PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΕΠΕΙΓΟΝ ΒΟΗΘΕΙΑ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TIOS (www.myspace.com/ipatios)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 GT

Ένταξη: 30 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 58
Τόπος: PTOLEMAIDA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 01:15:54    Θέμα δημοσίευσης: ΕΠΕΙΓΟΝ ΒΟΗΘΕΙΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει ένα παλικάρι 28 ετών στον Ευαγγελισµό που χρειάζεται αίμα.
Σοβαρό ατύχημα με μηχανη έχουν πειραχτεί ζωτικά όργανα.
Τα στοιχεία είναι: Μερισιώτης Βαγγέλης, Ευαγγελισμός ΜΕΘ2, ώρες 8.30-14.00 και 15.00-19.00
Χρειάζεται να κάνει μεταμοσχευση συκωτιού και πρέπει να βρουμε αιμα αποκλειστικά ομάδας 'Ο αρνητικό'
Εάν μπορείτε ανακοινώστε το διότι έχει ζωή μια δύο εβδομάδες.
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ. ΤΗΛ-ΦΑΞ :26210-35638, ΚΙΝ: 694443 5596944434 559
ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ. 1 ΛΕΠΤΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 03:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ φοβάμαι ότι το παιδί μπορεί να έχει αποδημήσει εις κύριον αν βασίζεται σε αυτά τα chain mail


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 08:48:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μ'αρέσει που το κάνατε κ ανακοίνωση...


ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TIOS (www.myspace.com/ipatios)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 GT

Ένταξη: 30 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 58
Τόπος: PTOLEMAIDA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:24:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο το να καθεστε και να το διαβαζεται μονο στειλτε το και καπου μπορει να πιασει τοπο ..... πηραν αρκετοι τηλ για αιμα παντος

ο ελληνας αν δεν πει την μαλ***α του δεν γινεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:51:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ σόρρυ, είμαι ινδουιστής μοναχός και ήρθα μέσω νεπάλ


Εθελοντης αιμοδότης είμαι μάστορα και όποτε έχω ευκαιρία λέω γύρω μου να δώσουν αίμα, οπότε σκέψου καλύτερα/περισσότερο.

Το να αναπαράγουμε παλιές ή/και ψεύτικες ιστορίες που κυκλοφορούν στο ίντερνετ δεν τιμά καθόλου την προσπάθεια που γίνεται.

Λύκος, λύκος, λύκος, και όταν σκάσει μύτη όλοι θα γελάνε.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:52:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι να στείλουμε ρε φίλε; από τότε που μπήκε ο μερισιώτης στην εντατική έχουν περάσει 3 χρόνια. λες ακόμα να θέλει αίμα;

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=65831&cid=4

«Από τις αρχές του έτους, κάποιοι για άγνωστους λόγους δημοσιοποίησαν μέσω του διαδικτύου αυτή την ανακοίνωση, η οποία δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με την πραγματικότητα. Δυστυχώς κάποιοι ραδιοφωνικοί σταθμοί και ΜΜΕ αναπαρήγαγαν χωρίς να διασταυρώσουν την είδηση με αποτέλεσμα να γίνει η ζωή μου κόλαση...

Από τότε μέχρι σήμερα λαμβάνω κάθε μέρα τηλεφωνήματα απ' όλη την Ελλάδα και έχω χάσει την ηρεμία μου. Το πιο εξωφρενικό όμως της υπόθεσης είναι ότι στο νοσοκομείο του Ευαγγελισμού, όπως με ενημέρωσαν, έχουν συγκεντρωθεί 1.000 φιάλες με αίμα και δεν ξέρουν τι να τις κάνουν.

Είναι προφανές ότι κάποιοι χρησιμοποιώντας τα στοιχεία και το όνομά μου συγκέντρωσαν αυτή τη σημαντική ποσότητα αίματος. Απομένει στις διωκτικές Αρχές να εντοπίσουν τους δράστες» τόνισε ο κ. Σταθόπουλος μιλώντας στην εφημερίδα.

Ο ίδιος έχει ήδη καταθέσει μηνυτήρια αναφορά και κάνει έκκληση προς τους αποδέκτες του σχετικού ηλεκτρονικού μηνύματος ή της είδησης να μην την λαμβάνουν στα σοβαρά, καθώς πρόκειται για απάτη.









μετά από αυτό μπορεί να καταλήξει κάπως έτσι: Razz


Παράθεση:
Νεκρός βρέθηκε σήμερα το πρωί στο διαμέρισμα του 30χρονος.Ο 30χρονος σύμφωνα με πληροφορίες της αστυνομίας κρεμάστηκε με σεντόνι από τον ανεμιστήρα του σαλονιού του.Η αστυνομία αποκλείει το ενδεχόμενο εγκληματικής ενέργειας καθώς δεν βρέθηκαν ίχνη πάλης στο σπίτι.Φως στην υπόθεση έρχεται να ρίξει το γράμμα που άφησε ο νεαρός αυτόχειρας και εξετάζεται στο εγκληματολογικό εργαστήριο στην Γ.Α.Δ.Α.Σύμφωνα με πληροφορίες ο 30χρονος του οποίου το όνομα είναι Ευάγγελος Μερισιώτης δεν άντεξε την ψυχολογική πίεση των chain mails ενώ ο κύκλος του λέει πως δούλευε πολύ σκληρά για να μπορέσει να συντηρήσει τις 43.539 φιάλες αίματος που έχουνε συγκεντρωθεί στο όνομα του τον τελευταίο 1,5 χρόνο.Για οποιαδήποτε νεότερα στην υπόθεση θα ενημερώθείτε μέσα από το site της εφημερίδας μας www.radioarvyles.gr
Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Το πιο εξωφρενικό όμως της υπόθεσης είναι ότι στο νοσοκομείο του Ευαγγελισμού, όπως με ενημέρωσαν, έχουν συγκεντρωθεί 1.000 φιάλες με αίμα και δεν ξέρουν τι να τις κάνουν.



Ναι, καλά... Δεν έχουμε αίμα και δεν ξέρουν τι να κάνουν 1000 φιάλες; Rolling eyes


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επίσης

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=1&catid=1&artid=1072535&pg=1

και

Παράθεση:
Λοιπον επειδη εχω διαβασει πολλες μαλ***ες για το παλικαρι!!!
Το περιστατικο ειναι πραγματικο.Ο βαγγελης επειδη ειναι φιλος μου ηταν 3 μηνες στο νοσοκομειο Ευάγγελισμος με πολλαπλες εγχειρησεις και μεγαλο κινδυνο να χασει την ζωη του.

Το παιδι ειναι καλα τωρα.Βεβαια απο τοτε δεν εχει ξανακαβαλησει το CBR-600 που ειχε το οποιο εχει καταστραφει ολοκληρωτικα.Και για τους δυσπιστους το ατυχημα εγινε στον δρομο της Επιδαυρου οταν ο Βαγγελης εφυγε πανω σε στροφη και αγκαλιασε κυριολεκτικα ενα βραχο με περιπου 130 χλμ.


και

Παράθεση:
Φιλε μου το mail κυκλοφορει χωρις λογο εδω και αρκετο αφου το παιδι εγινε τελικα καλα.Μου εχει τυχει να ερθει και σε μενα.Το τηλεφωνο του συγκεκριμενου ανθρωπου καποιος βλακας το εβαλε για να του κανει φαρσα επειδη ξερω πως το αυθεντικο μηνυμα ΠΟΤΕ δεν περιειχε τηλ. ή mail.

Ο Ευαγγελισμος ας κοιταξει τα αρχεια του το Ιανουαριο - Απριλιο του 2008 να δει τελικα αν εχει ιδεα ή οχι.


από άλλο φόρουμ (moto.gr)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:56:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Το πιο εξωφρενικό όμως της υπόθεσης είναι ότι στο νοσοκομείο του Ευαγγελισμού, όπως με ενημέρωσαν, έχουν συγκεντρωθεί 1.000 φιάλες με αίμα και δεν ξέρουν τι να τις κάνουν.



Ναι, καλά... Δεν έχουμε αίμα και δεν ξέρουν τι να κάνουν 1000 φιάλες; Rolling eyes


καλά αυτό είναι παπ***ά του δημοσιογράφου που το έγραψε. zougla.gr καταλαβαίνεις από έγκυρη ενημέρωση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιαν 2010, 13:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό εννοώ, δεν καταφέρθηκα εναντίον σου... Σόρρυ αν κατάλαβες κάτι τέτοιο. Embarassed


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1668s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on