PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 13:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 13:10:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νίκο, μήπως έχει ο σόδας και τρίτη θέση διαθέσιμη;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 13:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο sodas ειναι χαμηλωμενος και με 3ο ατομο και 3ο ποδηλατο βρισκει πισω.........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 14:06:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

4η ημέρα του challenge στο endomondo, η 3η θέση με 12099 θερμίδες καλά κρατιέται ακόμα από εμένα, και ήδη αρχίσανε οι μπουρδο-μπηχτές του τύπου:

Κώδικας:
Emmanouil Psaradakis

Stavro pos ta kataferneis se 1h:34m na kes toses thermides?!
Pantos na xereis oti sinithos den kerdizoun (sxedon panta) osoi vgenoun proti sta Challanges kai oposdipote opoios kanei poustia mporei na min toys tin poun alla ton thavoun.Episis min se anxonei pou kapoioi einai poli mrosta tha deis oti se 25 meres pou thelei akoma tha pesoun .Polloi apo aytous einai se toyrs kai meta stamatane kai alloi apla klevoun kanoun pousties vazontas pseftika routs ,vazontas oti einai ypervaroi alla sinama pane me megales taxitites ka gia na grafoun perissoteres thermides
den tin glitonoun tha toys petaxoun exo kai ean oxi sigoura den tha kerdisoun pote filika
E.Psaradakis
Talos Chania


Και οι απαντήσεις ανάλογες στο ύφος της ερώτησης:

Κώδικας:
Stavros 30cm

eimai 1.93 kai 93kg, to podilato einai KTM Life Track (se megethos XL i 51 an se volevei). Den exw skopo na vgw prwtos sto challenge afou outws i allws den kerdizei o prwtos alla kathe 100 thermides pairneis mia symmetoxi kai meta ginetai klirwsi (Etsi einai oi oroi tou challenge, swsta?)

den einai thema kerdous alla an exeis proseksei opws sou eipa kai otan aperripsa to challenge, ta ypsometra ta opoia kinoumai den exoun kai toso megali apoklisi (etsi einai i Larisa, den mporw na kanw kati) opote einai pio efkolo gia emena na grapsw xiliometra xwris na kourazomai toso poly.

an ypologizei lathos tis thermides, den efthynomai egw, alla to idio to programma. Egw grafw tis diadromes sto Nokia N79 moy kai tis kanw upload kateftheian apo to kinito.


****τσα και καράτε





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 14:18:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι δεν έχει και απόλυτη εφαρμογή αυτό το challenge γιατί το ανοίγω κι εγώ και πάω με την μηχανή μέχρι 30 χιλιόμετρα και βγαίνω...θεός....

Τώρα ο τυπάς τι ζόρι τραβάει? Του μίλησες εσύ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 14:20:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
τσίμπα κάτι απ εδώ
http://www.evanscycles.com/categories/bicycle-accessories/car-racks-accessories/boot-mounted

έχει μερικές με 50-60 λίρες... είναι μια χαρά. μεταφορικά από 50 λίρες κ πάνω τζάμπα. (κουριερ στο σπίτι, όχι ταχυδρομείο, δοκιμασμένο!)

δες κ εδώ... πάνω κάτω τα ίδια έχει:
http://www.chainreactioncycles.com/Categories.aspx?CategoryID=166
(έχει κανονικά μεταφορικά, 23 ευρώ αν θυμάμαι καλά)
evamscycles.com:

Thule 9103 ClipOn 3-bike hatchback rear

Deliver to: Greece

Delivery cost for this item: € 46.08
For free delivery spend over: € 576.04

---

Στο chainreactioncycles έχει πιο λογικές τιμές και μεταφορικά...


STELIOS υπάρχει περίπτωση να μου πάρεις και εμένα μια σαν την δική σου και να σου στείλω τα λεφτά?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 14:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Ναι δεν έχει και απόλυτη εφαρμογή αυτό το challenge γιατί το ανοίγω κι εγώ και πάω με την μηχανή μέχρι 30 χιλιόμετρα και βγαίνω...θεός....

Τώρα ο τυπάς τι ζόρι τραβάει? Του μίλησες εσύ?
Όχι φυσικά, δεν του μίλησα εγώ καθόλου, απλά ζορίζεται και επειδή πρέπει να αποδείξει ότι είναι Έλληνας, πρέπει να του λύσω όλες τις απορίες και στο τέλος να μαλώσουμε Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 14:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.evanscycles.com/products/saris/sentinel-2-bike-car-rack-ec019117

5 λίρες μεταφορικά...


τα υπόλοιπα όντως έχουν 40 λίρες...

τα τζάμπα μεταφορικά από 50 λίρες αγορές είναι για τα υπόλοιπα (νορμάλ βάρους) πράγματα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 14:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
p206Mike έγραψε:
Ναι δεν έχει και απόλυτη εφαρμογή αυτό το challenge γιατί το ανοίγω κι εγώ και πάω με την μηχανή μέχρι 30 χιλιόμετρα και βγαίνω...θεός....

Τώρα ο τυπάς τι ζόρι τραβάει? Του μίλησες εσύ?
Όχι φυσικά, δεν του μίλησα εγώ καθόλου, απλά ζορίζεται και επειδή πρέπει να αποδείξει ότι είναι Έλληνας, πρέπει να του λύσω όλες τις απορίες και στο τέλος να μαλώσουμε Rolling eyes


αυτός είχε κάνει κ request να μπει στο PSClub team κ του έριξα άκυρο... το χα γράψει πριν 2-3 σελίδες εδώ μέσα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 15:19:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
http://www.evanscycles.com/products/saris/sentinel-2-bike-car-rack-ec019117

5 λίρες μεταφορικά...
Out of stock, Due 25/05/2010 Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 15:40:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
http://www.evanscycles.com/products/saris/sentinel-2-bike-car-rack-ec019117

5 λίρες μεταφορικά...
Out of stock, Due 25/05/2010 Sad


i know...

εγώ θα περάσω από πράκτικερ να δω τι παίζει από φθηνές...
αν δεν βρω κάτι στα 50 ευρώ κοντά, τότε θα παραγγείλω αυτή στις 25/5 που θα την έχει φέρει. προτιμώ κάποια φθηνή και επώνυμη παρά μια σκέτη φθηνή Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 16:22:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
****τσα και καράτε


Πσσσσσττττ άσσε του καράτε, ο Τάλως είναι ποδηλατική ομάδα των Χανίων.

και πας και τους λες, ότι βγάζεις μέσες ωριαίες 32 & 35 km και τελικές 85 με το ποδηλατάκι της πλάκας....


Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 16:41:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατρευτα
ασε τον 30ποντο να παιζει απο δω και απο κει στα φορα κλπ
και κοιτα να ρθεις το βραδυ!
και μη μου πεις οτι εχεις να κανει Babysitting Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 16:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μου παρουν την πρωτια??????


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 16:46:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

STELIOS υπάρχει περίπτωση να μου πάρεις και εμένα μια σαν την δική σου και να σου στείλω τα λεφτά?


Ναι, no problem.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 17:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μόλις ενημερώθηκα ότι μου αγόρασαν μία σχάρα από πράκτικερ...
50 ευρώ ακριβώς... 3 ποδήλατα.

ενημέρωση αργότερα όταν θα την έχω στα χέρια μου Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 17:36:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να προσεχετε τα μαξιλαρακια/λαστιχα της σχαρας να μην "πατανε" πάνω στην λαμαρινα του αυτοκινητου γιατι σιγα-σιγα γδερνεται το χρωμα απο την σκονη που εγκωβιζεται ακομα και εν κινηση, ακομα και αν εχετε καθαρισει την λαμαρινα και τα λαστιχα πριν τοποθετησετε την σχαρα...

στα 206 μπορουν να ρυθμιστουν ωστε τα κατω να πατανε πάνω στην πινακιδα και τα πάνω στο μεσο περιπου του πισω παρμπριζ Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 17:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
γιατρευτα
ασε τον 30ποντο να παιζει απο δω και απο κει στα φορα κλπ
και κοιτα να ρθεις το βραδυ!
και μη μου πεις οτι εχεις να κανει Babysitting Laughing Laughing Laughing


Δεν μπορώ απόψε γαμωτ... και ζηλεύω γιατί θα ήταν σούπερ μια βόλτα στην παραλιακή... Sad Sad


Θα κοιτάξετε στο endomondo μου εκεί που λέει routes την διαδρομή στον Υμμητοστ, να πείτε καμιά ιδέα????
Rolling eyes Razz Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 17:56:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eΞEΣcuze me αλλα πως το βλεπω αυτο στο προφιλ σου? Shocked Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Μάϊ 2010, 18:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Πσσσσσττττ άσσε του καράτε, ο Τάλως είναι ποδηλατική ομάδα των Χανίων.

και πας και τους λες, ότι βγάζεις μέσες ωριαίες 32 & 35 km και τελικές 85 με το ποδηλατάκι της πλάκας....

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Στα 30 μου για το τί είναι ο Τάλως, ακόμα χειρότερα για αυτόν!

Το ποδηλατάκι της πλάκας, εκτός του ότι έχει και γα** τις σχέσεις στα γρανάζια του (πιάνουν τόπο τα 500 ευρώ), δεν έχει κανένα λόγο να ΜΗΝ βγάζει 32 και 35 χλμ μέσες ωριαίες στα υψόμετρα που κινούμαι.

Τα 85 τελική πού τα είδες, δεν ξέρω, εγώ ακόμα τα ψάχνω.

Κώδικας:
Emmanouil Psaradakis

ama eisai tosa kila tote den nomizo na kanei lathos ,kala ta pas sinexise!
ego apla se enimerosa gia kalo skopo
An ekana lathos sorry
filika
E>Psaradakis


Κώδικας:
Stavros 30cm

Tosa kila eimai, den exw na krypsw kati.

Oti allo xreiasteis pes mou na se enimerwsw kai egw, panta gia kalo skopo gia na min yparxoun yponoies adikias i klepsias klp.


Και το ξεμπρόστιασμα θα συνεχιστεί μέχρι να βάλει μυαλό Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 117 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,6868s (PHP: 46% - SQL: 54%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on