PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανάβαση Πορταριας 2009
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 20:30:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Όντως είχε και γα** τους καιρούς! Ούτε συννεφιά και εννοείται ούτε σταγόνα. Λίγη ψύχρα στα σημεία με σκιά αλλά ok.

Στην Κ9 στο 1ο σκέλος είχε αρκετές υγρασίες και γλιστρούσε οπότε όλοι έμπαιναν κυρίες (μην πω και χειρότερα).

Στο 2ο ο ρυθμός ήταν μεν αυξημένος λόγω στεγνού πλέον αλλά δε μπορώ να πω ότι ήταν αυτό που περίμενα. Πολλές λάθος γραμμές, πατήματα άλλα ντάλων (ο καθένας είχε δικές του γραμμές) και γενικά έδινε την εντύπωση ότι τρέχουμε για χαβαλέ-βόλτα Confused Εννοείται ότι δε μιλάω για όλους...

Ο λογος που ειδες αυτη την κατασταση απο πλευρας οδηγησης ειναι οι υγρασιες.
Εχε υποψην σου οτι η πλειονοτητα των αγωνιζομενων απο την ωρα που κλεινει ο δρομος (πολυ πρωι) δεν γνωριζουν την κατασταση του οποτε πανε μαζεμενοι γιατι αν καπου εχει κρατησει γλιτσα εστω και λιγο με το σλικ εχεις φυγει+του οτι η Πορταρια φημιζεται ως αναβαση για γερα δοντια.
Θα εβλεπες πολυ καλυτερα περασματα με φουλ βροχη ή τερμα στεγνο οδοστρωμα γιατι εκει ξερεις τι λαστιχα θα βαλεις και τι οδηγηση θα κανεις. Η γλιτσα ειναι οτι χειροτερο.
Θυμαμαι σε μια Ριτσωνα του '06 ειχαμε ανεβει το πρωι και ο δρομος ειχε κρατησει γλιτσα σε καποια σημεια, ενας αγωνιζομενος αποφασισε να βαλει intermediate πισω και Ραλλιτζιδικα μπροστα για να κραταει καλυτερα.
Την ωρα που ξεκινησε ομως ειχαν στεγνωσει οι γλιτσες, ομως ο ανθρωπος δεν το ηξερε με αποτελεσμα να σαπουνιασουν τα πισω και τελικα το αυτοκινητο δεν κρατουσε στο στεγνο αλλα ουτε και στα σημεια που ειχε μεινει ελαχιστη γλιτσα .
Νοεμβρη εχει Αγια Αννα ε?
Αχχ Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 20:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Μακαρι να μπορουσα ρε παιδια αλλα εκανα baby sitting σε γονιο και δεν μπορουσα να φυγω... Sad


A-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕΚ-ΤΟΣ! Laughing

Τουλάχιστον γλίτωσες το πρωινό ξύπνημα γιατί ήμουν έτοιμος να σε πάρω 7.30 το ξημέρωμα Smile

(για να μην πω κι ότι επίσης γλίτωσες διάφορες κωρονοπηνιοαναλήσεις...)


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 20:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υγ αν αναλυσεις τους χρονους του Σαββατου που ειχε κατακλισμο και της Κυριακης, βγαζεις πολλα συμπερασματα για οδηγους αυτοκινητα κλπ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 22:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Pughell έγραψε:
Μακαρι να μπορουσα ρε παιδια αλλα εκανα baby sitting σε γονιο και δεν μπορουσα να φυγω... Sad


A-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕΚ-ΤΟΣ! Laughing

Τουλάχιστον γλίτωσες το πρωινό ξύπνημα γιατί ήμουν έτοιμος να σε πάρω 7.30 το ξημέρωμα Smile

(για να μην πω κι ότι επίσης γλίτωσες διάφορες κωρονοπηνιοαναλήσεις...)

Σε προλαβε αλλος(βλεπε Γιωργος) απλα δεν το ακουσα καν... Laughing
Περι Κ/Πσυζητησεις,τις εχω ακουσει τοσες φορες τα τελευταια 10 χρονια που δεν μου κανει αισθηση πια... Mr. Green
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 22:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακούσατε για ατύχημα με παλιό Golf ?

Έφυγε σε μπαριέρα, χτύπησε σε δέντρο, το αμάξι καταστράφηκε και ο οδηγός έσπασε και τα 2 του πόδια.

Μίλησα πριν λίγο με κάτι φίλους από Βόλο. Shocked




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Οκτ 2009, 23:18:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα ειχα δουλειες που επρεπε να κάνω
αλλη φορα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 00:39:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WilDuck έγραψε:
Ακούσατε για ατύχημα με παλιό Golf ?

Έφυγε σε μπαριέρα, χτύπησε σε δέντρο, το αμάξι καταστράφηκε και ο οδηγός έσπασε και τα 2 του πόδια.

Μίλησα πριν λίγο με κάτι φίλους από Βόλο. Shocked


αγωνιζομενος εννοεις?

Οποιος και ναναι παντως,ελπιζω να γλυτωνει τα χειροτερα,εστω κι αν εσπασε και τα 2 του ποδια. Confused


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 09:22:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
WilDuck έγραψε:
Ακούσατε για ατύχημα με παλιό Golf ?

Έφυγε σε μπαριέρα, χτύπησε σε δέντρο, το αμάξι καταστράφηκε και ο οδηγός έσπασε και τα 2 του πόδια.

Μίλησα πριν λίγο με κάτι φίλους από Βόλο. Shocked


αγωνιζομενος εννοεις?

Οποιος και ναναι παντως,ελπιζω να γλυτωνει τα χειροτερα,εστω κι αν εσπασε και τα 2 του ποδια. Confused


Nαι ήταν η συμμετοχή 90.

Δεν ξέρω τι έγινε, απ'την Κ9 ακούγαμε μοτέρ να στροφάρει ψηλά,ντουκ, ησυχία....

Επειδή ξανασυνέχισε ο αγώνας σχετικά γρήγορα, θεωρήσαμε ότι θα σπασε κανένα μοτέρ, απλά. Confused


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
andreas16v (andreas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 09:39:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ οσο εμαθα απο τους κριτες μετα ειχαν σφηνωσει τα ποδια του χαμηλα στο καθισμα και επρεπε να τον βοηθησουν κι αλλοι για να βγει.Εφυγε για νοσοκομειο και ολα οκ.
Παντως η επεμβαση των ανθρωπων ηταν πολυ γρηγορη και ο αγωνας συνεχισε συντομα χωρις ιδιαιτερη καθυστερηση.
Στελιο την παντοφλα θα την συζητησουμε στην Αγια Αννα...
Γιαννη οι διαφορες που εκριναν τον αγωνα δεν φαινονταν τοσο στην 9 που ημασταν εμεις.Αλλα παιδια που ηταν στην τελευταια του τερματισμου και στο 2ο σκελος ηταν εντελως στεγνα ειδαν κι αλλα πραγματα απο οσο εμεις....


www.insys.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 10:38:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, μάλλον μάπα σημείο διαλέξαμε τελικά (για τις καιρικές συνθήκες της ημέρας-αν ήταν ιούλιος θα ήταν σίγουρα διαφορετικά)...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 10:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

andreas16v έγραψε:
Απ οσο εμαθα απο τους κριτες μετα ειχαν σφηνωσει τα ποδια του χαμηλα στο καθισμα και επρεπε να τον βοηθησουν κι αλλοι για να βγει.Εφυγε για νοσοκομειο και ολα οκ.
Παντως η επεμβαση των ανθρωπων ηταν πολυ γρηγορη και ο αγωνας συνεχισε συντομα χωρις ιδιαιτερη καθυστερηση.
Στελιο την παντοφλα θα την συζητησουμε στην Αγια Αννα...
Γιαννη οι διαφορες που εκριναν τον αγωνα δεν φαινονταν τοσο στην 9 που ημασταν εμεις.Αλλα παιδια που ηταν στην τελευταια του τερματισμου και στο 2ο σκελος ηταν εντελως στεγνα ειδαν κι αλλα πραγματα απο οσο εμεις....

Το εχω ξαναδει το εργο και live....
Sad Sad
Φρικτο ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
WilDuck (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


sound of boxer

Ένταξη: 02 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 562
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2009, 16:52:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περαστικά στο παλληκάρι.




Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1287s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on