PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

5ο GroupBuy μπλοκέ ATB
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 15:20:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
To BE μάλλον θα πλεύσει για Κρήτη !

Με το ξεπούλημα των διαφορικών θα αναφέρουμε 2-3 πραγματάκια για το επόμενο GB ώστε να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Διευκολύνσεις και προσφορές δεν θα γίνουν !


Για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα...

ΚΑΤ'εμε...

Το οτι ξεμειναν 3-4 μπλοκε αυτη τη φορα,δν ηταν καθολου σωστο.

Διοτι πιστευω,οτι αυτα τα 2000-3000ε τα εβαλε καποιος ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ.Ειτε απο την τσεπη του,ειτε απτο ταμειο της λεσχης.
Οποιο να συνεβη και απο τα 2 ειναι απλως απαραδεκτο, παλι κατ'εμε...

Οποτε την επομενη φορα? οπως κανουν τα καταστηματα...700ε το μπλοκε? 200-250ε προκαταβολη...
Αν δν το παρεις,την χανεις...απλα τα πράγματα.Ετσι θα ποσταρουν μονο αγοραστες που το εχουν σκεφθει σοβαρα...μιας και 200ε δν εινια λιγα για να τα πεταξεις...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2009, 16:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Οποτε την επομενη φορα? οπως κανουν τα καταστηματα...700ε το μπλοκε? 200-250ε προκαταβολη...
Αν δν το παρεις,την χανεις...απλα τα πράγματα.Ετσι θα ποσταρουν μονο αγοραστες που το εχουν σκεφθει σοβαρα...μιας και 200ε δν εινια λιγα για να τα πεταξεις...


αν κ άσχετος με την όλη GB-συζήτηση, έτσι όπως τα λέει ο kane πρέπει να γίνονται τα πράγματα, γιατί οι καλοί λογαριασμοί... ξέρετε... Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 00:49:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρόβλημα με το τελευταίο GB ηταν οτι αρχικα κάποιοι ειπαν οτι 8α πάρουν (οπότε τους υπολογήσαμε σαν ποσότητα) και τελικά "δεν", οπότε και προκειμένου να μην αλλάξει η τιμή τα πήραμε "κάβα" (τα εξτρα χρηματα τα εβαλε ο Φινος - γιατι εγω δεν ειχα δυνατότητα λόγω αλλων εξόδων του Τιμε Αττακ)

Όπως εχω ξαναφέρει την επόμενη φορά για να μπει κάποιος στην λιστα (στην οπόια θα βασιστουμε για να κάνουμε αρχικα τα οποιά "πα΄ζαρια" και στην συνέχεια παραγγελία) θα πρέπει να δόσει προκαταβολή...

Παρασκευη θα κατεβω Κρήτη και θα χω το τελευταίο ΒΕ μαζί μου για να το δει ο χαλκιαδακης207 που χει πει οτι το θέλει (αλλα ακομα δεν ειναι σιγουρος).

Σολερ αν το 8ες 100% δινεις μια προκαταβολή σημερα ή αυριο και το υπόλοιπα τα κανονίζουμε μεταξυ μας (παραλαμβάνει οταν το αποπληρώσεις ή αν τελικά δεν το πάρεις σου επιστρέφω την προκαταβολή μόλις μου βρεις αγοραστή), πες μου να ξέρω μην το κουβαλάω τσάμπα στην Κρήτη (και βαρυ ειναι και ακριβό για να το κάνω βόλτες) Laughing

Αυτά... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 01:11:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποτε υπολογίζουμε για την επόμενη παραγγελεία GB? Λέμε τώρα! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 02:04:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Κρήτη
Και είπαμε να πάρεις ένα γαμωτηλέφωνο πριν κλείσεις εισητήρια, όταν μάθεις τιμές... στην ψωλάρα σου βέβαια!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 03:53:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Σολερ αν το 8ες 100% δινεις μια προκαταβολή σημερα ή αυριο και το υπόλοιπα τα κανονίζουμε μεταξυ μας (παραλαμβάνει οταν το αποπληρώσεις ή αν τελικά δεν το πάρεις σου επιστρέφω την προκαταβολή μόλις μου βρεις αγοραστή), πες μου να ξέρω μην το κουβαλάω τσάμπα στην Κρήτη (και βαρυ ειναι και ακριβό για να το κάνω βόλτες) Laughing


Καλά δε θα γίνω και σαν τους πόντιους να αγοράζω πρώτα την κερέα και μετά την τηλεόραση...

Είπα εάν δεν πουληθεί μέχρι σεπτέμβρη, βλέπουμε Very happy



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 10:03:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Κρήτη
Και είπαμε να πάρεις ένα γαμωτηλέφωνο πριν κλείσεις εισητήρια, όταν μάθεις τιμές... στην ψωλάρα σου βέβαια!


sorry ρε ετρεχα και ξεχαστηκα...
99% εχει ακομα εισητηρια οποτε πάρε ενα τηλ κι ελα...
αυριο στις 1400 φευγουμε απο Πειραια και επιστροφή στις 13/8 10 η 11 το πρωι δεν θυμαμαι


@σολερ
οκ - (το ειπα στην περιπτωση που ησουν ηδη σιγουρος για το τι θα πάρεις τελικά)

οποτε θα το κατεβασω μια βολτα Κρητη και βλέπουμε Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Αύγ 2009, 10:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
To BE μάλλον θα πλεύσει για Κρήτη !
!



το ΒΕ επλευσε κρητη....παραλιγο να ξαναπλευσει για αθηνα αλλα ευτηχως το προλαβα λιιιιιιιιιιγο πριν μπει στο καραβι...στο παραενα που λενε!!!!φαντασου οτι ειχε βαλει μπροστα ο καπετανιος !!!!

Υ.Γ.οποτε γιανναρε να περιμενεις οτι θα σε πρηξω λιγακι στα τηλεφωνα σε λιγες μερες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Αύγ 2009, 10:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα παίχτηκε τέτοιο σκηνικό ?
Για πες λεπτομέρειες Smile

Οπότε καλορίζικο !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Αύγ 2009, 09:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοριζικο και καλοστριφτο...

οπότε αφου δόθηκαν όλα νομιζω το τοπικ μπορει να κλειδωθεί Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Αύγ 2009, 09:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NAI Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Σελίδα 13 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3268s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on