PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόβλημα με θόρυβο σε 307
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Νοέ 2006, 05:44:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα σε ολους.
Εχω προβλημα παιδια με εναν θορυβο και ειπα να σας το αναφερω μηπως και βρουμε καποια λυση.
Η ιστορια εχει ως εξης.Με το δευτερο κατεβασμα που το εκανα στο Ηρακλειο με τις KonigSport(Σεπτεμβριος ηταν)ολα πηγαιναν μια χαρα για καμια 2 βδομαδες αλλα μετα αρχισε να μου βγαζει εναν περιεργο θορυβο απο τα δεξια παλι.Οταν πεφτω σε λακουβα κανει το κλασικο φυσημα το αμορτισερ αλλα βγαζει και εναν πιο βαρυ ηχο(κλουκ) που το αριστερο δεν το κανει.Δεν το κανει παντα και αυτο με υποψιαζει οτι μπορει να ειναι λογο της αυξημενης πιεσης που δεχετε εκεινη την ωρα.
Κατι ακομα που παρατηρω ειναι οτι οταν παω με ανοιχτα παραθυρα και με μικρη ταχυτητα ακουγετε ενας περιοδικος θορυβος απο την πισω δεξια ροδα(οπως οταν εχει κολλησει ενα πετραδακι).Αυτος ομως ο θορυβος οταν πεσω σε λακουβα αλλαζει καπως.Παραμενει μεν μεταλλικος αλλα γινετε σαν να σερνω μια αλυσιδιτσα.Δεν μπορω να το καταλαβω απο τι προερχετε.Οταν μου το πρωτοεκανε κοιταξα κατω απο το αμαξι μην τυχον και σερνω τιποτα αλλα δεν ηταν κατι τοσο απλο τελικα.
Σε εναν φιλο μου που καθησα και το περιεγραψα μου ειπε να κοιταξω τα φρενα μου και το μπιλιοφορο.Τωρα τελευταια αρχιζουν να τριζουν και αυτα και δεν ξερω αν οντως εχει δικαιο το παλικαρι.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
zafeirop (Αναστάσης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 (8V) XR (2001)

Ένταξη: 30 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 48

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Νοέ 2006, 04:56:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με θόρυβο σε 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BABIS2005 έγραψε:
Καλημέρα στα παιδιά.Έχω ένα 307 και όταν βάζω την όπισθεν,μετά από 3-4 μέτρα το πολύ,ακούω ένα κράκ σαν να σπάει κάτι μπροστά δεξιά στον τροχό.Το κάνει μία φορά και μετά τίποτα.Κάποιες φορές το κάνει και στην πορεία με χαμηλές ταχύτητες,όταν το αυτοκίνητο στρίβει δεξιά με περίπου τέρμα στριμμένο το τιμόνι.Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.


Χαίρετε!

Ακριβώς τα ίδια και σε μένα. Ένα τακ, κρακ όπως θες πες το.
Μου παν και μενα ότι μάλλον προέρχεται από τα ελατήρια, από βρωμιές που έχουν μαζεμένες στη βάση τους.

Τώρα πλέον, μου το κάνει μόνο μία φορά το πρωί που ξεπαρκάρω με όπισθεν και από κει και πέρα τίποτα. Πρώτη φορά το παρουσίασε την άνοιξη, στο Πήλιο, σε στροφές φουρκέτες όπου έκοβα σχεδόν όλο το τιμόνι.

Στην αρχή τρόμαξα, νόμιζα ότι ήταν κάτι απο το συστημα διεύθυνσης.
Αλλά αφού μας λέει και ο Touristas ότι υπάρχει service info, οκ!


My brain is runnin lean
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 18:07:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ενα μικροπροβλημα.Οταν ανεβαζω το παραθυρο του οδηγου κανει ενα τριξιμο σαν να τριβετε κατι πανω στο τζαμι.Δεν ξερω γιατι μου το κανει αυτο και μονο στο ανεβασμα.Στο κατεβασμα παει μια χαρα και δεν ακουγετε τιποτα.
Τι μπορει να φταιει?Περιμενω απαντηση γιατι τα νευρα μου εχουν χτυπησει κοκκινο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Spyros_L 
Μέλος
Μέλος


Old school

Ένταξη: 25 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: Κορυδαλλός-Κεφαλονιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Νοέ 2006, 21:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο σημείο αυτό θέλω να πω κάτι που έχω ξανα πεί. Η peugeot είναι μια εταιρεία που της αρέσει να εφαρμόζει κάθε κατασκευαστική μέθοδο σε όλα της τα μοντέλα, ακόμα και στα μελλοντικά. Δεν την ενδιαφέρει αν αυτό που θα εμφανιστεί σαν πρόβλημα στο 106, ξανα εμφανιστεί με την ίδια συχνότητα και τα ίδια χαρακτηριστικά στο 206 ή στο 307. Παρακολουθώ όσα γράφετε και λέω αν είναι δυνατόν. Να μου κάνει εμένα κρακ η όπισθεν το καταλαβαίνω. Να κάνει και στο 307 όμως δεν το καταλαβαίνω. Να μου κάνουν εμένα θόρυβο τα παράθυρα στο ανέβασμα πάλι το καταλαβαίνω. Να κάνουν και στο 307 όμως δεν το πολυ καταλαβαίνω. Έχει πολυ πλάκα όμως το θέμα. Στενόμυαλους να τους πω, χαζοβιόλιδες, αδιάφορους, άμυαλους, αντικοινωνικούς...? Κάτι απ όλα είναι, δεν μπορεί! Απο την άλλη πάλι τι να πουν και οι γκολφάκηδες και οι ιμπιζάκιδες με το αιώνιο πρόβλημα των παραθύρων!


Πίστευε και μη, ερεύνα
Πίστευε και μη ερεύνα

Ένα απλό κόμμα αλλάζει τα πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 14:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To πρόβλημα με τα παράθυρα μπορεί να είναι βρωμιά στους οδηγούς. Δοκίμασε να τους καθαρίσεις με μια μπατονέτα...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 15:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεις ομως να μου πεις απο τι ειναι και πως μπορω να το λυσω?
Νομιζω οτι κατι εχει μπει μεσα και γρατσουναει.
Να βαλω το πιεστικο και να ριξω νερο μεσα?Τι να κανω?
Με νευριαζει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 19:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκίμασε όπως σου είπα να καθαρίσεις τους οδηγούς του παραθύρου με μια μπατονέτα. Μαζεύει αρκετή μπίχλα με τον καιρό εκεί μέσα...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 23:24:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα βλεπω και το αλλο το μυστιριο.Τωρα που εχει υγρασια και κατεβαζω για να το καθαρισω ελαφρα μολις το ανεβαζω βλεπω να κανει νερα που σημαινει οτι κατι τρεχει στο κατω μερος και οχι στα καθετα τμηματα του.Αλλα θα το καθαρισω και ετσι οπως μου λες γιατι παιζει να οφειλετε και εκει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 00:41:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρα και παλι.
Καιρο ειχα να γραψω εδω αλλα ποτε δεν ξεχναω.
Μεχρι που να το παρω βιδες το αμαξι θα γραφω εδω.
Λοιπον εχετε υπ'οψην για το τι μπορει να φταει για εναν θορυβο που ερχετε απο τις πορτες οταν παω με 160+?
Ο θορυβος ειναι της μορφης κριτσι-κριτσι.Και τα αυτια μου τον πιανουν και απο τα δυο μερη ταυτοχρονα.
Μηπως φταινε τα λαστιχα?Τριζουν οι πορτες μου?
Ενας ακομα παραξενος θορυβος δημιουργιτε οταν καθομαι σταματημενος στα φαναρια(ας πουμε)και αφηνω το φρενο.Το αμαξι τσουλαει ελαφρα και οταν το παταω αποτομα τοτε κανει ενα τριξημο απο καπου.Σαν να τριβοντε πολλα σιδερα μαζι.
Αυτο τι μπορει να ειναι?


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 02:38:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωσταντινε για το πρωτο πρεπει να ειναι αερας που μπαινει απο τσιμουχες στις πορτες αλλα στα 160 δεν θεωρειται προβλημα! Laughing

Για το δευτερο δεν κοιτας τα τακακια σου?
ισως ομως ουτε και αυτο να ειναι προβλημα απλα στο ρελαντι που δεν κανει θορυβο το μοτερ ακουγονται τα τακακια σου που χαιδευουν τις δισκοπλακες . . . . . πριν τα αρχησεις εσυ στις σφαλιαρες επβραδυνοντας το αυτοκινητο απο τα160! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2006, 09:32:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το περιεργο Λευτερι ειναι οτι υποψιαζομαι τα πισω τακακια.Και εξηγω το γιατι.
Αν τσουλωντας ελαφρα παντα τραβηξω το χειροφρενο τοτε μου κανει αυτον τον θορυβο που μου κανει και οταν πατησω το πεταλ αποτομα.
Μονο σε πολυ μικρες ταχυτητες.Στις μεγαλες δεν ακουω τιποτα τετοιο.
Μπορει να αρχιζουν να τα παιζουν τα τακακια.Αν και δεν εχει αναψει κανενα λαμπακι ακομα.
Τριζουν γενικα.Ειδικα σε περιπτωσεις που κατεβαινω μια κατηφορα και παω με το φρενο ελαφρα πατημενο ωστε να κραταω το αμαξι για να μην επιταχυνει τοτε κανει χαρακτηριστικο τριξημο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Δεκ 2006, 08:53:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καλημερα και χρονια πολλα για τις ημερες. Λοιπον το παραθυρο του οδηγου κλεινει ποιο κατω απο οτι εκλεινε το ειδα στα γραματακια που εχει το παραθυρο καθονται ποιο κατω απο οτι του συνοδηγου πως μπορω να το επαναφερω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Δεκ 2006, 09:46:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτρη το αυτ/το σου έχει πλήκτρο αυτόματης λειτουργία για το κλείσιμο των παραθυρων????



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Δεκ 2006, 10:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Δημήτρη το αυτ/το σου έχει πλήκτρο αυτόματης λειτουργία για το κλείσιμο των παραθυρων????

οχι Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
307aris (Vangelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: ATHINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Δεκ 2006, 23:44:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια και πιάσαμε τα παράθυρα....

Έχω παρατηρήσει ότι το παράθυρο του συνοδηγού, όταν πάω να το κλείσω ανεβαίνει ελάχιστα και μετά ανοιγέι όλο μέχρι κάτω..... υποψιάζομαι ότι ενεργοποιείται το σύστημα προστασίας σε περίπτωση που πάει να πιαστεί κάποιο χέρι κλπ. αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν υπάρχει λόγος... υπάρχει κανένα γιατροσόφι ή να το πάω στην αντιπροσωπεία... το αμάξι είναι 307 xs 6 μηνών...

Αυτό με το παράθυρο γίνεται συνεχώς...

Χρόνια πολλά και από μένα παιδιά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TakisB (Τάκης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 XSI 3d 2002

Ένταξη: 27 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Ίλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Δεκ 2006, 08:39:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307aris έγραψε:
Μια και πιάσαμε τα παράθυρα....

Έχω παρατηρήσει ότι το παράθυρο του συνοδηγού, όταν πάω να το κλείσω ανεβαίνει ελάχιστα και μετά ανοιγέι όλο μέχρι κάτω..... υποψιάζομαι ότι ενεργοποιείται το σύστημα προστασίας σε περίπτωση που πάει να πιαστεί κάποιο χέρι κλπ. αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν υπάρχει λόγος... υπάρχει κανένα γιατροσόφι ή να το πάω στην αντιπροσωπεία... το αμάξι είναι 307 xs 6 μηνών...

Αυτό με το παράθυρο γίνεται συνεχώς...

Χρόνια πολλά και από μένα παιδιά...


Χρόνια πολλά και σε σένα!

Δες αυτό το topic:

(307) Τα παράθυρα δεν κλείνουν . . .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Δεκ 2006, 09:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307__:)(dimitris) έγραψε:
Stevon έγραψε:
Δημήτρη το αυτ/το σου έχει πλήκτρο αυτόματης λειτουργία για το κλείσιμο των παραθυρων????

οχι Rolling eyes


Δημήτρη....σκεπτόμουν αυτό ακριβώς....

TakisB έγραψε:

Χρόνια πολλά και σε σένα!

Δες αυτό το topic:

(307) Τα παράθυρα δεν κλείνουν . . .


Για αυτό και σε ρώτησα εάν έχεις αυτόματη λειτουργία.....

Αλλά αφού όχι...δυστηχώς εγώ δέν μπορώ να σκεπτώ κάτι...άλλο...



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
307aris (Vangelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: ATHINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Δεκ 2006, 22:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TakisB έγραψε:

Χρόνια πολλά και σε σένα!

Δες αυτό το topic:

(307) Τα παράθυρα δεν κλείνουν . . .


Σέυχαριστώ για την απάντηση..... το πρόβλημα είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεται στο Link που μου έδωσες.... δυστυχώς ή εγώ δεν το κάνω σωστά.... η δεν φτιάχνει στη δική μου περίπτωση... θα το ξανακοιτάξω τις επόμενες μέρες να δω τι γίνεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
luke_z750 (luke)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Νοέ 2009, 15:30:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ρωτησω κατι? οταν μπαινω στο αμαξι μυριζει βενζινη και καυσαεριο,συμβαινει σα καναν αλλο?τι μπορει να ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2928s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on