PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

29o Aluset Ράλλυ σπριντ Κορίνθου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 12:16:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mεινετε λιιιιγο εντος θεματος πληζ!
Ο μπαμπουλας. Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 17:15:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smile, είστε στην candit camera


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Σεπ 2009, 18:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks Νικολα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 15:37:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:

Υ.Γ. Για την ιστορία και για την συζήτηση που είχαμε κάνει πιο παλιά ο αγώνας δεν κόστισε πάνω απο 300 ευρώ.... Wink


αυτό πάντως το αφήσαμε ανεκμετάλλευτο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 16:06:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανελυσε το μας νικο το 300 μιας και το επανεφερες...

Εντελως πληροφοριακά εγω μονο για να ΔΩ το ελπα (διημερο) θελω :

περιπου 100ε δωμάτιο
1000χλμ αν πουμε, τουλ 100ε βενζινη (το σαξο καιει,τι να κανουμε...)
και οτι φαω,πιω παρασκευή βραδυ,σάββατο,κυριακή γυρισμος, στη ξεφτιλα δηλ 50ε...

Αμεσως αμεσως 250ε χωρις να τρεξω...μονο για να δω.

Ε αν εχω και 2ο ατομο στο αυτ/το, πάμε στα :

Δικλινο 70 τη μερα,140 δηλ αρα 70 το ατομο.
50ε βενζινες το ατομο
50ε φαγητα,

ητοι 170ε...

Που να τρεχαμε κιολας!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 17:15:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Ανελυσε το μας νικο το 300 μιας και το επανεφερες...

Εντελως πληροφοριακά εγω μονο για να ΔΩ το ελπα (διημερο) θελω :

περιπου 100ε δωμάτιο
1000χλμ αν πουμε, τουλ 100ε βενζινη (το σαξο καιει,τι να κανουμε...)
και οτι φαω,πιω παρασκευή βραδυ,σάββατο,κυριακή γυρισμος, στη ξεφτιλα δηλ 50ε...

Αμεσως αμεσως 250ε χωρις να τρεξω...μονο για να δω.

Ε αν εχω και 2ο ατομο στο αυτ/το, πάμε στα :

Δικλινο 70 τη μερα,140 δηλ αρα 70 το ατομο.
50ε βενζινες το ατομο
50ε φαγητα,

ητοι 170ε...

Που να τρεχαμε κιολας!

Αλλο το σπριντ κορινθου και αλλο το πανευρωπαικο ΕΛΠΑ
Μην συγκρινουμε βουρτσες με πουτσες...

200 συμμετοχη.
25 βενζινες αγωνα
30 βενζινες πηγαινε ελα
30 ευρω φαγητα

Αυτα!!

Απλα διαλεγουμε που θα τρεξουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 17:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
kane έγραψε:
Ανελυσε το μας νικο το 300 μιας και το επανεφερες...

Εντελως πληροφοριακά εγω μονο για να ΔΩ το ελπα (διημερο) θελω :

περιπου 100ε δωμάτιο
1000χλμ αν πουμε, τουλ 100ε βενζινη (το σαξο καιει,τι να κανουμε...)
και οτι φαω,πιω παρασκευή βραδυ,σάββατο,κυριακή γυρισμος, στη ξεφτιλα δηλ 50ε...

Αμεσως αμεσως 250ε χωρις να τρεξω...μονο για να δω.

Ε αν εχω και 2ο ατομο στο αυτ/το, πάμε στα :

Δικλινο 70 τη μερα,140 δηλ αρα 70 το ατομο.
50ε βενζινες το ατομο
50ε φαγητα,

ητοι 170ε...

Που να τρεχαμε κιολας!

Αλλο το σπριντ κορινθου και αλλο το πανευρωπαικο ΕΛΠΑ
Μην συγκρινουμε βουρτσες με πουτσες...

200 συμμετοχη.
25 βενζινες αγωνα
30 βενζινες πηγαινε ελα
30 ευρω φαγητα

Αυτα!!

Απλα διαλεγουμε που θα τρεξουμε...

Τοσο κοστιζει ενα σπριντ κοντα στο σπιτι, αντε να βαλεις κ 50 ευρω μια διαμονη.
Βεβαια σε αυτα δεν υπολογισες την φθορα του αυτοκινητου, των ελαστικων ή καποια βλαβη (φτου φτου).
Αυτα τα νουμερα βεβαια ισχυουν για σπριντ και μονο, γιατι αν πεις να κανεις κατι απο τα υπολοιπα (πιστα ραλλύ αναβαση) τοτε κλαφτο.
Ενδεκτικα για τα ΒΑΣΙΚΑ εξοδα του περυσινου αχαιος που ειχαμε υπολογιζει δεν πεφταμε κατω απο τα 1000 ευρω . .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 17:48:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν προσεξες νικολα...ειπα να παω να ΔΩ οχι να τρεξω... Laughing Laughing Laughing

Επισης δεν γινονται ολοι οι αγώνες διπλα μας...

Και σιγουρα θα θες να πας σε ενα αγωνα με την ανεση σου...Δηλ να πας να μεινεις παρασκευή βραδύ,σάββατο, να κανεις τα δοκιμαστικα σου κτλ κτλ κτλ...

Στα υπολοιπα με καλυψε ο λευτερης...Ειδικα το αχαιος,που ειναι "διπλα" στην αθηνα...Πάντως πιο διπλα απο θεσνικη Confused .

Αυτα.

Το οτι επιλέγεις που θα τρεξεις,καλά το κανεις,εφοσον τα οικονομικά σου ειναι μεχρι εκει.
Εμεις ξοδευουμε τα ιδια χρηματα μονο για να παμε να δουμε ενα αγώνα.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 18:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Koιτα Σταυρο, κατα την γνωμη μου το σπορ ειναι ακριβο και αυτο που λεμε "φθηνοι αγωνες" δεν υπαρχει.
Ειναι απο μονο του ακριβο γιατι μονο να σκεφτεις οτι για να εχεις αγωνιστικο πρεπει να εχεις και δευτερο αυτοκινητο γιατι μη μου πεις οτι θα πας στη δουλεια κουστουμαρισμενος με το καγκελωμενο, απο΄κει και περα ειναι αστειο να το λεμε "φθηνο".
Εστω οτι ενα σπριντ κοστιζει κατα μεσο ορο 400 (με καλες δοκιμες με δυο διαμονες και καποια που ειναι μακρια απο το σπιτι) 7 αγωνες τα σπριντΧ400 τον αγωνα, θες 2800 για την χρονια με το καλημερα.
Δεν σου βαζω λαστιχα δεν βαζω βλαβες δεν βαζω ασφαλεια αγωνιστικου τρειλερ τελη κλπ κλπ.
Αν τα βαλω κ αυτα παμε στα 5000 πολυ χονδρικα χωρις κοστος κτησης του αυτοκινητου το οποιο ουσιαστικα δεν υπαρχει γιατι δεν ειναι για να το βολταρεις.
Συγνωμη αλλα 5000 ευρω τον χρονο δεν ειναι λιγα για ενα χομπυ.
Το χομπυ ειναι ΑΚΡΙΒΟ, απλα υπαρχουν οι φθηνες και οι ακριβες εκδοχες του.
Ακομη και χορηγο να βρεις θα εχεις φτυσει αιμα και θα εχεις ξεζουμιστει οικονομικα πιο πριν που και τα 400 ευρω του αγωνα να πεις οτι θα πληρωνει, θα σου φαινονται "αστεια" μπροστα στα οσα θα εχεις ακουμπησει για ενα σωστο αυτοκινητο, δοκιμες , προπονησεις κλπ κλπ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 18:19:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ λεφο,σε μενα τα λες? στο νικολή να τα πεις μπας και καταλαβει τι εννοουμε...Laughing

Εγω τα γνωριζω,τα ζω με το προφητη και βλεπω τι ξοδευει,τι ξοδευουμε και τι ξοδευει ο χορηγος του...Ολοι μαζι και τα εξοδα ειναι τεράστια.

Δηλαδή ακομα και για ΠΛΑΚΑ να πας,θες πολλα χρηματα.Κι εννοειται οτι ειναι απο τα ακριβά χομπυ,μιας και προδιαθεται ολα αυτα που ειπες.

Απλα ο νικος κολλησε στο "τυπικο κοστος ενος αγωνα"...Αλλα δν ειναι τοσα απλά τα πράγματα.

Ειναι οπως με τις γυναικες, μπορει να βρεις να ****** μια πατσαβουρα με τον ελαχιστο κοπο, αλλα μια μοντέλΑ (sic) θελει "κοπο"...

Οπου καλη/κακη γυναικα = αγωνας, οπου κοπος = χρημα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Σεπ 2009, 20:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι σα το αν δε μπαζωσεις δε χτιζεις ε?

μαζευτειτε ειστε οφ τοπικ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2009, 11:01:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτσε ρε Λέφο. Εγώ όπου έτρεχα η διαμονή ήταν μέσα στο 90% των περιπτώσεων. Μόνο ΑΟΘ και Βόλος δεν δίνανε δωμάτια. Α και ο ΑΟΠ στο Αχαιός. Ποιο σπριντ δεν δίνει φιλοξενία ???? Εδώ πάνω όλοι!

Τα.. καλά χρόνια δίνανε και μειωμένο παράβολο, και το 2004-2006 βλέπαμε και πολλές χορηγίες σε βενζίνη. από τον αγώνα όλα αυτά. Μη βαράμε νούμερα μπαμ και μπουμ.

Εγώ τα έλεγα και τότε. δίσκοι φρένων με 40-50 ευρώ όταν το είχα στο Ν, τακάκια ferodo 2500 ή 3000 (για μένα που το κυνηγούσα το άθλημα). με 2500 βγάζεις μια αγωνιστική χρονιά και την καθημερινή μετακίνηση.

Το 2004 που οργώσαμε την Ελλάδα θυμάμαι ότι μεγάλο ποσοστό των.. εξόδων μας ήταν οι φωτογραφίες και τα DVD!!! και έτρεχα και με Pirelli τότε.

χαλαρώστε, γίνεται και με οικονομικό τρόπο.

τώρα άμα πιάσουμε την περίπτωση της στούκας χάρηκα πολύ. όποιος.. φοβάται, you know the rest.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2009, 11:35:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες τα χρυσοστομε....
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 00:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Κάτσε ρε Λέφο. Εγώ όπου έτρεχα η διαμονή ήταν μέσα στο 90% των περιπτώσεων. Μόνο ΑΟΘ και Βόλος δεν δίνανε δωμάτια. Α και ο ΑΟΠ στο Αχαιός. Ποιο σπριντ δεν δίνει φιλοξενία ???? Εδώ πάνω όλοι!

Τα.. καλά χρόνια δίνανε και μειωμένο παράβολο, και το 2004-2006 βλέπαμε και πολλές χορηγίες σε βενζίνη. από τον αγώνα όλα αυτά. Μη βαράμε νούμερα μπαμ και μπουμ.

Εγώ τα έλεγα και τότε. δίσκοι φρένων με 40-50 ευρώ όταν το είχα στο Ν, τακάκια ferodo 2500 ή 3000 (για μένα που το κυνηγούσα το άθλημα). με 2500 βγάζεις μια αγωνιστική χρονιά και την καθημερινή μετακίνηση.

Το 2004 που οργώσαμε την Ελλάδα θυμάμαι ότι μεγάλο ποσοστό των.. εξόδων μας ήταν οι φωτογραφίες και τα DVD!!! και έτρεχα και με Pirelli τότε.

χαλαρώστε, γίνεται και με οικονομικό τρόπο.

τώρα άμα πιάσουμε την περίπτωση της στούκας χάρηκα πολύ. όποιος.. φοβάται, you know the rest.

Αφου ανοιγουμε την κουβεντα γραφω τελευταια φορα σε αυτο το τοπικ και ανοιγουμε καινουργιο.
Καταρχας δεν μιλαω για την περιπτωση χορηγειας, μιλαω για την περιπτωση τσεπιδιος-παντελονιδης .
Οχι εδω κατω στην πλειονοτητα των σπιρντ δεν γινονται παροχες και οπου γινονται ειναι επειδη ειναι μακρια για να παμε (πχ Βολος) οποτε με τις παραπανω βενζινες ειναι μια η αλλη.
Αυτο ειδικα για την χορηγεια της βενζινης εδω κατω μου φαινεται πικροχολο αστειο, ουδεποτε εχει συμβει κατι τετοιο.
Εσυ το εχεις το αυτοκινητο και καθημερινο οποτε δεν σου φαινονται τα διπλά τέλη οι διπλες ασφαλειες τα διπλά σερβις οι διπλες αλλαγες ελαστικων κλπ σε μουλαρι και αγωνιστικο.βαλε οτι πληρωνες στο αγωνιστικο Χ 2 το λιγοτερο για να καταλαβεις τι εννοω.
Και για να σε προλαβω στην ερωτηση "γιατι να μην εχεις το αγωνιστικο και καθημερινο" θα σου απαντησω οτι στην περιφερεια ειναι αλλιως τα πραγματα, ειναι μικροτερες οι αποστασεις καταρχας.
Εδω προσωπικα διανυω 60 χλμ μινιμουμ ημερισιως μεσα στο μποτιλιαρισμα, αναμεσα σε μπλοκα για κτεο καρτες καυσαεριων κλπ κλπ.
Δεν σου βαζω την περιπτωση στουκας, αλλα την περιπτωση ενος ημιαξονιου, μιας τρομπας βενζινης ενος ψαλιδιου κλπ που μπορει να ειναι μικροεξοδα αλλα δεν παυουν να ειναι εξοδα.
Δεν βαραω νουμερα , γραφω οτι εδινα κ αν θελεις στα γραφω κ πιο συγκεκριμενα.
Το 2004 μηπως τρεχατε με χορηγεια?
Δεν ειπα οτι δεν γινεται οικονομικα, αλλα το οικονομικα του μηχανοκινητου ειναι το πολυ ακριβα ενος αλλου χομπυ.(εκτος κ ανε εχεις χομπυ τα αεροπλανα Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2009, 14:28:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αεροπλανα???
τι μου θυμησες


ΑΓΑΠΑΜΕ ΘΕΟΦΙΛΟ.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1576s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on