προσοχη παντα.....
περιμενω να δω τι θα κανονισετε και ποτε? Wink Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 17:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη χρονια παιδια και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος,κανα νεο σχετικα με το τρακντεϊ παιζει,τι θα κανουμε τελικα;


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
France_8v (Άγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 1.6 (16v)

Ένταξη: 13 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 167
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 22:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά με αγάπη, υγεία, χαρά κ κρύο αέρα στην εισαγωγή του pug μας Laughing.
Κανονίστηκε το track day για τις 24 του μήνα (αυτού) στην πίστα καρτ των Χανίων.Σύντομα θα ανέβει κ η επίσημη ανακοίνωση.
Ορίστε κ μερικές πληροφορίες...
http://www.pistapark.gr/


Μπαίνω με τις πόρτες κ βγαίνω με το τιμόνι στο χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 18:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι παιδια κανονιστικε το track day....θα με κανετε να αλλαξω λαστιχα πριν την ωρα μου ρε πο**τη* μου....παντα ενω εχω αλλα μου ξεφυτρωνετε αλλα....αλλα θα σας φτιαξω εγω στις 24 του μηνα Laughing Laughing Laughing
πιστευω οτι θα ειναι απο τις καλυτερες εκδρομες-διοργανωσεις απο ολες που εχουμε κανει εμεις οι κρητικαροι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ (((παρολο που συχενομαι τις καρτοπιστες θα ερθω και θα συμμετεχω ετσι για το χαβαλεδοπαρεο Crying or Very sad Crying or Very sad )))


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
apolonios (Ευτύχης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1.6T 150 BHP

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2010, 08:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα παιδες.

πολυ ησυχια βλεπω και ανησυχω.Θα κανουμε πραμα ηντα λετε??να κανονισουμε οταν θα εχω εξοδο προφανος αν και εχουν ερθει τα νιουφια σε καμια βδομαδα 8α ειναι χαλαρος ο παλιοσ Razz


Peugeot 207 Rallye στρωμενο.
Τωρα θα μαζεψουμε λεφτα για Salex....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2010, 12:39:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα,φιλε ευτυχη οντως πολυ ησυχια απο εδω,,αλλα τι να κανεις φιλε ολα καλα...πολλοι ομως οταν θελουν να μαθουν και να λυσουν αποριες και να παρουν καμια γνωμη-ξερουν να μουν να διαβασουν αλλα να συντονιζονται απο εδω δεν ξερουν....οποτε αστο μην το ψαχνεις ολα καλα μην συζηταμε παλι για τα ιδια και τα ιδια!!!
βολταρακι-α θα τα κανουμε εαν και οι συμετοχες τους εχουν πεσει ολων..βλεπεις δεν τους κανουμε και εμεις κανενα δωρακι ρε φιλε Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
orfanos mulopotamos (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 rallye (2008)

Ένταξη: 19 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 222

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Μάϊ 2010, 19:35:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ..... Hunter Hunter σαν πολυ δεν εχουμε πεσει... ελατε ριχτε προτασεις για βολταρακι.... εγω πρωτεινω να παμε οροπαιδιο λασιθιου που εχει φοβερη στοφοδιαδρομη για μερικους μερικους... υπαρχει μια ταβερνα που απο'τι εχω μαθει ειναι αντε γεια και εχει και μεγαλο χωρο για parking... και στον κατεβασμο παμε για καφε στν χερσονησο η καπου εκει...ακουω....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάϊ 2010, 14:50:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

orfanos mulopotamos έγραψε:
ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ..... Hunter Hunter σαν πολυ δεν εχουμε πεσει... ελατε ριχτε προτασεις για βολταρακι.... εγω πρωτεινω να παμε οροπαιδιο λασιθιου που εχει φοβερη στοφοδιαδρομη για μερικους μερικους... υπαρχει μια ταβερνα που απο'τι εχω μαθει ειναι αντε γεια και εχει και μεγαλο χωρο για parking... και στον κατεβασμο παμε για καφε στν χερσονησο η καπου εκει...ακουω....




προς το παρον ελα να κανεις μια βολτα με ενα επαναπρογραμματισμο που εκανα να τα που με κιολας και ασε τις οργανωμενες βολτες....
χλωμο το βλεπω!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
orfanos mulopotamos (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 rallye (2008)

Ένταξη: 19 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 222

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάϊ 2010, 17:20:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμ.... καλο μου ακουγεται.... προχθες ειχα ερθει στο καφε αλλα ειχες ρεπο λεει....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Αύγ 2010, 10:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και φέτος διάλεξα την Κρήτη ως προορισμό των διακοπών μου
θα είμαι στο νησί από 15-29/8 στα Χανιά και στο Ηράκλειο
θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά με όποιον θέλει για καφεδάκι ή καμιά ρακί!!!
να μου πέιτε και tips που να πάω για να στήσω σκηνή (ελεύθερα και οργανωμένα)



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Σελίδα 15 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2121s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on