PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το τελικο καζανακι μειωνει την αποδοση?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thanasis206 (thanasis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206CC 1.6 (2002)

Ένταξη: 23 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 20:41:27    Θέμα δημοσίευσης: Το τελικο καζανακι μειωνει την αποδοση? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας!

Ειμαι κατοχος ενος 206CC, 1.600κυβικα!

Θελω να βαλω ενα τελικο καζανακι αλλα μου ειπαν οτι
θα μου μειωσει την αποδοση του αυτοκινητου...

ποια ειναι η γνωμη σας?


!! 206 CC !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
8emos (8emos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rally 16v(2002)

Ένταξη: 16 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 60
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 23:47:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν βάλεις ενα τελικό πού τεριάζει στα χαρακτηριστικά του κινητήρα σου θα σου ανεβάσει την απόδοση σε πολύ περιορισμένο βαθμό.αν βαλεις ενα π δεν ταιριάζει τον κινητηρα σ θα γίνει το ανάποδο οπως είπες κ εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2010, 03:01:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ti akrivos theleis apo to amaksi sou?
poio einai to status tora kai ti skopeveis na kaneis?
prepei ayta ta 2 na einai ksekathara gia na exeis kai ksekathari apantisi
allios ola einai sxetika
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thanasis206 (thanasis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206CC 1.6 (2002)

Ένταξη: 23 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 22:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελω ενα τελικο καζανακι που να κανει μπασο ηχο και να μιν ακουγεται υπερβολικα...

8emo οταν λες να ταιριαζει στα χαρακτηριστικα του αμαξιου μου τι εννοεισ? απο τι εξαρταται αυτο?


!! 206 CC !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TIOS (www.myspace.com/ipatios)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 GT

Ένταξη: 30 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 58
Τόπος: PTOLEMAIDA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 22:48:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγαινε στον παπαδοπουλο να σου κανει ενα καζανακι οπως το θες εσυ ( με θορυβο ,χωρις θορυβο , με μπασο κτλ) και να κερδισεις και λιγο εγω στο δικο μου εκανα ολη την εξατμιση και ειμουν υπερβολικα ευχαριστημενος ......με λιγα λογια κανε κατι σε χειροποιητο μην δινεις τζαμπα λεφτα σε επωνυμες εξατμισεις ... φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
thanasis206 (thanasis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206CC 1.6 (2002)

Ένταξη: 23 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιαν 2010, 19:49:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω πολυ!!!!!


!! 206 CC !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Paylos_207T (Paylos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 T 1.6 (16V) Rallye (2008)&am

Ένταξη: 01 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 80
Τόπος: ΕΔΕΣΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Φεβ 2010, 14:43:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μη ακους τι λενε δεν 8α μειω8ει η αποδοση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Φεβ 2010, 15:26:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα αυξηθει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0799s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on