PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προσφορά ΕΚΟ-Τoyo
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Αύγ 2009, 08:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία τα κουπόνια τα πήραμε, τα στείλαμε με sms και ρωτάω: τα ελαστικά έχουν όντως έκπτωση ή μας δουλεύουν? Το έχει ψάξει κανένας πόσο κοστίζουν σε κατάστημα? Αξίζουν σαν ελαστικά τα toyo t1r?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Αύγ 2009, 08:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elias έγραψε:
Ωραία τα κουπόνια τα πήραμε, τα στείλαμε με sms και ρωτάω: τα ελαστικά έχουν όντως έκπτωση ή μας δουλεύουν? Το έχει ψάξει κανένας πόσο κοστίζουν σε κατάστημα? Αξίζουν σαν ελαστικά τα toyo t1r?


Τα T1R αξίζουν,οσο για την έκπτωση εγω σε μαγαζί με λάστιχα δεν τα βρήκα πουθενα πιο φτηνά απο της ΕΚΟ εκτος απο το ιντερνετ,αλλα δεν θέλω να μπω σε διαδικασια παραγγελίας μέσο ιντερνετ.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Αύγ 2009, 09:10:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρήστο δεν είναι μικρή η διαφορά, πάντως, αν τα αγοράσεις μέσω internet... Από camskill τα T1R 205/45R17 έχουν με μεταφορικά 352 ευρώ...

Και αν βγάλεις μια προπληρωμένη κάρτα, όπως εγώ, για να μη μπλέκεις με πιστωτικές, είσαι μια χαρά... Και σου έρχονται στην πόρτα σου. Πες και 20 - 30 ευρώ τοποθέτηση (επαρχία είμαστε) με 370 - 380 έχεις καθαρίσει. Από την ΕΚΟτιμή απέχει 140-150 ευρώ...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Αύγ 2009, 16:21:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Χρήστο δεν είναι μικρή η διαφορά, πάντως, αν τα αγοράσεις μέσω internet... Από camskill τα T1R 205/45R17 έχουν με μεταφορικά 352 ευρώ...

Και αν βγάλεις μια προπληρωμένη κάρτα, όπως εγώ, για να μη μπλέκεις με πιστωτικές, είσαι μια χαρά... Και σου έρχονται στην πόρτα σου. Πες και 20 - 30 ευρώ τοποθέτηση (επαρχία είμαστε) με 370 - 380 έχεις καθαρίσει. Από την ΕΚΟτιμή απέχει 140-150 ευρώ...

ναι ρε Στέλιο όμως είναι οκ ή είναι τίποτα ληγμένα!?!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Αύγ 2009, 18:01:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για όσους ενδιαφέρονται για την προσφορά η διαδικασία έχει ως εξής: όταν στείλουμε και τον 4ο κωδικό με sms, μας στέλνουν ένα sms με ένα τηλέφωνο για να κάνουμε την παραγγελία. Παίρνουμε τηλέφωνο δηλώνουμε το όνομα, το κινητό που στείλαμε τα sms, την πόλη που είμαστε, το κατάστημα τοποθέτησης, τα ελαστικά που θέλουμε, την διάσταση, επιβεβαιώνουμε την τιμή και τέλος λέμε πότε περίπου θέλουμε να μας στείλουν τα ελαστικά. Λίγες μέρες πριν την αποστολή θα πάρουν τηλέφωνο για την επιβεβαίωση της παραγγελίας. Εγώ έκλεισα TOYO T1R 185/55/15, 285 ευρώ για Νοέμβριο. Ελπίζω να αξίζουν σαν ελαστικά.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Αύγ 2009, 20:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
ναι ρε Στέλιο όμως είναι οκ ή είναι τίποτα ληγμένα!?!


Καταρχήν με λένε Κωστή Laughing .

Κατά δεύτερον, δεν υπάρχει θέμα παλαιών ελαστικών. Όσοι έχουμε ψωνίσει από αντίστοιχα site, είτε από το παρόν φόρουμ, είτε εκτός, είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι από το προϊόν, και τα ελαστικά έχουν "φρέσκιες" ημερομηνίες παραγωγής. Π.χ., παρήγγειλα τον Ιούνιο και μου ήρθαν ελαστικά παραγωγής Φεβρουαρίου. Απεναντίας είναι τουλάχιστον τρεις οι περιπτώσεις που έχω τύχει να μου δώσουν πολύ παλαιότερο ελαστικό σε κατάστημα εδώ, στην Ελλάδα. Τουλάχιστον τα δύο site που έχουν αναφερθεί στο ανάλογο topic είναι απολύτως - κρίνοντας από απτά γεγονότα και όχι από εικασίες - αξιόπιστα. Μιλώ για τα demon tweeks & camskill Wink

elias έγραψε:
[...]Εγώ έκλεισα TOYO T1R 185/55/15, 285 ευρώ για Νοέμβριο. Ελπίζω να αξίζουν σαν ελαστικά.


Στην περίπτωση, π.χ., του Ηλία, και με δεδομένο ότι η ημερομηνία κατασκευής των ελαστικών που θα του παραδώσουν είναι "φρέσκια", δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά απ' ό,τι αν τα παράγγελνε μέσω internet. Πληροφοριακά, δηλαδή, η τετράδα αυτή έχει από camskil με μεταφορικά 235 ευρώ. Άρα 255 με τοποθέτηση. (Τιμή Πάτρας.) Ε, για 30 ευρώ δε χάθηκε ο κόσμος. Σε ό,τι αφορά το ίδιο το λάστιχο, Ηλία, ως σπορ λάστιχο δε λέει, αλλά είναι καλό overall. Δηλαδή ενώ λανσάρεται ως σπορ είναι αρκετά μαλακό και ασαφές. Εμπειρία από Yaris και mx-5 φίλων. Παρόλα αυτά, αν κανείς δεν έχει στόχο απόλυτη απόδοση και δεν το ζορίζει ιδιαίτερα καλύπτει πλήρως και κρατά αρκετά. (Σα διάρκεια ζωής, εννοώ.) Idea


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Αύγ 2009, 23:01:34    Θέμα δημοσίευσης: Προσφορά ΕΚΟ-Τoyo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά τα έβάλα την Παρασκευή που μας πέρασε τα Τ1R οι μεχρη τωρα εντιπώσεις πολύ καλες,ούτε τριξίματα ,ούτε κραδασμούς στο cc μου.Α και τελικά τα έβαλα σε γνώστό μου βουλκανιζατερ δεν χρησιμοποιησα την προσφορα.540 μου πηγαν μαζί με την τοποθέτηση.Οπως είπε και ο Κωστής για 30 ευρω καλήτερα να προτιμησεται κάποιον κοντα σας.Α και τα λάστιχα είναι παραγωγης Ιουνιου.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Αύγ 2009, 10:19:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προσφορά ΕΚΟ-Τoyo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
[...]Α και τα λάστιχα είναι παραγωγης Ιουνιου.


Μια χαρά... Wink Με γειές! Νεξτ γουίκ κατεβαίνω Μιναρούπολη, οπότε κανονίζουμε τπτ στο "Παράρτημα", σιγά σιγά... Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Αύγ 2009, 12:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

195/45/16 πάντος η τιμή μου φαίνετε αρκετά τσιμπημένη.

Σχεδόν 100 ευρώ πάνω απο P-zero... Confused

Άκουσα τη διαφήμιση εχτές στην ερα σπορ και μου μπήκαν ιδέες αλλα απ' ότι βλέπω δεν αξίζει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Αύγ 2009, 14:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες μπορουμε να εχουμε ενα "μπουσουλα" ωστε να ξερουμε αν μας δουλεουν η οχι?

Ακουω στι διαφημιση το ΕΩΣ 45% (προφανως εχει να κανει με διασταση?) απο τις τιμες καταλογου. (τιμες που δν πουλαει ΚΑΝΕΙΣ).

Οποτε ποσο πιο κατω ειναι απο μια "νορμαλ" τιμη?

Πχ νορμαλ τιμη για τα τογιο τ1ρ 194/45/15 ειναι περι 340-350ε (νορμαλ προς τα πανω).

Οποτε αν με την "εκπτωση" τα παιρνουμε 300ας πουμε,τοτε αξιζει...αλλιως Twisted evil

Σορυ για το πρηξιμο,αν υπαρχει κανεις που ειναι στις "αγορες" να μας πει...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Αύγ 2009, 15:53:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σταυρε ειδα τωρα η τιμη στο camskill για 195/45/15 για t1r με μεταφορικα για ελλαδα ειναι 247€ οποτε ζητω η κριση της αγγλικης οικονομιας.


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dimitris_thess (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 80

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Αύγ 2009, 03:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καπου διαβασα οτι τα τογιο ειναι μαλ**α λαστιχακια. Αν βαλω 15αρια τογιο στο cc μου θα εχω και μειωση στους τριγμους της οροφης λγοω πιο μαλακου λαστιχου αρα και απορροφησς κραδασμων;
Mhpws τοσο καιρο τσαμπα εψαχνα τροπους να μειωσω τους τριγμους της οροφης και η λυση telika ειναι να αλλαξω λαστιχακια; Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Thiodor (Theodoros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207

Ένταξη: 10 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Αύγ 2009, 18:03:02    Θέμα δημοσίευσης: EKO Contest Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως τα παράγγειλα τα Τ1R και όντως από 685 τελευταία τιμή 514 ! Είναι και κάποια χρήματα φθηνότερα. Επειδή νωρίτερα στο καλοκαίρι είχα ενδιαφερθεί να τα βάλω αλλά καθυστέρησα, τόσο θυμάμαι ότι μουχανε πει (περίπου 700 ευρώ μαζί με τοποθέτηση), τώρα δεν ξέρω αν όντως είχε φουσκώσει τις τιμές η ΤΟΥΟ εν όψη του διαγωνισμού. Από εδώ και πέρα θα δείξει η ποιότητα των ελαστικών αν άξιζε...α, 1 χρόνο 100% εγγύηση και τον 2ο χρόνο νομίζω 50% !


Πωλούνται μαμίσιες μεταχειρισμένες 15άρες ζάντες Peugeot
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Αύγ 2009, 21:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα t1r εχουν μαλ**α πλαινα. το πιο βασικο πλεονεκτημα ειναι οτι ζεσταινονται χωρις να οδηγας σαν ινδιανος και πραγματι ειναι απο τα υπολοιπα performance λαστιχα(οχι πχ premium contact ή turanza) πιο ανετα.

βεβαια στα Σερρας μη γνωριζοντας την πιστα(δλδ οδηγωντας αμπνταλικα) 4 μηνων λαστιχα μεσα σε 20 γυρους με γρηγορους τους 12 σε sessions των 4 γρηγορων 2 αργων, κατι κομματακια εφυγαν, μετακινηθηκε η γομα αλλα αυτο στον δρομο δεν λεει κατι. ΠΟΤΕ στον δρομο δεν θα εχεις τοση προσφυση οποτε οντας και παμφθηνα στην διασταση που φοραω 195/50/15 τα αλλαζω καθε χρονο και ουτε ξεραινονται ουτε τιποτα.


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimitris27 (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 23 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 24
Τόπος: Δαφνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Αύγ 2009, 23:08:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν απο κανα τριμηνο ειχα παρει τιμη για τα t1r σε διασταση 205/45/17 580 ευρω.Ακομα πιο φθηνα βαγαινουν τα 215/45/17 που σκεφτομαι να βαλω αν και δεν ειμαι σιγουρος αν χωρανε στις ζαντες του rallye!το εχει δοκιμασει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 10:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως σε αρκετά βενζινάδικα της επαρχίας που πήγα ρωτούσα για τα κουπόνια και το διαγωνισμό και όλοι μου έδιναν παραπάνω κουπόνια!
μια φορά ένας στον Πύργο μου έδωσε καμιά εικοσαριά!
ρωτάω "γιατί τόσα πολλά?"
και μου λένε "αφού δεν τα παίρνουν, τι να τα κάνω, τα δίνω για να τελειώσουν"
και λέω "γιατί δεν τα παίρνουν?"
και μου λέει ο τύπος "γιατί δεν ξέρουν να στείλουν μήνυμα!!! Laughing Laughing Laughing "
μου έχουν μείνει πολλά ακόμα, τα χαρίζω, αν και διαγωνισμός λήγει σήμερα.



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Σεπ 2009, 10:44:57    Θέμα δημοσίευσης: Προσφορά ΕΚΟ-Τoyo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η προσφορα των ελαστικων πηγε μεχρι 30/9/2009


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 15:30:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια καπου στο ιντερνετ (ή μηπως ραδιο) ακουστηκε καταγγελια στη προστασια καταναλωτη απο καποιον για τη προσφορα Shocked
(οτι και καλα ειναι μουφα)
ξερει κανεις τπτ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_thess (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 80

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Σεπ 2009, 15:00:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re file mas ta exeis kanei karoumpala pia me thn prosfora. Ama den s aresei den se ypoxrewse kaneis na ta valeis.
Egw pira pantws xthes mia tetrada t1r, eksw mou zhtagan +100-150 euro. Aksizei h prosfora, mh grafete oti sas erxetai sto kefali re pedia mono kai mono gia na postarete Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,219s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on