PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Τακάκια
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 12:16:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oti peite

εγω παντως μετα απο τα οσα χρηματα ειχα δωσει στο 206 (αλλαζουν οι εποχες ο γαμος θα μας στραγγαλισει) δυο πραματα δε μετανιωσα

α/ το κρουζ γιατι γλυτωνα κλησεις
β/ τα φρενα γιατι γλυτωσα καταστασεις στο δρομο πολλες φορες σε ολα μου τα αμαξια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 12:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι πιστεύω πως αν τελικά ο συνδυασμός DS 2500+δίσκους Oreca ή γενικά οποιοσδήποτε άλλος συνδυασμός, βελτιώνει την απόσταση ακινητοποίησης, τότε, ναι, αξίζει η μετατροπή και κατα συνέπεια το επιπλέον κόστος.

Και ο λόγος είναι ότι η διαφορά του 0,5μ ή 1μ (ή ακόμη και cm) στην απόσταση μπορεί να είναι διαφορά στο σταματάω mm από τον πίσω προφυλακτήρα του μπροστινού ή πέφτω πάνω του, με ό,τι συνεπάγεται σε κόστος αυτό.

Πιστεύω ότι η βελτίωση στα φρένα είναι σημαντική, πάντα σε λογικά πλαίσια από πλευράς επιλογής ανταλλακτικών σε σχέση με το κόστος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 12:23:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι θεμα μονο μετρων ακινητοποιησης.
Απο τη στιγμη που καποιοι κανουν-με και εναλλακτικη χρηση του αυτοκινητου τους μετραει και η αντοχη στο χρονο και στη χρηση.


ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ξαναγραφτεί εδω για 106-saxo απλά θα διαγραφτεί.
Υπάρχουν ηδη δυο τοπικ σχετικα με τα φρενα στα 106 και μπορείτε να ανοιξετε οσα ακομα τοπικ θελετε.

καποια στιγμή υπαρχει σκεψη να χωριστεί το φορουμ με βαση τα μοντελα

Eκ της MOD Team
MEMsound




Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pug_rules 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιαν 2010, 20:23:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια, μηπως ξερει κανεις τον κωδικο των Ferodo ds2500 για 266 x 20.5 με δαγκανα Lucas;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Φεβ 2010, 19:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κάποιος να μου πει τι τακάκι είναι αυτό και αυτό
Τα μαμά από 247 δεν είναι?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2010, 11:01:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Ξέρει κάποιος να μου πει τι τακάκι είναι αυτό και αυτό
Τα μαμά από 247 δεν είναι?


Ουδείς? Πίστευα πως οι γκουρού του θέματος με τους κωδικούς που έχει πάνω θα το βρίσκανε..έψαξα στο νετ δε βρήκα τίποτα. Έχω την εντύπωση πως είναι 247 από ραλύ..αλλά δε θέλω να μείνω απλά με την εντύπωση. Sad


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Σελίδα 14 από 14

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1143s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on