PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 HOW TO - ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΤΗ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
HATZHS (KOSTAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 16 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιαν 2010, 23:35:59    Θέμα δημοσίευσης: 307 HOW TO - ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΤΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ...ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΣΤΟ 307 ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΡΥΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟΝ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΡΕΥΜΑ...ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ Η ΑΠΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ?sorry για τα κεφαλαια τωρα το καταλαβα οτι πληκτρολογουσα με κεφαλαια...ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
rallos 16v (ilias)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rallye 16v...

Ένταξη: 03 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2010, 00:04:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: 307 HOW TO - ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HATZHS έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ...ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΑΛΛΑΞΑ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΣΤΟ 307 ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΡΥΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟΝ ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΡΕΥΜΑ...ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ Η ΑΠΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ?sorry για τα κεφαλαια τωρα το καταλαβα οτι πληκτρολογουσα με κεφαλαια...ευχαριστω


παρομοιο θεμα που θα σου λεισει την απορια http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=18594 Very happy


rallos 4ever... GaaaaaaN B@nG B@nG B@nG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
HATZHS (KOSTAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 16 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2010, 00:21:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα σαι καλα φιλε μου κ αυτο προβλημα μου φαινεται γιατι μια αποπηρα που εκανα προχτεσ να το περασω απο εκει που λεει δεν βρηκα ελευθερη διοδο να περαστει ηταν γεματες ολες κ ελεγα μηπως υπαρχει απο καπου αλλου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2010, 10:37:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sto 307 Θα ανοιξεις καπς θα βγαλεις καθαρηστηρα οδηγου...θα ξεβιδωσεις την απο κει πλευρα του πλαστικου θα βαλέις το χερακι σου απο μεσα να σπρωξεις και να ξεκουμπωσεις την σχαρα που εχει για τα νερα....μετα διπλα στην ντιζα που παει για τιο καπω θα δεις μια ταπα μαυρη την τραβας και ειτε την τρυπας αν περασεις λεπτο καλωδιο ειτε την βγαζεις τελειως αν βαλεις πιο χοντρο...οτι και να κανεις στεγανοποιησε το καλα με 3Μ γιατι αν τρεξουν νερα μεσα θα εχεις προβλημα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
HATZHS (KOSTAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 16 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2010, 22:59:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να σαι καλα φιλε μου αυτο μου φαινεται πιο βατο,θα το δω αυριο αν ειναι αυτο που λες κ θα ενημερωσω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιαν 2010, 09:38:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα φιλε μου,εγω το περασα απο τον θολο ,δεν με δυσκολεψε ουτε θαρω πως ειναι επικινδυνο(περνανε και κατι αλλα καλωδια απο εκει)...
τα βασικα που να προσεξεις ειναι παντα να δουλευεις με τον (-) πολο της μπαταριας σου out of order...,η αποσταση του καλωδιου απο τον πολο εως την ασφαλεια να ειναι οσο το δυνατον μικροτερο και να μην ξεπερναει τα ~30-40εκατοστα και να μην τσακισεις το καλωδιο σε καμια λαμαρινα και κοπει...τραυματισμενο καλωδιο= κινδυνος να καψεις κατι η ακομα και να παρει φωτια κατι...επισης για γειωση στο πορτ μπαγκαζ υπαρχουν πολλα σημεια ,ενα απο τα οποια ειναι η βιδα που κραταει εναν κρικο στην αριστερη πισω πλευρα (στην λαμαρινα που ειναι πισω απο το πισω αριστερο φαναρι)
οτιδηποτε αλλο θες 6932693825...δεν ηξερα αλλα εμαθα^^ λιγο διαβασμα και πρακτικη θελει...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0573s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on