PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρηματική Συνδρομή στο Forum.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 15:11:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
1ον Μόλις χθες μου τα ζήτησες.
2ον τα έχω μαζί βρε χτικιάρη Laughing Laughing Laughing αλλά με το συνεχές ωράριο (09:00~21:00) που έχω στην δουλειά δεν ξέρω πότε θα μπορέσω...


Φάε μια πάστα και στείλτα το ΣΟΥ/ΚΟΥ Cool

COOL ALEXIS έγραψε:
Κομμένο είναι... Cool


Ε, ξαναρχίστε το γιατί πήξαμε στις μαλ***ες... Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 15:13:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... Wink

... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (X - Stazi)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


PEUGEOT 206 XS

Ένταξη: 11 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 221

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 15:45:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία αυτά που λέει ο Πρόεδρος αλλα μήπως χανουμε το point ? Το θέμα έγινε γιατί ποτέ δεν ειπώθηκε δημοσια ότι χρειάζετε βοήθεια για το forum
Eγω ρώτησα εχτές τι πως κτλ και στο τέλος πηρα μια απάντηση και σήμερα έγινε αυτό. Γιατί να μην γίνει μία ανακοινωση ότι χρειάζεστε βοήθεια ? Δεν θα φαινόταν και πιο ωραίο για το Club και θα ήταν όλοι καλυμένοι χώρις να δημιουργηθεί θέμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 15:55:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί πριν καν ζητήσουμε βοήθεια, προσφέρθηκαν κάποια άτομα εθελοντικά, χωρίς να έχουν βλέψεις να γίνουν moderator, να σώσουν την κατάσταση. Η δουλειά τους ξεκίνησε πριν από μία εβδομάδα και τελειώνει 1/1/2007. Ακόμα απορώ γιατί έγινε θέμα αυτό και ειπώθηκαν όλα αυτά, αντί να τους πούμε ένα ευχαριστώ. (προσωπικά εγώ τους έχω ευχαριστήσει).

Δεν ψάξαμε για mods, επειδή όμως θα ψάξουμε λίαν συντόμως (αφού η ελευθερία των θεμάτων χρειάζεται επίβλεψη, κάτι που αυτή την στιγμή δεν παρέχεται από τους υπάρχοντες) τότε ναί θα υπάρχει ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ με βούλες, σφραγίδες κλπ για όσους ενδιαφέρονται (είτε είναι από Αθήνα, είτε είναι από Λάρισσα είτε είναι από Θεσσαλονίκη, είτε είναι από Κωλοπετινίτσα).

Δεν χάνουμε κανένα Point. Οσοι χάνουν την επαφή, χάνουν και αυτά που τρέχουν και μάλιστα με ταχύτατους ρυθμούς... Το λογικό όταν έχεις χάσει κάτι είναι να ρωτήσεις όπως σωστά έπραξες. Το να κατηγορήσεις ή να σχολιάσεις είναι άλλο κεφάλαιο! (και πολύ πιο εύκολο....)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 19:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά έχω δηλώσει οτι σταματώ να ασχολούμαι με "τα κοινά" εδώ και πολύ καιρό. Επίσης εγώ ποτέ δεν συμφώνησα να ασχοληθώ με κάτι τέτοιο και μάλιστα ήμουν αντίθετος εξαρχής με όλο αυτό το μπέρδεμα που αποφασίσατε να φτιάξετε. Περισσότερα δεν χρειάζεται να πω ούτε για αποφάσεις γενικής συνέλευσης ούτε τίποτα γιατί θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας. Απο εκεί και πέρα εφόσον έχω πει οτι αποσύρομαι πλέον από το όλο θέμα αν θέλετε βγάλτε με από Mod αφού πλέον το μόνο που κάνω είναι να μεταφέρω στα σκουπίδια τα topics για τα βιάγκρα που βγαίνουν κάθε λίγο. Επίσης το email pr@psclub.gr που παρακολουθούσα, το έχω σταματήσει. Αν κάποιος το έχει αναλάβει και θέλει mailing list να μου κάνει πμ να την στείλω.
Για τα υπόλοιπα δεν έχω λόγο, ούτε και γνώση αφού πλέον ελάχιστα έχω την διάθεση να διαβάσω από όσα γράφονται εδώ μέσα. Μάλλον είμαι υπερβολικά ρομαντικός για να συνεχίσω να νιώθω καλά στο PS Club.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 19:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε τι γίνεται και δεν πέρνουμε χαμπάρι! Μου πήρε κανα μισάωρο να διαβάσω όλα όσα έχεται γράψει! Φοβερά πράγματα. Λοιπόν έρχονται ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και κόψτε τις χαζομάρες. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ με υγεία, αγάπη και σύνεση. Πάντως εγώ είμαι στο Club γιατί υπάρχει η παρείστικη διάθεση μέσα από το κοινό ενδιαφέρον που είναι το αυτοκίνητό μας! Μέσα από αυτό το χώρο γνώρισα αρκετά άτομα και έκανα και καινούριους φίλους. Αν και μ' αρέσει η ταχύτητα, δεν είμαι στο club για τους αγώνες, αλλά για την παρέα και το χαβαλέ και κυρίως για τις ΕΚΔΡΟΜΕΣ. Αυτό είναι ενα μικρό μου παράπονο (που δεν γινόντουσαν περισσότερα touring). Πολλά μπορούμε να πούμε για τις συνδρομές, για τις παρέες, για τους αγώνες, τον κατάλογο συνεργατών και άλλα πολλά ο καθένας όπως τα βλέπει και τα αντιλαμβάνεται. Ενα όμως πρέπει να παραδεχτούμε: καλώς ή κακώς κάποιοι άνθρωποι αγωνίστηκαν και συνεχίζουν να αφιερώνουν τον πολύτιμο ελεύθερο χρόνο τους για όλα όσα αντιπροσωπεύει αυτό που λέγεται PS CLUB.GR. Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον καθένα που είτε λίγο είτε πολύ αφιέρωσε το χρόνο του στη δημιουργία όσων έχουν γίνει μέχρι τώρα. Τα υπόλοιπα αφήστε τα στην άκρη... ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Δεκ 2006, 14:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Προσωπικά έχω δηλώσει οτι σταματώ να ασχολούμαι με "τα κοινά" εδώ και πολύ καιρό. Επίσης εγώ ποτέ δεν συμφώνησα να ασχοληθώ με κάτι τέτοιο και μάλιστα ήμουν αντίθετος εξαρχής με όλο αυτό το μπέρδεμα που αποφασίσατε να φτιάξετε. Περισσότερα δεν χρειάζεται να πω ούτε για αποφάσεις γενικής συνέλευσης ούτε τίποτα γιατί θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας. Απο εκεί και πέρα εφόσον έχω πει οτι αποσύρομαι πλέον από το όλο θέμα αν θέλετε βγάλτε με από Mod αφού πλέον το μόνο που κάνω είναι να μεταφέρω στα σκουπίδια τα topics για τα βιάγκρα που βγαίνουν κάθε λίγο. Επίσης το email pr@psclub.gr που παρακολουθούσα, το έχω σταματήσει. Αν κάποιος το έχει αναλάβει και θέλει mailing list να μου κάνει πμ να την στείλω.
Για τα υπόλοιπα δεν έχω λόγο, ούτε και γνώση αφού πλέον ελάχιστα έχω την διάθεση να διαβάσω από όσα γράφονται εδώ μέσα. Μάλλον είμαι υπερβολικά ρομαντικός για να συνεχίσω να νιώθω καλά στο PS Club.


και τί χάλασε την ρομαντάδα αγαπητέ motherfunker?
γιατί απότι φαίνεται έχουν γίνει ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ που όντως χρίζουν συζήτησης...


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιαν 2007, 19:48:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για το 07 . . . ποσο ποτε και σε ποιον?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιαν 2007, 16:37:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη εχει μπλεξει πολυ το πραγμα με αποχωρησεις, ρομαντζαδες κλπ.
Η χρηματικη συνδρομη για το φορουμ ειναι αλλη απο αυτη που δινει καποιος για να γινει μελος στο psclub?Ειναι κατι εξτρα?


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιαν 2007, 16:55:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς Λεφ
->40
->το συντομότερο εντός Ιανουαρίου (δεν έχει οριστεί "ημερομηνία" λήξης, νομίζω είναι στην διακριτική ευκαίρια του καθενός μας
->στην Λέσχη σε όποιον βρίσκεται εκεί (από εμένα/Τάσο/Νίκο) αλλά ΙΔΑΝΙΚΑ στον Στέλιο

Προς Θωμά
Οχι φυσικά Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Δεκ 2009, 00:37:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα ελαβα το παρακατω μηνυμα:
Παράθεση:
Καλησπερα.
Θα θελαμε να σας ενημερώσουμε ότι η ετησια συνδρομή σας έχει λήξει.
Σε διάστημα μιας εβδομάδας θα απενεργοποιηθείτε απο επίσημο μέλος.
Σε περίπτωση που θέλετε να ανανεώσετε την συνδρομή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Ευχαριστώ πολύ
Εκ του Δ.Σ.
Road_Runner


Θα ηθελα λοιπον να σας ενημερωσω κι εγω με τη σειρα μου οτι δεν χρειαζοτανε η ενημερωση γιατι εις γνωση μου δεν την εχω ανανεωσει εδω και εξι μηνες. Για να ειμαι συνεπης απεναντι σας πρεπει να ειστε κι εσεις απεναντι μου κι αυτο δεν συμβαινει ουτε με τα welcome pack ουτε και με ορισμενες λειτουργειες λειτουργειες του forum οπως e-shop και avatars και ολοι διαμαρτυρονται αλλα δεν ιδρωνει το αυτι κανενος. Θα μου πει καποιος αυτο ειναι το προβλημα σου και δεν πληρωνεις η το βρηκες σαν δικαιολογια? Οχι δεν ειναι αυτο το προβλημα μου αλλα το ps club δεν ειναι καποιοι που κανουν μονο την πλακα τους αλλα ειναι ενας επισημος συλλογος που απαρτιζεται απο ενα Δ/Σ το οποιο εχει και υποχρεωσεις εκτος απο απαιτησεις και τοσο καιρο δεν ειναι ενταξει απεναντι σ αυτες.

Επισης βασει της δημοσιευσης του προεδρου που σας την παραθετω νομιζω οτι δεν χρειαζεται να ανανεωσω την συνδρομη μου αφου δεν εχω παρει ακομη την καρτα μελους εδω κι εναμιση χρονο:

Παράθεση:
Δημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2008,
Sidobre έγραψε:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σε όσους δεν έχει αποσταλλεί η κάρτα, θα παραταθεί η διάρκεια συνδρομή τους όσο και η καθυστέρηση αποστολής (Δεν ισχύει για τις συνδρομές 2009 καθώς και για τα εγγεγραμμένα πριν το 2008 μέλη)


Παράθεση:
Sidobre έγραψε:
Mε το προηγούμενο μήνυμα προσπαθώ να εξηγήσω ότι είμαστε υπεύθυνοι για αυτή την καθυστέρηση (που σε ορισμένες περιπτώσεις είναι τεράστια). Ετσι, επειδή δεν μας αρέσει να γίνεται αυτό, όσος είναι ο χρόνος καθυστέρησης παραλαβής της κάρτας (για τις νεες συνδρομές του 2008 και όχι του 2009) τόσο θα είναι και η παράταση της συνδρομής.


Παράθεση:
Sidobre έγραψε:
Είναι ένα χρόνο; Ε, ένας χρόνος επιπλέον


Αν λοιπον ερμηνευω λαθος αυτη την δηλωση ας βγει καποιος να μου το πει.

Αυτα λοιπον γιατι δεν θελω να γινομαι κουραστικος κι αν χρειαζεστε καποια διευκρινηση ειμαι στη διαθεση σας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Σελίδα 8 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1928s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on