PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Κεντρική οθόνη πολλαπλών ενδείξεων σε 206+ ??
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
amelie (n)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιούλ 2009, 20:39:47    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Κεντρική οθόνη πολλαπλών ενδείξεων σε 206+ ?? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Geia sas!
Molis graftika sto forum auto pou molis tora anakalupsa kai mou edose exairetiki xara me tin uparxi tou.

Molis prin apo liges ores agorasa to kainourgio Peugeot 206+ 1,4 TRENDY kai tora pou koitazo ton odigo xrisis diapistosa kati pou me provlimatise para polu.
To autokinito mou de exei othoni monochromatiki opos leei o odigos-malista anaferei duo tupous, ton tupo A kai ton tupo B(selides 23 kai 24 odigou peugeot 206+). Logika prepei na vrisketai pano apo to koumpi tou alarm, sto kentro tou autokinitou kai pano. Sto autokinito mou uparxei o xoros alla den uparxei kamia othoni. Se autin tin othoni anagrafontai ilekronika i ora, i imerominia, i exoteriki thermokrasia. Den mporo na katalavo ti sumvainei kai dustuxos to katastima pou to agorasa exei kleise kai edo kai ora opote paei gia Deftera tora gia na tous rotiso.

Mipos mporeite na mu peite an xerete ti simvainei? Mipos kapoios apo esas exei to 206+?

Sas efxaristo ek ton proteron!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την amelie στις Κυρ 02 Αύγ 2009, 12:09:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιούλ 2009, 23:04:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον καλωςορισες.....

Αρχικα θα σε παρακαλουσα εγω και οσοι διαβαζουν να γραφεις με ελληνικα και οχι γκρικλις......


Τι εννοεις δεν εχει οθονη?δεν εχουν βαλει τπτ?Κανονικα επρεπε να εχει...και κυνηγα το γιατι κατι εχει παιχτει.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 00:13:09    Θέμα δημοσίευσης: Kalispera!Mia erotisi pou gia mena auti ti stigmi einai SOS! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοσώρισες ,πολύ περιεργο όντως κάτι παίζει όσα πεζό ξέρω έχουν οθόνη στην συγκεκριμένη θέση.Το καλήτερο να πα΄ς μια βόλτα προ τα εκεί τώρα που είναι νωρίς.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sentin3L (Ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XS 16V

Ένταξη: 19 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Chalkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 13:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Welcome να σε ρωτησω αυτην την οθονη εχεις εσυ αυτη στην φωτο?

an ναι τοτε δν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα...


Image and video hosting by TinyPic

'Oλα είναι Μία Ιδέα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 14:19:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sentin3L έγραψε:
......an ναι τοτε δν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα...




Δεν της εχουν βαλει καθολου οθονη..... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 15:14:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εκλεγα εγω που το Rallye δεν ειχε την οθονη που ειχε το 1.4 Sad .
Πιστευω δευτερα θα βρεις ακρη μαζι τους Wink


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sentin3L (Ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 XS 16V

Ένταξη: 19 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Chalkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 16:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελεοc πωπω γλεντια ακου εδω τι καγκουρια ητανε αυτη.....


Image and video hosting by TinyPic

'Oλα είναι Μία Ιδέα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 16:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως απλά η οθόνη δεν λειτούργησε ποτέ και φαίνεται απλά μαύρη? Επίσης μήπως όπως στο 207 όπου υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης, είναι και σ'αυτό απενεργοποιημένη Question Question Rolling eyes



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amelie (n)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 17:19:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Βρήκα μια φωτογραφία στο internet όπου το αυτοκίνητο είναι Peugeot αλλά δεν είναι ακριβώς το δικό μου. Δείτε ποια οθόνη εννοώ. Πρόκειται για εκείνη που βρίσκεται στο κέντρο του ταμπλό και ακριβώς πάνω από το κουμπί του alarm. Αυτήν εννοώ. Στο δικό μου αυτοκίνητο υπάρχει η εσοχή αυτή, δηλαδή το κενό όπου μπαίνει η οθόνη, αλλά είναι είναι άδεια. Εσείς την έχετε; Υπήρχε στο παλιό Peugeot 206;
Σήμερα ρώτησα στο κατάστημα και μου είπαν ότι αυτή η οθόνη εντάσσεται στα extra. Δεν μου είχαν πει τίποτα για αυτό. Μάλιστα είπε ότι αυτά γίνονται στο εργοστάσιο.





Έχει κανείς το Peugeot 206 ή 206+; Εσείς έχετε αυτήν την οθόνη στην οποία αναφέρομαι;
Η ώρα, η ημερομηνία, η εξωτερική θερμοκρασία; Υπάρχουν γι'αυτα ενδείξεις στα δικά σας αυτοκίνητα;

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 17:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν υπαχει κανενα μα κανενα peugeot που να μην εχει την οθονη...υπαρχουν διαφορετικοι τυποι αλλα ολα μα ολα εχουν οθονη ενδειξεων...απλα μαλλον καποια μαιμοδια ειχαν κανει στην αντιπροσωπεια και η βγηκε για να μπει σε καποιο αλλο λογο ελειψης ανταλλακτικου η ειχε ελατωμα και δεν την αντικατεστησαν.....σε καμια περιπτωση δεν ειναι δικαιολογημενη η απωλεια...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
amelie (n)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 17:48:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατάλαβες Γιάννη307 για ποια οθόνη μιλώ έτσι; Αυτή στο κέντρο, πάνω από τα alarm.

Και τι γίνεται τώρα; Ο πωλητής μου λέει ότι έτσι είναι, χωρίς οθόνη.



Μόλις πήρα τηλέφωνο στη Γαλλία και με παραπέμπουν μόνο στην αντιπροσωπεία εδώ στην Ελλάδα. Δεν μπορούν να μου απαντήσουν εκείνοι. Μου είπε η κοπέλα πως υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στα αυτοκίνητα που πωλούνται στη Γαλλία και σε εκείνα που πωλούνται στην Ελλάδα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 17:56:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στα παλια 206 ειχαν ολη οθονη πανω απο τα αλαρμ που δουλευε κανονικα.

δε ξερω μπας και κανανε καμια μαλ***α στο 206+ που ειναι φεις λιφτ ουσιαστικα

το πιο απλο. αν επιμενει μπες στο 206 της εκθεσης κι πες του να στο βαλει μπροστα να δεις αν εκεινου αναβει η οθονη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amelie (n)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 18:10:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ.

Το θέμα με μένα τώρα είναι ότι εκεί, στον χώρο της οθόνης, δεν υπάρχει τίποτα. Ένα κενό είναι μόνο. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 18:52:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα σου πρότεινα απο Δευτέρα να πάρεις ένα τηλ απ'ευθείας στη Lion hellas, να το εξακριβώσεις.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2009, 21:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Εγώ θα σου πρότεινα απο Δευτέρα να πάρεις ένα τηλ απ'ευθείας στη Lion hellas, να το εξακριβώσεις.



+1111111111111111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Αύγ 2009, 00:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες και απο εμένα.

Άν και ο πωλητής που σε εξυπηρέτησε , όφειλε να σου εξηγήσει ότι δέν υπάρχει κεντρική οθόνη πολάπλών ενδείξεων ή έστω να σου έχει δέιξει το αυτ/το απο κοντά , εν τούτοις , να σε ενημερώσω ότι δέν υπάρχει καμία <<μαιμουδιά>> μιάς που ευτυχώς ή δυστηχώς τα 206+ που έρχονται στην Ελλάδα είναι χωρίς το συγκεκριμένο έξτρα.

Ένα <<κακό>> ακόμα , είναι ότι το εγχειριδιο του αυτ/του ΔΥΣΤΗΧΩΣ είναι απ΄ευθειας μετάφραση της Γαλλικής τύπωσης του , οπώτε όπως καταλαβαίνουμε τόσο το προαναφερθέν γεγονός όσο και κάποιες λεπτομέρειες ακόμα είναι λανθασμένες. Wink

Επίσης σου διόρθωσα τον τίτλο του τόπικ.



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
amelie (n)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Αύγ 2009, 11:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ Stevon!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Αύγ 2009, 16:25:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να είσαι καλά. Wink

Επίσης εάν θέλεις πέρνα και απο εδώ να μας συστηθείς. Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
birbilakos (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4(8V) Roland Garros (2003)

Ένταξη: 13 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Αύγ 2009, 13:57:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Καλώς ήρθες και απο εμένα.

Άν και ο πωλητής που σε εξυπηρέτησε , όφειλε να σου εξηγήσει ότι δέν υπάρχει κεντρική οθόνη πολάπλών ενδείξεων ή έστω να σου έχει δέιξει το αυτ/το απο κοντά , εν τούτοις , να σε ενημερώσω ότι δέν υπάρχει καμία <<μαιμουδιά>> μιάς που ευτυχώς ή δυστηχώς τα 206+ που έρχονται στην Ελλάδα είναι χωρίς το συγκεκριμένο έξτρα.

Ένα <<κακό>> ακόμα , είναι ότι το εγχειριδιο του αυτ/του ΔΥΣΤΗΧΩΣ είναι απ΄ευθειας μετάφραση της Γαλλικής τύπωσης του , οπώτε όπως καταλαβαίνουμε τόσο το προαναφερθέν γεγονός όσο και κάποιες λεπτομέρειες ακόμα είναι λανθασμένες. Wink

Επίσης σου διόρθωσα τον τίτλο του τόπικ.


Συγνώμη, αλλά είναι "έξτρα" η οθόνη ενδείξεων;

Έλα Χριστέ κ Παναγιά... τι άλλο θα ακούσουμε.
Υπάρχει άλλο αμάξι Πεζό ή μη που η οθόνη ενδείξεων εν έτη 09 είναι "έξτρα"???????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
amelie (n)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Αύγ 2009, 19:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα!

Άργησα λίγο να έρθω να σας πω νέα για το θέμα με την οθόνη στο 206+. Embarassed ΄
Λοιπόν, στην Ελλάδα, για λόγους οικονομικούς, το 206 έρχεται χωρίς την οθόνη πολλαπλών ενδείξεων πλέον. Έτσι το έχουν ζητήσει από τους Γάλλους οι Έλληνες.

C'est la vie.

Σας ευχαριστώ όλους ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για τις απαντήσεις σας!!! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,21s (PHP: 40% - SQL: 60%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on