PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΠΡΟΒΛΗΜΑ..... Προς τους διαχειριστες του forum.......

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gourtz (Gourtz Sound)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 (8v) turbo

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: ATHENS & PIRAEUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 18:41:20    Θέμα δημοσίευσης: ΠΡΟΒΛΗΜΑ..... Προς τους διαχειριστες του forum....... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη χρονια σε ολους. τις καλυτερες ευχες μου για το 2010..

καλο για το φορουμ θα ειναι να ψαχτουμε λιγο γτ υπαρχουν μερικοι που σβηνουν τα post ετσι επειδη δεν εχουν τι να κανουν .......

ειχα κανει ενα ποστ με δημοσκοπηση κτλ για ζαντες για το τι χρωμα να τις κανω τις εφτιαξα τις ζαντες μ. κ βρεθικε ο μαγκας που θα το σβησει ετσι χωρις λογο δεν εδωσα το δικαιομα σε κανεναν να το κανει αυτο κ το ποστ δεν ειχε τελειωσει κ αλλωστε δεν σβηνουνμε ετσι χωρις λογο κ χωρις την συγκαταθεση αυτου που το εχει διμιουργισει..... δεν ξερω αν εχει συμβει κ σε αλλους. ας πει κ κανενας την γνωμη για το θεμα...


206 και το intercooler na koitaei apilitika to thyma toy......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gourtz στις Παρ 01 Ιαν 2010, 20:29:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kos_argyris (kostas)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 rc (2008)

Ένταξη: 08 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 256

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 19:01:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε ξέρω τι έχει γίνει και μπορεί να έχεις δίκιο ρε φίλε, αλλά με τους χαρακτηρισμούς σου ήδη το χασες. Καλό είναι να προσέχεις λίγο τα λόγια σου μεχρι να διευκρινιστεί τι έχει γίνει.
Καλή χρονιά να έχεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 19:26:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι διαχειριστές έχουν κάθε δικαίωμα να σβήσουν οτιδήποτε, χωρίς καμία συγκατάθεση του δημιουργού, αν το ποστ πάει κόντρα στους κανόνες: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=9050

τώρα γιατί σβήστηκε δε μπορώ να σε βοηθήσω, καθώς είμαι διαχειριστής σε άλλες ενότητες. παρόλα αυτά οι χαρακτηρισμοί να λείπουν...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 19:41:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη χρονια και σε σενα!

Χθες, μερα που ηταν, καθησα 9 ωρες μπροστα απο τον υπολογιστη μου και εσβησα ~3400 τοπικ αγγελιων και ~4000 αλλα ποστς ακομα...
Μεσα σε αυτα ηταν και το τοπικ σου, μιας και εγραψες οτι κατασταλαξες στο χρωμα και οτι τις εβαψες ασπρες.
Ετσι λοιπον θεωρησα οτι δεν υπαρχει λογος να παραμεινει.
Για τις φωτογραφιες που ηθελες να ανεβασεις, υπαρχει ηδη σχετικο τοπικ με ζαντες στα 206 και ειναι [url= http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=9082&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E6%E1%ED%F4%E5%F2&start=1400]εδω[/url].


Επισης, θα σε παρακαλουσα να προσεχεις τον τροπο που εκφραζεσαι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gourtz (Gourtz Sound)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 (8v) turbo

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: ATHENS & PIRAEUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 20:33:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλαρακο απλα περιμενα κ αποψεις αλλες απο αλλα παιδια κ διαφορα αλλα σχετικα με το χρωμα κ τις φωτο που θα ανεβαζα στο ποστ..... κ παω ξαφνικα να μπω στο ποστ μ αλλα τπτ.... υπαρχουν κ αλλα ποστ που λενε διαφορα και ειναι παρα μα παρα πολυ καιρο στο φορουμ κ δεν λενε κατι ουσιαστικο.

δεν ειναι πιο σωστο ευοσον υπαρχει κινηση στο ποστ να μεινει live? η να εγραφες καποιος οτι ευφοσον το θεμα ειναι οκ να κλειδωθει η νασ διαγραφει... τεσπα

οτι εγινε εγινε το ποστ δεν γυρναει πισω


ας διαγραφει κ αυτο μην ποιανει χωρο στο server.......................


206 και το intercooler na koitaei apilitika to thyma toy......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 21:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το οτι σβηστηκε το ποστ σου σε πειραζει, το οτι στην υπογραφη σου και στο ονομα σου κανεις εμφανεστατη διαφημιση?
Τους κανονισμους του φορουμ τους εχεις διαβασει?
Πως λοιπον μας κάνεις και παρατήρηση??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gourtz (Gourtz Sound)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 (8v) turbo

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: ATHENS & PIRAEUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 23:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι οτι σβηστικε το ποστ αλλα δεν προλαβα καν να διαβασω τι απαντησεις εχουν γραψει τα υπολοιπα ατομα......

κ δεν ειναι θεμα διαφημισεις απλα σε ολα τα φορουμ ετσι ειμαι <<γνωστος>> κ αυτη ειναι η ονομασια μ. οπως εσενα σε ξερω με το δικο σου ονομα ετσι κ εμενα με το δικο μ.......


206 και το intercooler na koitaei apilitika to thyma toy......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιαν 2010, 23:48:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gourtz sound?? να φανταστώ το μικρό σου είναι gourtz και το επώνυμο sound. Χάρηκα κ. Sound. Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 00:06:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρχικα δεν μας ενδιαφερει πως σε ξερουν στα υπολοιπα φορουμ.
Εδω αν θες να ανηκεις στην παρεα μας, θα πρεπει να σεβαστεις τους κανονες του φορουμ που ουτε καν μπηκες στον κοπο να τους διαβασεις..

Αλλο το ψευδονυμο και αλλο το gourz sound...
και αλλο αυτο που εχεις βαλει στην υπογραφη σου...
Μην κοροιδευομαστε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Andreas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Δεν έχω τίποτα!! τι καλααά :)

Ένταξη: 21 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 359
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 03:04:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
gourtz sound?? να φανταστώ το μικρό σου είναι gourtz και το επώνυμο sound. Χάρηκα κ. Sound. Laughing Laughing


μη το κοροιδευεις το παιδι.
Τον ξερω , ετσι οντως λεγεται ...
και εσυ παιζει να τον ξερεις ,
ειναι ανηψιος του Κίτσου Sound και του Mem Sound..
αν τους εχεις ακουστα..


Read the directions, even if you don’t follow them.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 08:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gourtz έγραψε:
δεν ειναι οτι σβηστικε το ποστ αλλα δεν προλαβα καν να διαβασω τι απαντησεις εχουν γραψει τα υπολοιπα ατομα......

κ δεν ειναι θεμα διαφημισεις απλα σε ολα τα φορουμ ετσι ειμαι <<γνωστος>> κ αυτη ειναι η ονομασια μ. οπως εσενα σε ξερω με το δικο σου ονομα ετσι κ εμενα με το δικο μ.......



Αυτο σου εξηγω, οτι απο τη στιγμη που ανεφες οτι τις εβαψες δεν ειχε γραψει κανεις το παραμικρο σχολιο!

Αν θελεις σχολια και γνωμες για τις ζαντες επανω στο αμαξι σου, μπορεις να τις ανεβασεις στο τοπικ που σου εγραψα πιο πανω (εκει ανεβαζουμε ΟΛΟΙ)


Oσο για το αν ειναι απλως ενα ονοματεπωνυμο, επετρεψε μας να εχουμε αλλη αποψη.....:
http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=46815
http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=51986890811&ref=search&sid=552034232.1929684281..1

Tελος παντων, μερες που ειναι ας μη χαλαμε τις καρδιες μας............... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gourtz (Gourtz Sound)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 (8v) turbo

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: ATHENS & PIRAEUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 12:15:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε ghost dog αυτο ειναι το προβλημα οτι δνε ειδα τιποτα γιατι οταν το εγραψα κ μετα δεν ξερω αν μπικε καποιος η κατι τετοιο.κ στην τελικη δεν με νοιαζει το ποστ σιγα αλλα αυτο οτι πχ θα ανεβαζα μια φωτο ας μ ελεγε καποιος το θεμα πηγε εκει η οτι σβηστικε κ σε αλλα φορουμ γινεται λενε ξερεις κατι το θεμα εχει ληξει θα κλειδωθει η θα διαγραφη κανε ενα ποστ κ σβιστω ρε αδερφε οχι ετσι χυμα κ να ψαχνει ο αλλος το ποστ του...

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=51986890811&ref=search&sid=1167745363.1929684281..1
μια κ ανεφερες το facebook

η αυτο ας πουμε
η μιπως www.gourtz.jimdo.com ας πουμε

μια φορα τουλαχιστον εχω φτιαξει αρκετα αυτοκινητα απο το φορυμ και τωρα προσφατα και πιο παλια και απλες εγκαταστασεις κ πολυεστερικες πορτες πλατες ταμπλο οπως το δικο μ κτλ...κ ο οσο για τα φιλαρακια που κοροιδευουν καλυτερα να μας ερθουν σε μια συγκεντροση του streetbassclub η στο μαγαζι να δουμε τα μετρησουμε να δουμε κατα ποσο μετρανε....και μετα ας μου πουν οτι θελουν.... με δυο ηχεια απλα δεν πρεπει ουτε καν να μιλανε στην θεση τους για sound για ηχο κτλ....
κ προσοχη μη βαζετε δυνατα μουσικη μη σπασετε κανα τυμπανο χαχαχαχ

τελος παντων ας το κλεισουμε εδω το θεμα....γιατι ξεφευγει


206 και το intercooler na koitaei apilitika to thyma toy......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gourtz (Gourtz Sound)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 (8v) turbo

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: ATHENS & PIRAEUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 12:19:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tελος παντων, μερες που ειναι ας μη χαλαμε τις καρδιες μας...............
οπως υποθηκε κ πιο πανω


206 και το intercooler na koitaei apilitika to thyma toy......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 13:35:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gourtz έγραψε:



κ προσοχη μη βαζετε δυνατα μουσικη μη σπασετε κανα τυμπανο χαχαχαχ

τελος παντων ας το κλεισουμε εδω το θεμα....γιατι ξεφευγει


αφου εσυ το συνεχιζεις
κ προσεχε εσυ μην πηγενεις με 10 μεσα στα στενα με τερμα μουσικη η σε κεντρικες πλατιες κτλ γιατι γινεσε περιγελος με τα μπασα σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gourtz (Gourtz Sound)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 (8v) turbo

Ένταξη: 15 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: ATHENS & PIRAEUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 14:37:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποιος σου ειπε οτι παιζω μεσα σε στενα κ σε πλατειες για να πουλησω μουρι οτι εχω ηχο? φαινεται μονο το παραθυρο αν εχω ανοιχτο Wink παω σε μερη που μαζευονται κ αλλοι που εχουν την ιδια κ@υλ@ με μενα κ δεν χρειαζετε να ενοχλω το καθενα


206 και το intercooler na koitaei apilitika to thyma toy......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 15:19:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια πολυ το κουρασαμε, ας τελειωνει εδω κι ας διαγραφει.

Τελειως αντικιμενικα ομως,στο τοπικ που ειχες αναρτησει,θεωρω πως ηταν υπερβολικο...

Εξηγουμαι:

Δε μπορω πχ εγω κι ο καθε εγω,να ανοιξουμε ενα τοπικ,ενα δημοψιφησμα με οτι ναναι θεμα.
Πχ, "να βαψω το bridgestone των ελαστικων μου ασπρο ή οχι?" και συναφή...

Ελπιζω να κατανοεις το σκεπτικο μου.

Δεν ειναι δηλ καποιο σημοψηφισμα σοβαρο του τυπου "να αγορασω τογιο,μισελεν ή κουμο".

Αν ο καθεις μας εφτιαχνε ενα τοπικ με δημοψηφισμα,οποια λαλακια του κατεβαινε στο κεφαλι για το αυτ/το του,ε το φορουμ θα ταν ενα μεγαλο μπουρδελο (γιατι μικρο ειναι τωρα Razz Razz Razz )


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 15:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Παιδια πολυ το κουρασαμε, ας τελειωνει εδω κι ας διαγραφει.


απορω πως και δεν εχει γινει τοσες ωρες... Wink Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιαν 2010, 17:16:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Locked



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1397s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on