PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Roll Cage για 206
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2010, 23:54:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:

Συμφωνα με αυτο που έχεις γράψει όσο στοίχημα θες....
Στο σημείο των καθισμάτων είναι πολύ μικρή η κλίση...
Και αν τα βάλεις στο πορτ μπαγκαζ, δεν ξερω τι κλίση θα έχει, αλλά πάλι εκτός ορίων φαντάζομαι... Εγώ δεν θα το έκανα με τίποτα να βάλω την ζώνη σε τόσο μεγάλη απόσταση.
Άσε που είναι μέγιστη μαλ***α αυτό που λές, γιατι ζώνη να βγαίνει εκτός cage δεν γίνεται που να χτυπάς τον κώλο σου κάτω...

Ρε Nik,οτι θες καταλαβαινεις; Dizzy2
Ποιες ζωνες θα βγαινουν εκτος cage αφου το 90% των σοβαρων cage πιανουν στις βασεις του αξονα.
Ε,αφου οι πισω βασεις του cage ειναι στην επιφανεια του πορτ μπαγκαζ,τοτε ποιος ο λογος αλλα και πως θα στηριξεις τις ζωνες εκει πισω; Question

Road_Runner έγραψε:

Νομίζω οτι τα cromo κλουβιά έχουν όλο ομολογκασιον. Και αν εχουν ομολογκασιόν δεν περνιούνται σαν ιδιοκατασκευη....
Για αυτο ομως δεν είμαι σίγουρος...

Εχω δει CrMo που περασε σαν ιδιοκατασκευη και τρεχει κανονικα με ΔΤΤ.
Ασχετα με αυτο ομως,ποιος ο λογος να μην τρεχει αφου οι προδιαγραφες ειναι ΟΚ για CrMo οποτε τοτε σιγουρα ειναι ΟΚ και για ιδιοκατασκευη.

Αυτα που λεω δεν ειναι τυχαια,ειναι μετα απο συζητηση με τον Μαραντζιδη... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1017s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on