PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ελαστικα+δισκοφρενα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mufcpavlos (Pavlos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 XSi

Ένταξη: 08 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 157
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 09:52:17    Θέμα δημοσίευσης: ελαστικα+δισκοφρενα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα παιδια, θα χρειαστει αυτες τις μερες να αλλαξω σιγουρα τα λαστιχα και στα επομενα 5000χμ τους μπροστα δισκους φρενων. αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι το εξης. ως members του club υπαρχει καποια εκπτωση στα εξαρτηματα απ οτι διαβαζω. εγω μενω θεσσαλονικη οποτε δε μπορω να ερθω στον χωρο του club στην αθηνα αλλα μπορω να στειλω την αιτηση ταχυδρομικως. μηπως θα μπορουσε καποιος υπευθυνος να μου στειλει με πμ ή να γραψει εδω απο κατω τιμες για μελη για αυτα τα 2 που χρειαζομαι? ενδεικτικα εχω στο νου να βαλω τα michelen pilot exalto2(390ευρω τα εχω βρει) και απο δισκοφρενα δε το εχω ψαξει.

οποτε 2 τιμουλες αν ειναι ευκολο για 2 πραγματακια Smile

ευχαριστω εκ των προτερων


katoxos 307....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 10:12:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παυλο αυτη την στιγμή δεν ξέρω τι εχουν κανονησει τα επισημα μέλη του κλάμπ από την Θεσσαλονικη για οποιαδηποτε εκπτωση από μαγαζια με λάστιχα κλπ
Αν το σκέφτεσαι να γραφτείς στο κλάμπ για αυτο το λόγο, μίλα πρώτα με τα παιδια από την Θεσσαλονίκη και πράττεις μετα αναλόγως Wink
(συμπλήρωσε και την διάσταση πους θες για να σου πουμε για την τιμη αν ειναι "καλή" ή "κανονική")


Για τα φρενα αφου γραφτείς θα πας Γκαγκασταθη και θα πάρεις οτι χρειάζεσαι εκ μέρους του PSClub Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
mufcpavlos (Pavlos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 XSi

Ένταξη: 08 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 157
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2009, 10:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη το προβλημα ειναι οικονομικο προς το παρον και τα 40 ευρω αυτη τη στιγμη τα σκεφτομαι. Smile σε κανα 2μηνο που θα βγω απο τη δικη μου οικονομικη κριση θα δινω απο δω κ απο κει λεφτα παλι. οποτε θα γραφτω στο club το θεμα ειναι το ποτε.
τα ελαστικα τα βρηκα 390ευρω michelen pilot exalto2 205x55xR16
και απο γκαγκασταθη θα παω σε λιγο να ρωτησω βρηκα αυτα για δισκους : http://www.rpc.gr/product_search.jsp?action1=SEARCH&rpc_catId=002006&catId=11&extLang=

το 3ο προιον κατα σειρα. (46,41ευρω το 1)


katoxos 307....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1275s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on