PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207...Rallye/GT/RC... vs ...the world...!! "part 1"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 98, 99, 100  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 21:33:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

red_monster έγραψε:
έχω και 207 rallye και το μόνο - στα 35000 Km με συνετή οδήγηση από τον πατέρα μου είναι ένα σπαστικό τρίξιμο στην πίσω πόρτα


Με Ultrex, λούστηκες? Laughing


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 21:47:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

red_monster έγραψε:
makis106 έγραψε:
Ασε Δήμο, κατσε εκει που είσαι, μια χαρά είσαι, ας μην ανοίξουμε θέμα για την αξιοπιστία των Ιταλών, γιατι εκτός του ότι είμαστε σε ακατάλληλο topic, δε θα μας φτάσουν ούτε 10 σελίδες.


είχα 206 και μετά τα 130000 δεν μαζευόταν...
έχω 106 και στα 9 χρόνια μου έχει χαλάσει μόνο τα πιτσιλιστίρια και η βαλβίδα ψυχρής (και έτρωγε και τρώει τρελό ξεπάτωμα ...δεν το πουλάω ποτέ)
έχω και 207 rallye και το μόνο - στα 35000 Km με συνετή οδήγηση από τον πατέρα μου είναι ένα σπαστικό τρίξιμο στην πίσω πόρτα

έχω αλλά τόσα ιταλικά που δεν καν κιχ...

Μην κρίνεις από 3τους

Τι, έχεις και εσύ τελικά το αυτοκίνητο με το ηλίθιο χαμόγελο Question Very happy

Τέλος πάντων, για να σοβαρευτούμε, δε θεωρώ ότι τα Peugeot είναι τα πιο αξιόπιστα αυτοκίνητα, άλλα δεν είναι και Alfaromeo. Δεν έχω τίποτα με τις ιταλίδες, και μάλιστα τους έχω βγάλει το καπέλο για το design τους κατα καιρούς σε αρκετά μοντέλα που θεωρώ ότι βρέθηκαν πολυ μπροστά απο τον ανταγωνισμό, όμως απο αυτά που έχω δει μέχρι στιγμής δεν θα αγόραζα με την καμιά ένα Alfaromeo. Και θεωρώ ότι μπορώ να έχω μια κάπως πιο ολοκληρωμένη άποψη λόγω της δουλειάς μου, χωρίς να κρίνω απο τρίτους. Δουλέυω σε ΚΤΕΟ σαν ελεγκτής. Με 5000 ελέγχους στο ενεργητικό μου, έχω πλέον σχηματίσει μια εικόνα γενικότερα για κάθε εταιρεία, ίσως και για κάθε αυτοκίνητο. Μόνο και μόνο η συμπεριφορά των κινητήρων των Alfa όσον αφορά τα καυσαέρια μου αρκεί. Η κατανάλωση λαδιού είναι κάτι πολύ συνηθισμένο.
Απο κει και πέρα για τα υπόλοιπα έχω και ένα φιλαράκι που δουλέυει στο συνεργείο της Alfa, "απο τα 10 αυτοκίνητα που θα έρθουν, τα 8 είναι για βλαβες και τα 2 για service"...
Sorry, αλλα θα τα απέφευγα όπως ο διάολος το λιβάνι...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 21:59:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"...τα 8 είναι για βλαβες και τα 2 για service"


Αυτό μου θυμίζει τις τελευταίες μου επισκέψεις στην Πεζώ!

Laughing Laughing Laughing

Πάντως Μάκη, αυτό που λες το πιστεύω, μιας και τα βλέπεις από πολύυυυυυ κοντά και τα ξέρεις από 1ο χέρι.

Αλλά αυτό το πράγμα του στυλ "500ml λάδι ανά 1.000km είναι φυσιολογικό" μου θυμίζει φριτέζα και όχι τον τρις βραβευμένο κινητήρα μας Confused


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_monster (kostas)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 04 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 22:30:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
red_monster έγραψε:
έχω και 207 rallye και το μόνο - στα 35000 Km με συνετή οδήγηση από τον πατέρα μου είναι ένα σπαστικό τρίξιμο στην πίσω πόρτα


Με Ultrex, λούστηκες? Laughing


το φτιάξανε στην αντιπροσωπεία δωρεάν μαζί με αλλαγή λαδιών...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2009, 22:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

red_monster έγραψε:
dimkeras έγραψε:
red_monster έγραψε:
έχω και 207 rallye και το μόνο - στα 35000 Km με συνετή οδήγηση από τον πατέρα μου είναι ένα σπαστικό τρίξιμο στην πίσω πόρτα


Με Ultrex, λούστηκες? Laughing


το φτιάξανε στην αντιπροσωπεία δωρεάν μαζί με αλλαγή λαδιών...


Ωραίος τότε!


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 07:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα 207 ειναι κασες


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
red_monster (kostas)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 04 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 08:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
red_monster έγραψε:
makis106 έγραψε:
Ασε Δήμο, κατσε εκει που είσαι, μια χαρά είσαι, ας μην ανοίξουμε θέμα για την αξιοπιστία των Ιταλών, γιατι εκτός του ότι είμαστε σε ακατάλληλο topic, δε θα μας φτάσουν ούτε 10 σελίδες.


είχα 206 και μετά τα 130000 δεν μαζευόταν...
έχω 106 και στα 9 χρόνια μου έχει χαλάσει μόνο τα πιτσιλιστίρια και η βαλβίδα ψυχρής (και έτρωγε και τρώει τρελό ξεπάτωμα ...δεν το πουλάω ποτέ)
έχω και 207 rallye και το μόνο - στα 35000 Km με συνετή οδήγηση από τον πατέρα μου είναι ένα σπαστικό τρίξιμο στην πίσω πόρτα

έχω αλλά τόσα ιταλικά που δεν καν κιχ...

Μην κρίνεις από 3τους

Τι, έχεις και εσύ τελικά το αυτοκίνητο με το ηλίθιο χαμόγελο Question Very happy

Τέλος πάντων, για να σοβαρευτούμε, δε θεωρώ ότι τα Peugeot είναι τα πιο αξιόπιστα αυτοκίνητα, άλλα δεν είναι και Alfaromeo. Δεν έχω τίποτα με τις ιταλίδες, και μάλιστα τους έχω βγάλει το καπέλο για το design τους κατα καιρούς σε αρκετά μοντέλα που θεωρώ ότι βρέθηκαν πολυ μπροστά απο τον ανταγωνισμό, όμως απο αυτά που έχω δει μέχρι στιγμής δεν θα αγόραζα με την καμιά ένα Alfaromeo. Και θεωρώ ότι μπορώ να έχω μια κάπως πιο ολοκληρωμένη άποψη λόγω της δουλειάς μου, χωρίς να κρίνω απο τρίτους. Δουλέυω σε ΚΤΕΟ σαν ελεγκτής. Με 5000 ελέγχους στο ενεργητικό μου, έχω πλέον σχηματίσει μια εικόνα γενικότερα για κάθε εταιρεία, ίσως και για κάθε αυτοκίνητο. Μόνο και μόνο η συμπεριφορά των κινητήρων των Alfa όσον αφορά τα καυσαέρια μου αρκεί. Η κατανάλωση λαδιού είναι κάτι πολύ συνηθισμένο.
Απο κει και πέρα για τα υπόλοιπα έχω και ένα φιλαράκι που δουλέυει στο συνεργείο της Alfa, "απο τα 10 αυτοκίνητα που θα έρθουν, τα 8 είναι για βλαβες και τα 2 για service"...
Sorry, αλλα θα τα απέφευγα όπως ο διάολος το λιβάνι...


άρα δεν έχεις προσωπικές εμπειρίες...
έχω μοτερ boxer 1.7
είχα 1,8 twin spark τελευαταίας γεννιάς
τον κλασσικό 1,8 της fiat και
τον turbo benzina της μιτο (τον t-jet της φιατ δηλ) και δεν υπάρχει υποψια καμμένων λαδιών
απλός λόγο της ειδικότητας μου τα συντηρώ στο βαθμό του δυνατού μόνος μου..
Όσο για τον φίλο σου από το συνεργείο , τα ακουω βερεσέ ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 10:00:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το γεγονος οτι τα περισσοτερα μοτερ ειναι κατασκευασμενα να καινε μια Χ(λογικη εννοειται) ποσοτητα λαδιου το παραβλεπετε...
Αν τα μοτερ λειτουργουσαν εντελως "στεγνα",τοτε θα μετρουσατε πιστονια και μπιελες στην ασφαλτο. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 10:17:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια μικρή κατανάλωση στα 10k χλμ είναι λογική. Για αυτούς που δεν την βλέπουν, ας κάνουν κανένα καλό πάτημα να ζεσταθούν τα λάδια και να φύγουν οι υδρατμοί και οι βενζίνες. Θα εκπλαγούν. Very happy Βέβαια αν αρχίσεις να μετράς την κατανάλωση στα 1000 χλμ τότε κάτι δεν πάει καλά προφανώς. Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 14:11:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Είναι όντως πολύ άσχημο και μπροστά και πίσω Exclamation Nod


Ειναι τοσο ασχημο που φαινεται κουκλι!!!! Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 14:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

red_monster έγραψε:
άρα δεν έχεις προσωπικές εμπειρίες...
έχω μοτερ boxer 1.7
είχα 1,8 twin spark τελευαταίας γεννιάς
τον κλασσικό 1,8 της fiat και
τον turbo benzina της μιτο (τον t-jet της φιατ δηλ) και δεν υπάρχει υποψια καμμένων λαδιών
απλός λόγο της ειδικότητας μου τα συντηρώ στο βαθμό του δυνατού μόνος μου..
Όσο για τον φίλο σου από το συνεργείο , τα ακουω βερεσέ ....

Aν πιστεύεις ότι έχεις μεγαλύτερο δείγμα, οκ! Εγώ μιλάω για αυτά που βλέπω καθημερινά, και όχι μόνο στο θέμα των καυσαερίων, αλλα και σε άλλα σημεία.
Τον δε φίλο μου απο το συνεργείο τον πιστεύω γιατι 1ον) το 'χω ακούσει και απο άλλους μηχανικούς και 2ον) γιατι δεν έχει λόγο να μου πει ψέματα.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 15:46:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
"...τα 8 είναι για βλαβες και τα 2 για service"


Αυτό μου θυμίζει τις τελευταίες μου επισκέψεις στην Πεζώ!

Laughing Laughing Laughing

Πάντως Μάκη, αυτό που λες το πιστεύω, μιας και τα βλέπεις από πολύυυυυυ κοντά και τα ξέρεις από 1ο χέρι.

Αλλά αυτό το πράγμα του στυλ "500ml λάδι ανά 1.000km είναι φυσιολογικό" μου θυμίζει φριτέζα και όχι τον τρις βραβευμένο κινητήρα μας Confused


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!


Είμαι το μοναδικό RC το οποίο δεν καίει λάδι!! μουχαχαχαχ

Δηλαδή στην πρώτη αλλαγή μου έκαψε λίγο σαν καινούργιο, αλλά τώρα που είμαι στα 30.000 και το παρατηρώ που και που δεν μου καίει τίποτε! ρε τι τα κάνετε τα αμάξια και καίνε λάδια? παλιοκοντράκιδες όλοι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 17:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!


Είμαι το μοναδικό RC το οποίο δεν καίει λάδι!! μουχαχαχαχ

Δηλαδή στην πρώτη αλλαγή μου έκαψε λίγο σαν καινούργιο, αλλά τώρα που είμαι στα 30.000 και το παρατηρώ που και που δεν μου καίει τίποτε! ρε τι τα κάνετε τα αμάξια και καίνε λάδια? παλιοκοντράκιδες όλοι!

Δεν είσαι μόνος! Βάλε στη λίστα και ένα Rallye Exclamation Very happy



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 20:05:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!


Είμαι το μοναδικό RC το οποίο δεν καίει λάδι!! μουχαχαχαχ

Δηλαδή στην πρώτη αλλαγή μου έκαψε λίγο σαν καινούργιο, αλλά τώρα που είμαι στα 30.000 και το παρατηρώ που και που δεν μου καίει τίποτε! ρε τι τα κάνετε τα αμάξια και καίνε λάδια? παλιοκοντράκιδες όλοι!

Δεν είσαι μόνος! Βάλε στη λίστα και ένα Rallye Exclamation Very happy


+1 Αντε να τους φαμε τους αλλους!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
grpts (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


207gt '08

Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 21:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smoki έγραψε:
makis106 έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!


Είμαι το μοναδικό RC το οποίο δεν καίει λάδι!! μουχαχαχαχ

Δηλαδή στην πρώτη αλλαγή μου έκαψε λίγο σαν καινούργιο, αλλά τώρα που είμαι στα 30.000 και το παρατηρώ που και που δεν μου καίει τίποτε! ρε τι τα κάνετε τα αμάξια και καίνε λάδια? παλιοκοντράκιδες όλοι!

Δεν είσαι μόνος! Βάλε στη λίστα και ένα Rallye Exclamation Very happy


+1 Αντε να τους φαμε τους αλλους!!!
+1 Mε 17000km διανυθεντα .. χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
denlafkas (dionisis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

207rally2008

Ένταξη: 25 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 170
Τόπος: lefkada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 09:10:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smoki έγραψε:
makis106 έγραψε:
SAKIS-LEMANS έγραψε:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!


Είμαι το μοναδικό RC το οποίο δεν καίει λάδι!! μουχαχαχαχ

Δηλαδή στην πρώτη αλλαγή μου έκαψε λίγο σαν καινούργιο, αλλά τώρα που είμαι στα 30.000 και το παρατηρώ που και που δεν μου καίει τίποτε! ρε τι τα κάνετε τα αμάξια και καίνε λάδια? παλιοκοντράκιδες όλοι!

Δεν είσαι μόνος! Βάλε στη λίστα και ένα Rallye Exclamation Very happy


+1 Αντε να τους φαμε τους αλλους!!!
+1 με 30000 και τα 22000 με προγραμμα κ σκισιμο Cool


ola ok
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 09:47:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαχαχαχ! σωστοί, άντε δεν μπορεί και άλλοι θα υπάρχουν!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 09:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτείνω να ανοίξουμε τοπικ με ψηφοφορία για το πόσα καίνε και πόσα όχι Exclamation Very happy Γιατί βλέπω σύντομα να πέφτει τσεκούρα απο τους mods Embarassed (Αν και το παρόν τοπικ έχει χαρακτηριστεί ως "ότι να 'ναι" Laughing )



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 09:57:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα μου καιει λαστιχα καθε 5000km,τι να κανω???


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2009, 10:00:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Idea Βάλε ένα τούβλο κάτω απο το δεξί πεντάλ Very happy



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 98, 99, 100  Επόμενη
Σελίδα 71 από 100

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3942s (PHP: 51% - SQL: 49%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on